Kaşlarım çok mu yamuk?

Bu konuyu okuyanlar

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kaşlarimın ortasını alıyordum çok dar geliyorfu bende biraz açtım aynada falan benim hoşuma gidiyor ama ailem fazla açmıssın diyor bazende fotolarda yamuk çıkıyor harbi öyle mi?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hayır değil. Ama ailen haklı orta kısımı çok açmışsın.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Orta kısımı yanlış almışsın abi.
Onun dışın da muhtemel bir sıkıntı yok.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayır değil. Ama ailen haklı orta kısımı çok açmışsın.
Ne yapabilirim hocam ya şimdi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne yapabilirim şimdi alma demeyin o zaman dq dik dik çıkıyor kötü bi görüntü olur

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Abi azar azar alıp alıp bakacaksın.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ne yapabilirimn
Öyle sırıtan utanılacak bir şey yok. Uzamasını bekle ve aldırıcam diyorsan berbere aldır.
Abi uzamasını beklesem dik çıkar yakından kötü görüntü olur ya ailem sol kaşımın içerisine fazla girmişsin diyor sadece

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ne yapabilirimn

Abi uzamasını beklesem dik çıkar yakından kötü görüntü olur ya ailem sol kaşımın içerisine fazla girmişsin diyor sadece
Bunu bir berbere danışsaydın keşke. Onlar belki arkadaşın dediği gibi azar azar alır yaparlar birşeyler. Ama yapacak birşey yok öylede böylede uzamasını bekleyeceksin o süreçte biraz kötü görüntü olabilir.

muslerags12e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bunu bir berbere danışsaydın keşke. Onlar belki arkadaşın dediği gibi azar azar alır yaparlar birşeyler. Ama yapacak birşey yok öylede böylede uzamasını bekleyeceksin o süreçte biraz kötü görüntü olabilir.
Bide şey sorucam hocam fotolarda falan böyle bi taraf sanki fazla alinmıs yamuk gibi duruyor ama aynada gayet güzel geliyor bana

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bide şey sorucam hocam fotolarda falan böyle bi taraf sanki fazla alinmıs yamuk gibi duruyor ama aynada gayet güzel geliyor bana
Boya siyah bir boya ile eksik yerdeki kaşların çıkana kadar. Göz kalemi iş görür, kaşların çıkana kadar götürür seni. Biraz fazla kesmişsin ama tek derdin o olsun İnşallah.