Karşılaştırma yaptım çok şansızım ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞIM
* Lise son sınıf öğrencisi.
* Yakışıklı, Karizmatik.
* Kaslı vücut var.
* Gür sakalı var.
* Babası ve annesi sağ.
* 30 a yakın sevgilisi oldu.
* Geniş arkadaş çevresi var.
* Sevgilisi varken başka kızdan etkilendi aldattı.
* Arkadaşının sevgilisinden hoşlandı.
* Kısaca sevişmediği kaldı bir tek.
* Dinine fazla düşkün değil.
* Efendi, karakteri iyidir. Birazda serseridir.

BEN
* Üniversite 3. sınıf öğrencisi.
* Orta halli tipim var.
* Normal vücudum var.
* Gür sakalım yok.
* Babam yok. Annem sağ.
* Hiç sevgilim olmadı. Aşk nedir bilmem.
* Dinime düşkünümdür.
* Efendi, iyi niyetli, çok merhametliyim.
* Karakterim iyidir.

Bu arkadaşım çekingendi öz güveni düşüktü nasıl yaptı bilmiyorum ama kurtuldu bu durumdan hep sevglisi oldu öz güveni düşükken bile. Benim bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı el ele bile tutuşmadım. Bir defa denedim red edildim. Bu hayatta çok acı çektim. O arkadaş aşk acısı dışında acı çekmedi doğru dürüst ve hep şanslı o benim yapmak istediğim ne varsa sahip olmak istediğim görünüme vücuda sahip ben şansızım hep iyi niyetli davrandım herkese ve acı çektim çekeceğim de onun gibi olamam sevgilim olmaz tamam ama mutlu olmak istiyorum tek başımada olsa yakışıklı olsam belki olurdu ama yakışıklıda değilim kaybetmek için ne gerekiyorsa bende var.
1) Yakışıklı değilim.
2) İyi niyetliyim.
3) Amacım sadece sevmek.
Bunlar varken bende kaybeden üzülen ağlayan ben olacağım. Arkadaşım şu an çok mutlu hayatını yaşıyor ve zevk alıyor ben mutsuzum hiç bir şeyden zevk almıyorum ağlıyorum şükür buna da şükür benim nasibim böyleymiş şükür

Şansız insan iyi akşamlar diler

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
* Kaslı vücut var.
Çalışma ile oluyor o şansla değil :)
* Gür sakalı var.
Genlerle ilgili.
* 30 a yakın sevgilisi oldu.
Kaçı ile şu an görüşüyor ?
* Geniş arkadaş çevresi var.
Kaçı "arkadaş", kaçı yüzüne gülüp arkasından saydırıyor peki ?

Şu var. Kendi yaşamını başkasıyla karşılaştırma. Herkesin hayatı, kendi macerası vardır. Kendi maceranı başkasıyla kıyaslama. Bu bir yarışma değil, yolculuktur. Sadece yolunun tadını çıkar. Hayat bunları takma lüksün olacak kadar uzun değil :) 100 yaşına kadar yaşasan ne olacak ? 36500 gün yaşamış oluyorsun. Rakamla söyleyince az geliyor değil mi ? ve bu kadarını da çoğu insanın yaşamadığını düşününce baya kısa değil mi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arkadaşım çekingendi öz güveni düşüktü nasıl yaptı bilmiyorum ama kurtuldu bu durumdan hep sevglisi oldu öz güveni düşükken bile.
Wing Chun yada kafandaki bir dövüş sporunu + düzenli kas ve kardiyo egzersizleri yapmanı öneririm. Vücudun sıkılaştıkça özgüvenin de yerine gelir :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir defa denedim red edildim.
Reddedildiysen denemişsin de reddedilmişsin. Hiç denemezsen hiç de reddedilmezsin. Denemekten korkarsan hayatının sonuna kadar yalnız kalacaksın. Bununla yüzleş ve kendine sağlam bir tokat at o zaman.
1) Yakışıklı değilim.
Kime göre değilsin ?
Arkadaşım şu an çok mutlu hayatını yaşıyor ve zevk alıyor ben mutsuzum hiç bir şeyden zevk almıyorum ağlıyorum şükür buna da şükür benim nasibim böyleymiş şükür
Herkes dışarıya hayatını olduğundan iyi göstermeye çalışır. Bakın ! Hayatım ne kadar güzel. Kendi sorunlarını bilemezsin. Göstermezler.

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Yakışıklı değilsen kızların sana bakmaması normaldir. Görünüm çok etkiliyor bu işleri..