J700H(15) rom atsam neler silinir?

Bu konuyu okuyanlar

CaaanK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy J7 (SM-J700H) modelli telefonuma aşağıda verdiğim linkten 7.0 romu atmak istiyorum şuanda 6.0.1sürümündeyim ve j700h modeline 7.0 gelmiyeceği haberini duydum. Bu romu düzgün bir şekilde nasıl atarım? (Odin ile mi?) Attıktan sonra telefonumda uygulama,dosya,resim vs. gibi herhangi bir kayıp olur mu?

Link; [ROM][7.0][NovaOS][J7(15) J700H][NoteFE Full Port][Stable Bugless]

ROM'u indirme linki; drive . google . com/file/d/1mTOWCN6q9ebfsae-9suKOe3dxD_MMQCc/view

Teşekkürler.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya bende de j7 2015 var bir sorum olacak, sizinki de messenger veya instada falan durmadan durduruldu hatası veriyor mu veya kasıyor mu telefon? Benimki deli gibi durduruyo özellikle instayı. Messengerden bir mesaj atayım diyorum yazışmayı açana kadar yaşlandım

CaaanK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya bende de j7 2015 var bir sorum olacak, sizinki de messenger veya instada falan durmadan durduruldu hatası veriyor mu veya kasıyor mu telefon? Benimki deli gibi durduruyo özellikle instayı. Messengerden bir mesaj atayım diyorum yazışmayı açana kadar yaşlandım
ikisini de kullanmadığım için cevap veremeyeceğim. fakat dahili hafızanı boşaltmayı veya harici bir orta düzey 16gb sd card almanı öneririm yoksa eğer.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Samsung Galaxy J7 (SM-J700H) modelli telefonuma aşağıda verdiğim linkten 7.0 romu atmak istiyorum şuanda 6.0.1sürümündeyim ve j700h modeline 7.0 gelmiyeceği haberini duydum. Bu romu düzgün bir şekilde nasıl atarım? (Odin ile mi?) Attıktan sonra telefonumda uygulama,dosya,resim vs. gibi herhangi bir kayıp olur mu?

ROM'u indirme linki; drive . google . com/file/d/1mTOWCN6q9ebfsae-9suKOe3dxD_MMQCc/view

Teşekkürler.
Rom yuklerken dahili depolamayı silmeye gerek yok. Yani resimlerin , videoların , ses dosyaların kalır. Fakat eski sistemdeki uygulamaların , düzenin kısacası sistemle alakalı herşey silinir , sıfırdan sistem kurmuş olursunuz.

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
yine de yedekleme yapın bazı rom yükleyicilerde otomatik dahili hafızayı silebiliyor

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171

Teşekkürler.
Bu romu custom recovery ile atarsınız. Ve veri kaybınız olur. Tüm uygulama verileri silinir. Ve aroma installer üzerinden seçtiğiniz ayara bağlı olarak resimleri vs de silebilirsiniz