[Kampanya] Ashampoo Internet Accelerator 3.20

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
scr_ia3_automatic_en.jpg

Ashampoo Internet Accelerator
, var olan internet bağlantısında birtakım iyileştirmelere giderek kullanıcının daha hızlı internet deneyimi yaşamasını olanak sağlar.

İnternet bağlantısınında kullanıcılar genellikle tam performansı gözlemleyemez. Bunun en büyük nedeni bilgisayarda kurulu olan işletim sistemi tarafından bazı sınırlandırmalar getirilmesidir. Bu sınırlandırmalar en fazla dolaylarında olsa da zaman zaman bu oran oldukça önem kazanmaktadır.

Ashampoo Internet Accelerator programı sistem üzerinde bazı iyileştirmeler yaparak, belirleyeceğiniz bağlantı türüne göre internet hızından en yüksek seviyede faydalanmanıza yardımcı olur. Bağlantı hızınızın sunduğu fiziksel sınırlar içinde gerçekleşen bu düzenleme ile hem indirme hem de yükleme hızını iyileştirebilirsiniz.

İnternet Temizleme Aracı
Internet Explorer, Firefox ve Opera internet tarayıcıların tutulan internet kayıtlarını temizleyerek izinizin takip edilmesini engeller.

Internet Explorer ve Firefox'u Optimize Eder
Internet Explorer ve Firefox'un ayarlarına Ashampoo Internet Accelerator ile ulaşarak gerekli tüm optimizasyonları yapabilirsiniz. Optimizasyonlarla tarayıcıları hızlandırmanız mümkün.

Host Dosyalarını Kontrol Eder
Zararlı ve casus yazılımlar Host dosyası üzerinden sizi zararlı sitelere yönlendirmeye çalışabilir. Ashampoo Internet Accelerator 3, bu durumun oluşmasını engeller.

kampanya

Programı tamindirden indirip kuruyorsunuz. Kurarken internet sayfası açılıyor. Mail adresini girip ashampoo hesabı oluşturuyorsunuz. Daha sonra myashampoo kısmından lisansınızı görebilirsiniz. Lisansı girince tam sürüm aktive oluyor. :)

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bi türlü indiremedim tamindir'den. Bana indirme linkini direk verebilecek olan var mı? IDM koplayalıp indidirim.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hiç sevmem bu tür programları sevenede sözüm yok tabii.. Bi defasında ASC in internet hızlandırma bölümünü kurcaladım sonra Firefox ta devamlı javascript hatalarıyla karşılaştım programın yaptığı işlemler geri alınıyordu fakat işe yaramadı Firefoxu kaldırıp tekrar kurmak zorunda kaldım...