Kablosuz Kulakiçi Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hayır etki etmez. Amfi telefonun dac donanımini kullanir. Bl kulaklığın ayrı dac donanımı olur. Ancak bluetooth dac/amp ler var.
O zaman arkadaşın dediği gibi yüksek bütçelere çıkmaya gerek yok kavramı burada devreye giriyor. Ne kadar yüksek olursa olsun kulaklık telefon onu kısıtlayacak öyle mi?

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Bang & olufsen h5
İconx
Jabra 65t
Jabra elite sport
BANG & OLUFSEN BEOPLAY H3 ANC
Şu ana kadar araştırıp beğendiğim modeller bunlar f/p olarak düşünürsek sizce hangisi daha ön planda?

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Bang & olufsen h5
İconx
Jabra 65t
Jabra elite sport
BANG & OLUFSEN BEOPLAY H3 ANC
Şu ana kadar araştırıp beğendiğim modeller bunlar f/p olarak düşünürsek sizce hangisi daha ön planda?
Birde Bose Soundsport var.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Sizin söylediğiniz kulaklık için maalesef güvenilir bir site bulamadım.
Yürüyüş ve koşu yaparken kullandığım cihazımı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Sağlam izolasyonundan dolayı dışarıdaki sesi içeriye geçirmiyor oluşu sokakta biraz sıkıntı oluşturabiliyor.
Dövizin dengesizliği yüzünden fiyatı uçmuş ama kalite olarak asla üzmeyecek bir cihazdır kendileri.

Satın al: Philips Kablosuz Bluetooth® kulaklık SHB4305BK/00 Kablosuz Bluetooth® kulaklık
Ses yüksekliği ve netliği olarak nasıl?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Kablolu olarak da uzun süredir Sony Mdr-Xb70ap ürününü kullanıyorum. Ses kalitesini kablolu cihazımla karşılaştırdığımda, tabi ki kablolu cihazım bir tık önde olur. Ama yalın olarak değerlendirdiğimizde oldukça tatmin edici bir ses performansı var.
Ses yüksekliği konusunda ise son sesin bir alt kademesinde dinliyorum, bana yeterli geliyor.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Ben 5 aydıe kullanıyorum ses performansından çok memnunum ölçeklenebilir samsung codec bileşeni sayesinde zorlu durumlarda bile kesintisiz müzik keyfi yaşıyorum dediğim gibi deneyimleme fırsatın olursa deneyimle ondan sonra fikirlerin değişecektir diye düşünüyorum
İconx aldıktan sonra bir problem ile karşılaştınız mı?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İconx aldıktan sonra bir problem ile karşılaştınız mı?
Kulaklık kutusunu birkaç kere düşürdüm bazen şarj almıyor dikkatli kullanılması gereken bi alet bide içindeki sensör olan kısım kulağıma tam oturmadığı zaman ses bi anda kesiliyor sonra kendim tekrar devam ettirmek zorunda kalıyorum açık konuşmak gerekirse tek memnun olduğum şeyi ses performansı ve kablosuz olmanın verdiği rahatlık şuan tekrar sorsan o kadar para verip alırmıydın desen bi düşünürdüm

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Onlar minicik kulağın içine giren şeyler değil. Kulakici kulaklıklardan olabildiğince az lüzumsuz özellik olmalı...
Doğrudur ancak ben bir ihtimal sordum.İbasso kulaklığın güvenilir bir satıcısını bulamadım üstteki yazdığım modellerin f/p ye göre sizce sıralaması nasıl olur? İnternette iconx ile ilgili çok fazla sorun olduğu için biraz uzak bakıyorum fiyatı diğerlerine göre ucuz ve kablosuz olduğu için jabra 65t modeline biraz daha yakınım sizinde yorumunuzu almak isterim.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Seçenek olarak
Bose soundsport
Samsung iconx
Jabra 65t
Jabra elite sport
Sonu wf-1000x
Yorumlarınız nedir?Kablolu kulaklık fikrinden vazgeçtim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Seçenek olarak
Bose soundsport
Samsung iconx
Jabra 65t
Jabra elite sport
Sonu wf-1000x
Yorumlarınız nedir?Kablolu kulaklık fikrinden vazgeçtim.
@Administraktör

Son düzenleme: