Kasa Isınması

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Kasanin bir fotosunu atar misin?

ilhan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
3 tane fan koymuşlar. üçüde,önde ve emme fanları olarak kasanın içine hava emiyor. Bi tane nümunelik ,egzost fanı koyar insan. Isınan hava içerde hapsolup kalıyor . Bu kasa soğuk deseydin,hayret ederdim,yani.
Acilen arkaya bi tane egzost fanı koyun. Yukarda bi egzost fanı daha koymak için fan yeri yoksa,arkadaki fanı mümkün olduğunca güçlü bi fan takın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Resi normal koy...
Screenshot_2019-07-19-05-51-48.png

Reaksiyon puanı
1
Hocam ne yazık ki boyut büyük diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 tane fan koymuşlar. üçüde,önde ve emme fanları olarak kasanın içine hava emiyor. Bi tane nümunelik ,egzost fanı koyar insan. Isınan hava içerde hapsolup kalıyor . Bu kasa soğuk deseydin,hayret ederdim,yani.
Acilen arkaya bi tane egzost fanı koyun. Yukarda bi egzost fanı daha koymak için fan yeri yoksa,arkadaki fanı mümkün olduğunca güçlü bi fan takın.
Cevap için sağolun, pubg lite oynarken bile ısınıyor kasa dışında bir sebep göremedim ama marka vs öneriniz var mı pek anlamıyorum da ben

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Fan için fazla para vermeyin.Kasanın üstünde fan koymak için yer varmı. Arkada kesin bi tane,vardır zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Şimdi durum netleşti. Yapacağın hareket şu olacak Önde 3 tane fandan birisini sökerek üste takıyorsun. Egzost fanı olacak.Yani içerdeki biriken sıcak havayı ,dışarıya atcak. Arkayada 30 tl civarı 120 mm bi fan alıyorsun. Onu da ,aynı şekilde dışarıya üfleyecek ,yani egzost fanı olacak şekilde takıyorsun. Toplamda kasanda 4 fan oluyor. öndeki 2 fan,dışardaki serin havayı kasanın içine emiyor. üstteki ve arkadaki fanlarda ,içerde oluşan sıcak havayı ,dışarı atıyor.

Reaksiyon puanı
1
Şimdi durum netleşti. Yapacağın hareket şu olacak Önde 3 tane fandan birisini sökerek üste takıyorsun. Egzost fanı olacak.Yani içerdeki biriken sıcak havayı ,dışarıya atcak. Arkayada 30 tl civarı 120 mm bi fan alıyorsun. Onu da ,aynı şekilde dışarıya üfleyecek ,yani egzost fanı olacak şekilde takıyorsun. Toplamda kasanda 4 fan oluyor. öndeki 2 fan,dışardaki serin havayı kasanın içine emiyor. üstteki ve arkadaki fanlarda ,içerde oluşan sıcak havayı ,dışarı atıyor.
Hocam öneri için sağolun, kendim yapamam ama birine yaptıracağım yarın, xigmatek almayı düşünüyorum fanı da