Kasama Uygun Anakart Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

nakoTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

memo16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
atx kasalara m atx kartlar uyar kasa elinde ise anakartın monte edileceği yerde faklı boyutlarda vida yerlerini göreceksin en güzeli kasa,anakart ve işlemci özelliklerine dikkatli baktığında hangi modelleri desteklediğini görebilirsin bunuda yapamam dersen pc toplama sihirbazı olan siteler sana yardımcı olabilir

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Arkadaslar ben kasa toplamak istiyorum
TX K8S 1xMavi LED Fan USB3.0 ATX Kasa (TXCHK8S) Fiyatı mesela bu kasa ya MSI AMD A68HM-P33-V2 DDR3 2133MHz (OC) mATX Anakart Fiyatı bu anakrt uyarmi ve bu anakart a Amd A6-6400K 3.9GHz Soket FM2 İşlemci Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu islemci uyarmi .Lütfen yardım edin arkadaslar bekliyorum.
Son sorumda hepsi birbirine uyarsa nasil bir güc kaynagi almaliyim
Merhaba,
ATX kasaya Micro ATX anakart takabilirsin. PSU olarak da sistemin diğer bileşenleri nedir, onlara uygun bir PSU önerebilirim.

nakoTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diger bilesenleri 4gb ram ekran karti yok

nakoTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim alacagim kasada atx yaziyor anakartda ise mATX yaziyor birbirlerine uymazlar degilmi

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Benim alacagim kasada atx yaziyor anakartda ise mATX yaziyor birbirlerine uymazlar degilmi
ATX kasaya Micro ATX anakart takabilirsin. Kasayı aldığın zaman görürsün. Micro ATX anakartlara uygun vida delikleri vardır.