Kalçam vücudumdan çok büyük

Erkeklerde kalkık popo güzel mi

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar ben göbeği olmayan (kası da olmayan) bir gencim boyum 1.85 kilom 75 fakat son zamanlarda aklıma bişey takıldı popom vücuduma göre kalkık yürürkende çok fark ediliyor bi mekana girince fln tüm gözler üzerimde oluyo :)
büyük ihtimal iskeletim yamulmuş malum boy uzun olunca millet kısa kalıyo sarılmak için 10 cm eğiliyom pc başındayken kambur oynuyom hep ama boynum falan dik duruyo sadece kalça arkaya doğru çıkmış sizce bunun çözümü var mı varsa söyler misiniz bide bazı siteler erkekte büyük poponun güzel olduğunu söylüyor bazıları kötü diyor fikrinizi alabilir miyim

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
:):) valla hocam ben kadınların erkeklerde popo sevdiğini duymuştum. Eğer çok estetik durmuyorsa ve sizde kompleks haline geldiyse spor salonunda bir hocayla görüşmeni tavsiye ederim. Bunun dışında cerrahi müdahale vardır. Ama fitness da bu durumu hallederler diye umuyorum. Kolay gelsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bişey olmaz allah kuluyuz

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Millet totoyu o hale getirmek için ne uğraşıyor :) Sıkıntı değil bu, kötü tarafı kızların dışındaki bireylerinde dikkatini çekmek olacak. Benim de totom gösterişlidir ve sert mizacım yoktur o yüzden o bakışları bende yakalarım ve saçma sapan muhatap olmaya çalışırlar.

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
çok teşekkürler böyle güzel tepkiler aldığım için sevindim teşekkürler :)

consolewriteline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
kanka fotoğraf olmadan nasıl yorumlayalım, nasıl bilgi verelim? Belki de aksiyete vardır sende, olmayan bir kusru kusur olarak algılıyorsundur?