JBL E45BT ve JBL C45BT arasındaki anlaşılması güç fark ?

Bu konuyu okuyanlar

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar,

Burada yeniyim. Bu da ilk postumdur. Sitenin de sloganı olan "Bilmiyorsan sor." kısmını şu anda uygulayıp sizlere sormak istiyorum. Yeni bir kulaklık almak istiyordum. Geçen gün D&R'a gittim ve JBL C45BT serisini inceledim. Tasarım olarak neredeyse bahsettiğim E serisi kulaklığın aynısıydı diyebilirim. Bizzat çalışana sorduğumda ise C serisinin henüz yeni gelen bir ürün olduğunu ve E serisinden daha iyi olduğunu söyledi. Kağıt üzerinde farka neden olabilecek bir şey dikkatimi çekmedi. Zaten çalışanları da farkı açıklayamadı. İşin tuhaf tarafı aralarında yaklaşık olarak (sitelere göre değişebiliyor) 100 ila 150 lira fark ile E serisinin daha pahalı olması. Daha öncesinde de arkadaşımın JBL E45BT kulaklığını denedim. Gayet güzel tasarıma sahip ve ses kalitesi de tatmin edici şekilde iyiydi. İkisini de farklı zamanlarda denediğim için farkı anlayamadım. Gerçekten bu fiyat farkına neden olacak özellik nedir?

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bende çok merak ediyorum ama eğer gerçekten belli olmayacak düzeyde fark varsa c45i alıcam

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bu jbl'in sazan.avi ucuz olan ile aynı içler takılıyor bile olabilir c45'i al.

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Karar veremediğim için alamadım :)

Bir de E55BT'yi deneyeceğim.

Reaksiyon puanı
892
Bütçeniz varsa Marshall Major 2 öneririm mediamarktta denemiştim yok böyle bir şey.Harikaydı aldığım hissi tarif edemem.
İndirim zamanlarını takip edin bence:D

D1.cLawS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende geçenlerde Mediamarkt'a gitmiştim. Bizzat görevliye sordum kulaklıklar için. Beats Solo 2 alın JBL'e para vermeyin demişti. Kablosuz olduğu için ses kalitesi düşüyor ve ses kalitesini artırmak için daha fazla para veriyorsunuz, o kadar parayı gözden çıkardıysanız aynı paraya kablolu Solo 2'yi tavsiye ediyorum demişti. Zaten fiyatlar uçuk hangisini alacağımı şaşırdım anlayacağınız.

Reaksiyon puanı
892
Bende geçenlerde Mediamarkt'a gitmiştim. Bizzat görevliye sordum kulaklıklar için. Beats Solo 2 alın JBL'e para vermeyin demişti. Kablosuz olduğu için ses kalitesi düşüyor ve ses kalitesini artırmak için daha fazla para veriyorsunuz, o kadar parayı gözden çıkardıysanız aynı paraya kablolu Solo 2'yi tavsiye ediyorum demişti. Zaten fiyatlar uçuk hangisini alacağımı şaşırdım anlayacağınız.
Major 2 alın 379-399₺ arası değişiyor çok iyiydi db si biraz düşük ama kulaklık düşük desibelli olduğunu pek hissetmiyor,Lost on youyu dinlemiştim,sanki hiç lost on youyu daha önce dinlememişim gibi hissettirmişti ses kalitesi de bence sennheiser momentum kablolu seviyesinde geldi bana çünkü onu da denemiştim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

bu jbl'in sazan.avi ucuz olan ile aynı içler takılıyor bile olabilir c45'i al.
Zaten öyleymiş jbl t110 jbl t210 jbl t290 ın donanımsal özelliği aynıymış içindeki birkaç şeyin farklılığı yüzünden t290 daha iyi bas veriyormuş hepsi bu bir de malzeme kalitesi var tabii

Son düzenleme: