Kablosuz Bağlantı Sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung np305e5a-s01tr leptopuma format attım fakat uzakdan hıc bır baglantıyı gormuyor.bır tane daha bılgısayarım onla butun agları goruyorum ama format attıgımda hıc bır ag bulmuyor.dıraver arıyorum dıraverda bulamadım lutfen yardımcı olun bana nasıl duzeltebılırımbu sorunu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben internete baglanamiyorum ilk gün kablosuz bağlandi akşamina bilgisayari kapattim kapatirken bir seyi 13 e tamamlayacagini gösterdi sonra kapandi açtigimda kablosuz ag görünmüyordu biraz ayarlariyla uğrastim ama bilgisayarin dili ingilizce oldugu için bisey anlamadim kablolu iyi baglaniyor ama kablosuz baglan miyor bilgisayar windovs 7

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ya ben internete baglanamiyorum ilk gün kablosuz bağlandi akşamina bilgisayari kapattim kapatirken bir seyi 13 e tamamlayacagini gösterdi sonra kapandi açtigimda kablosuz ag görünmüyordu biraz ayarlariyla uğrastim ama bilgisayarin dili ingilizce oldugu için bisey anlamadim kablolu iyi baglaniyor ama kablosuz baglan miyor bilgisayar windovs 7
modemin wireless ini kapatmış olabilirsin. ekran görüntüsünü alabilirsen yardımcı olabiliriz