Kamera uygulamasi

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaslar google playde bir kamera uygulaması indirdim 1 milyon indiren kişi olmustu ben de indirdim kayıt izni istedi tamam sonra elimde bir kalem traş ile foto çektim sonra aklıma parmak izim aklıma geldi parmak izlerim gozukuyordu bende hemen google Playe gittim bir şey yaparsanız yasal hakkım saklıdır diye yazdim fotoları sildim uygulamayı da verilerini sildim başıma bir şey gelir mi

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Adına şirket açıp kirli işler yaparlar. Geçmiş olsun.
Yav adamların işi gücü yokta sizin parmak izinize mi bakacak. Kayıt iznini çektiğiniz fotoları telefona kaydetmek için kullanıyor. Hadi gelelim siz çok önemli bir şirketin ceo'susunuz. Parmak izinizi aldılar ve kirli işler yaptılar.
Gram hak idda edemezsiniz oraya
yazmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Adam size yüklerken soruyor izin veriyor musunuz diye.
Sonuç olarak bu kadar paranoyak olmayın.
:)

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Adına şirket açıp kirli işler yaparlar. Geçmiş olsun.
Yav adamların işi gücü yokta sizin parmak izinize mi bakacak. Kayıt iznini çektiğiniz fotoları telefona kaydetmek için kullanıyor. Hadi gelelim siz çok önemli bir şirketin ceo'susunuz. Parmak izinizi aldılar ve kirli işler yaptılar.
Gram hak idda edemezsiniz oraya
yazmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Adam size yüklerken soruyor izin veriyor musunuz diye.
Sonuç olarak bu kadar paranoyak olmayın.
:)
Peki o fotoğraflar kendilerine gidiyor mu yani suan o fotolar onlarda mi
Hak edemezsin konusuna gelirsek ben onlara şu izni vermedim benim çektiğim fotolarla işlem yapmaları ile ilgili izni vermedim sadecé çeksin ve kaydetsın izni verdim o çektiğim fotoyla offfff sonuç olarak bir şey olmaz dimi yav kardeşim

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Allahım öleceğim.
Gitmiyor onlara. Bakmıyorlar her çektiğine. Bir fotodan barnak izi bakılmaz. Hele telefon kamerasıyla.
Google Play Store'a ""barnak izimle yapılacah her türlü şeyden gogol pılay sıtor sorumludur"" yazdıysanız silin boşuna rezil olmayın. Bunu yazmanız hiçbir şeyi değiştirmez.

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Allahım öleceğim.
Gitmiyor onlara. Bakmıyorlar her çektiğine. Bir fotodan barnak izi bakılmaz. Hele telefon kamerasıyla.
Google Play Store'a ""barnak izimle yapılacah her türlü şeyden gogol pılay sıtor sorumludur"" yazdıysanız silin boşuna rezil olmayın. Bunu yazmanız hiçbir şeyi değiştirmez.
Tamam bir şey demiyorum sadece onlara çektiğim fotolar gidiyor mu onu sordum

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Gitmiyor efendim. Gitse internette dayanmaz şarjda dayanmaz. İyi akşamlar.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Gitmiyor efendim. Gitse internette dayanmaz şarjda dayanmaz. İyi akşamlar.
Hocam kusura bakma yav ya ne bilirım korktum bir An yaşım daha genç bir şey olur başıma bela gelir ne biliyim işte yav iyi geceler üstad

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kusura bakmayın bende biraz sert çıkmışım.