kablosu ile de kullanabileceğim earpods arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

ege oral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Şarjı bittiği zaman kablosu ile de müzik diinleyebileceğim bir earbuds arıyorum. Araştırdığımda sadece kulaküstü kulaklıklarda bu imkanın olduğunu gördüm. Acaba kulakiçi modellerde de bu imkan var mıdır?

ege oral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim, çıkmasını bekleyeceğiz o zaman :confused: İyi akşamlar.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İmkansız gibi bir şey ses 4tane kaplodan geçiyor tabi 2de geçiren var bunlar hem Hertz hemde güç geçirmesi birde küçücük olması baya zor.

Tabi öyle earbuds gibi olanları yok boyna asılanlar var ama sarjdayken müzik dinletir mı bilemiyorum.

ege oral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir modele denk gelmiştim ondan sonra merakım kabardı zaten

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
İmkansız gibi bir şey ses 4tane kaplodan geçiyor tabi 2de geçiren var bunlar hem Hertz hemde güç geçirmesi birde küçücük olması baya zor.

Tabi öyle earbuds gibi olanları yok boyna asılanlar var ama sarjdayken müzik dinletir mı bilemiyorum.

Bunun bir benzerini kullanıyorum, kulaklık kısmını normal kablosunu takıpta kullanabiliyorum. (=

Ürün bu (=

ege oral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onun sadece kaplosu çıkıyor isterseniz sonradan satılan Bluetooth ile bağlayabiliyorsunuz onun için öyle bass'ları efsanedir bu arada.
her birinde 8 drvier vardı galiba sadece kulaklığın kablosunun üstten takılmasını beğenmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun bir benzerini kullanıyorum, kulaklık kısmını normal kablosunu takıpta kullanabiliyorum. (=

Ürün bu (=
Hocam ben aux girişli bir şey bakıyordum telefona kablo ile de bağlansın diye ama biraz sci fi kaldı galiba :grin: