Kasma sorunu league of legends

Bu konuyu okuyanlar

borxsmurf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10
HP 250 G3
4GB RAM
2.16Ghz
64 VRAM

Normalde en duşuk ayarlarda kaç FPS alırım lolde.
Ben 30- 55 arasi fps aliyorum yine cok kasiyor ve sabit fps degil
Pingum normal 50m/s
Neler onerirsiniz.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Eğer bilgisayarlarınız aynıysa ve sen donanımsal olarak ekleme/çıkarma yapmadıysan oyun bu sistemde pek akıcı geçmiyor gibi.

Ayrıca bilgisayarının bakımını (Disk birleştirme,ısınmayı önleme,ccleaner,virüs taraması,güncellemeler, vb.) yapıp oyuna Razer Game Booster ile girmeyi dener misin?

borxsmurf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neler yapmam gerek.grafikler en dusukte

borxsmurf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Disk birlestirme ile ilgili bir makale veya video varmi

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bu işlem için iki program öneriyorum, O&O Defrag veya IObit Smart Defrag bu iki programdan birini kullanarak disk birleştirme işlemini gerçekleştirebilirsin, yardım gerektiğinde sorununu program adıyla aratırsan bir çok sonuca ulaşırsın. Güncelleme olarak Driver Booster (Daha kapsamlı programlar var fakat boyutları oldukça yüksek ve çoğu en güncel sürücüleri barındırmıyor, en güvendiğim bu.). Virüs taraması olarak Emsisoft Anti-Malware'yi öneririm, bu işlemlerden sonra CCleaner hariç hepsini geri kaldır ki sistemine yük bindirmesin. Ve oyundayken arkaplan uygulamalarına dikkat et, yüklenen bir şeyler olabilir.

borxsmurf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekur ederim bende tam şimdi format attim driver booster ile günceliyorum.fakat son olarak bir şey daha sorayım.Disk birleştirme yani C ve D diskini 1 disk yapma fln mi

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bu format sırasında yapılan bir şey, aslında sabit diskin sağlığı ve performansı için pek doğru bir şey değil ama fazladan olmayınca bende yapıyorum. Format atarken biçimlendirme kısmına geldiğinizde bunlardan birini silip boş kalan alanı geriye kalan disk bölümüne vermeniz yeterli.
(Diski bölmek zararlı, tek disk kullanmak en doğrusu)