Jailbreak Nedir?, Neler Yapabiliriz? Bu konuyu okumayan pişman olabilir.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eline sağlık kardeş gerçekten çok yararlı yarın ilk jailbreakimi yapacağım ve sonrasında tavsiyeşerine uyarak deneyeceğim.

arkadslar merak ettigim bişey var jealbrek yaptıgımız da apple müzikleri bedava dinleyebiliyormuyuz 6s plus a gecmeyi dusunuyorum fm radyo yok burdan dinlerim bari derken itunes den bir baktım muzıkler paralı

arkadslar merak ettigim bişey var jealbrek yaptıgımız da apple müzikleri bedava dinleyebiliyormuyuz 6s plus a gecmeyi dusunuyorum fm radyo yok burdan dinlerim bari derken itunes den bir baktım muzıkler paralı
Müzikler paralı zaten. Ama jailbreak ile ücretsiz dinleyebilirsin. Ama tabiki ben bunu önermiyorum.

jealbreak ile 6s plusa multi window özellkı kazandıracak bir tweak falan varmı acaba

selam degerli arkadaslar benim bir sorum olacakdi bu yeni ios 9.1 yükledim hersey iyi fena degil ama acaba bunun icin Jailbreak varmi haberiniz varmi

selamlar saygilar

selam degerli arkadaslar benim bir sorum olacakdi bu yeni ios 9.1 yükledim hersey iyi fena degil ama acaba bunun icin Jailbreak varmi haberiniz varmi

selamlar saygilar
9.1 için henüz çıkarılamadı ama hackerlar uğraşıyor. 9.0 9.01 ve 9.02 için mevcut ama.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
TAHA34TR iOS 1
ຖนrนllคh ฯil๓คຊ iOS 0
A iOS 27
ຖนrนllคh ฯil๓คຊ iOS 14
M iOS 9