Kabataş (erk) Lisesi mi İstanbul (erk) Lisesi mi?

Bu konuyu okuyanlar

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.
Bu sene şu teog denen saçma sistemin ilk kurbanlarından biri oldum. İlk ısnavın saçmalığı ve yapılan soru iptallerinden dolaı puanım 5 puan geriledi. 495.145 puan ve %0.08 yüzdelik dilimle istanbul ve kabataş liselerini düşünüyorum.
Okul müdürleri ve görüştüğüm diğer insanlar üniversiteyi dışaıda okuyacaksam istanbul tr'de okuyacaksam kabataş dediler. Sizce hangisi? Ve aramızda bir öğretmen vs. varsa yardımcı olabilir mi? Üniversiteyi yurt içinde yapıp yurt dışında master yapsam mı daha iyi yoksa üniversiteyi de mi yurt dışında (almanyada) okusam daha iyi?
Şimdiden teşekkürler.
Sadece cevaplarınızı merak ettim ve biraz objektif olmaya çalışırsak sevinirim. :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Liseden sonra direk kendini yurtdisina at.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aynen öyle kardeşim direk yurtdışına. Türkiyede hem işin olmaz hemde ailenden falan bir süre uzaklaşmak isteceksin lisede. Kendin göreceksin.

Not: 495.145

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Aynen öyle kardeşim direk yurtdışına. Türkiyede hem işin olmaz hemde ailenden falan bir süre uzaklaşmak isteceksin lisede. Kendin göreceksin.

Not: 495.145
Hmm. Valla bu sene de istanbul zor gibi bu puanla. Malum dediğim gibi 8 soru iptal edilince yüzdelik dilimlerde ciddi değişmeler oldu. Ama nakilden falan girme olasılığın yüksek dedi istanbul müdür yardımcısı. Ben büyük ihtimal kabataşı kazanacağım. Nakille de istanbula geçeceğim. Ama nakil tam kesin değil tabi. Kabataşı kazanınca sitanbulu yazarım nakile çıkarsa istanbul çıkmazsa kabataşa giderim. Yazı tura gibi yani. Ben zaten kararsızım o yüzden de işi şansa bırakırım. Meb belirlesin okulumu. :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Hmm. Valla bu sene de istanbul zor gibi bu puanla. Malum dediğim gibi 8 soru iptal edilince yüzdelik dilimlerde ciddi değişmeler oldu. Ama nakilden falan girme olasılığın yüksek dedi istanbul müdür yardımcısı. Ben büyük ihtimal kabataşı kazanacağım. Nakille de istanbula geçeceğim. Ama nakil tam kesin değil tabi. Kabataşı kazanınca sitanbulu yazarım nakile çıkarsa istanbul çıkmazsa kabataşa giderim. Yazı tura gibi yani. Ben zaten kararsızım o yüzden de işi şansa bırakırım. Meb belirlesin okulumu. :)

istanbul erkek nasıl bi yerde bilmiyorum ama kabataşın yeri çok iyi ya :D

Sırf manzarası için gidilir o okula :)

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
istanbul erkek nasıl bi yerde bilmiyorum ama kabataşın yeri çok iyi ya :D

Sırf manzarası için gidilir o okula :)
Bakıcaz artık üstat. :) İstanbul da fatihte. İran elçiliği yanında. Onun da manzarası güzel de kabataş kadar değil. :)