Kasımpaşa F.bahçe maçı sonrası soyunma odası karıştı

Bu konuyu okuyanlar

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Kocaman istifa etti!
Kasımpaşa yenilgisinin ardından Fenerbahçe soyunma odası karıştı
29/09/12 22:27
780927_detay.jpg
favorilere_ekle_btn.png

• [*=center]
    zarf.gif

HTSPOR
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Ali Yıldırım, Kasımpaşa yenilgisinin ardından soyunma odasına gitti. Aziz Yıldırım burada futbolculara yönelik sinirli bir konuşma yaptı.
Özellikle Ali Yıldırım çok sinirliydi. Ali Yıldırım soyunma odasına giderken "Bizi ele güne rezil ettiniz. Yazıklar olsun" diye bağırdı.
"BİZİ REZİL ETTİNİZ"
Yöneticilerin "Gitme" demesine rağmen soyunma odasına giden Aziz Yıldırım ise futbolculara "Günlerdir konuşuyoruz ama hiçbirinizin düzeldiğini görmüyorum. Daha da kötüye gidiyoruz. Rezil ettiniz bizi. Bizim iyi niyetimizi hep suistimal ettiniz. 'Öteki yüzümü görmediniz' demiştim artık bundan sonra göreceksiniz" diyerek öfkesini gösterdi.
KOCAMAN: BIRAKIYORUM
Asıl bomba gelişme ise bu konuşmadan sonra yaşandı. Teknik direktör Aykut Kocaman başkana ve futbolculara, "Ben bırakıyorum. Bu saattten sonra hiçbir şey düzelmez. Düzeleceğini de sanmıyorum" dedi. Aziz Yıldırım ise Kocaman'a "Ben istemeden bırakmayacaksın. Ben sahadakilerin ne yaptığını görüyorum. Asıl suçlular belli; sen sakin ol. Son şanslarını da kullandılar" yanıtını verdi.
"GİTMEK İSTEYENLER HEMEN ÇIKSIN"
Ancak Aykut Kocaman "Geri adım atmayacağım. Artık bitti bu iş" demesine rağmen yine Aziz Yıldırım, "Sen görevinin başındasın. Ama bundan sonra adı ne olursa olsun bu takımın dengesini bozanlar bu takımda kalmayacaklar. Gitmek isteyenler de derhal bu soyunma odasından çıksın gitsin" dedi.
ALEX TOPUN AĞZINDA
Burada kastedilen isimlerden biri de Alex... Aykut Kocaman'a destek çıkmak için önümüzdeki
günlerde Alex kadro dışı bırakılabilir. Hatta devre arasında da istediği takıma gitmesi konusunda yardımcı olunacak.
Sarı-lacivertliler, yaklaşık 2 saat soyunma odasında kaldıktan sonra 22.30 itibariyle odadan çıktı.

​KAYNAK:http://spor.haberturk.com/futbol/haber/780927-kocaman-istifa-etti

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
başlık biraz saçma ama soyunma odasındaki yaşananlar garip biraz başkan bayağı fırçalamış futbolcuları az bile yapmış

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Türk futbolu Aziz Yıldırımdan kurtulduğu gün yeni bir milat yaşayacaktır...

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Benim dikkatimi çeken "Sen görevinin başındasın..." kısmı oldu. Gitmesini mi istemiyor yoksa yanlış mı anladım :huh:

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bencede sıkma haber. Ben sucun tamamen aykut hocada olduguna inaniyorum. inatla ayni taktigi oynatip duruyor. oyuncularimiz fizik acisindan cok zayiflar sahada olup olmadiklari belli degil. Zico elindeki kadroyla sampiyonlar liginda ceyrek final oynatti simdi ki kadroyu versek avrupa ligini kazanabilecek en buyuk aday biz olurduk ama bizim icin lig avrupadan daha onemliymis. Adam sampiyon olamadi diye kapinin onune koydular. Cok rahat cift forvet oynatma imkani varken tek 4-4-1-1 ile sahaya cikiyoruz. Onu bunu gectim semihe aciyorum. Semih i oynatmis olsalardi her yil forvet almak zorunda kalmazdik. Kendi sahamizda bile defansif oynuyoruz cok korkak bir takim kurdu aykut hoca. Aykut gidip yenisi gelsede fenerin yeni sisteme alismasi yine uzun bir zaman alacaktir. Ben bu sene feneri pek onu acik gormuyorum. Bir fenerli olarak galatasarayin oynadigi oyunu tebrik etmem lazim. Arkaya yaslanmiyorlar hep atak hep atak Turkiye de ki tek avrupaya yakisan takim suan galatasaray.

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
kaynak habertürk'se geç gitsin.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
HT grubu Fenerbahçe tarafından tesislere girmesi yasaklanan, Aziz Yıldırım ile ters düşmüş ve Fenerbahçe aleyhine sürekli saçma sapan haberler uyduran bir haber grubu bu haberin doğruluğuna da zerre inanmıyorum

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Aykut kocaman, Aziz yıldırım ve Alex. 3'üde gitmelidir

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bundan sonraki avrupa ve beşiktaş maçında yine bu tarz kötü sonuçlar olursa aykut artık kesin gider.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Ya neden herkes aykut kocamana yükleniyorki
fenerbahceyi şampiyon yapti, gecen sene yarım puanla şampiyonlugu kaçırdı ve 29 yıl aradan sonra türkiye kupasını aldı..
sorunu aykut kocamanda aramayın sorun futbolculardadır..

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bence geç bile kaldı

Ya neden herkes aykut kocamana yükleniyorki
fenerbahceyi şampiyon yapti, gecen sene yarım puanla şampiyonlugu kaçırdı ve 29 yıl aradan sonra türkiye kupasını aldı..
sorunu aykut kocamanda aramayın sorun futbolculardadır..
öyle diyosunda sonuçta taktiği hoca veriyor futbolcular rastgele oynamıyor ya

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
öyle diyosunda sonuçta taktiği hoca veriyor futbolcular rastgele oynamıyor ya

ya abi hocayı birak fenerbahcedeki adamlar yıldız ya sadece kendi becerileri ile maçları kazanabilirler
adamalar oynamıyorki..hatta umursamıyolar maçı..

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ya abi hocayı birak fenerbahcedeki adamlar yıldız ya sadece kendi becerileri ile maçları kazanabilirler
adamalar oynamıyorki..hatta umursamıyolar maçı..
demekki doymuşlar artık yada aykutun kovulması için futbolcular oyun oynamıyorda olabilir

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
demekki doymuşlar artık yada aykutun kovulması için futbolcular oyun oynamıyorda olabilir

benimde demek istedigim işte bu :)
aykut kocaman ne yaptiysa artık valla yazık bu adama medya taraftarlar cok üstüne gidiyor..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
haber sıkma değil. tüm sitelerde var. dialoglar farklı olabilir ama aziz yıldırımın soyunma odasına girdiği, aykut kocamanla da ayrıca görüştüğü gerçek. aykut zaten daha önce de ayrılmak istemişti aziz yıldırım engellemişti.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
geçen gene yazmıştım şimdi yine söylüyorum aziz yıldırım f.bahçenin başında olduğu sürece aykut kocamanı göndermez bileti futbolcuya keser

SincapHenry

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında tercüme etmek gerekirse şunu demek istemiş: Çok güzel gidiyorsunuz. Sizin sayeniz de artık kimse şike konusunu konuşmuyor. Bende şike ile yargıtay meselesini alttan alttan hallediyorum. Aykut hoca böyle devam. Seninle gurur duyuyorum. Beni ipten aldınız.

Max Payne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe de Başkanından Yöneticisine Oyuncusundan Teknip Ekibine pek çok değişiklik gerekli bence .

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Böyle saçma haberlere inanmayın. Kim öğreniyor bu konuşmaları, soyunma odasın da muhabir mi olacak ? Duşlara saklanıp dinliyor mu ? Soyunma odasından kim çıkarıyor bu bilgileri ?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bildiğin hikaye yazmışlar adamlar. Oku oku hep arkası geliyor :D

Son mesajlar