J7 Pro Alacaktim ama Ekranda Bir süre sonra mor leke oluşuyomuş

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Kardeşim benim bu sabah başıma geldi telefonda hiç bir sıkknyı yok ne düşme ne darbe ne çizik akşam şarja taktım sabah böyleydi Ekli dosyayı görüntüle 41099

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kardeşim servise götürdünmü ne dediler aynı durum bugün banada oldu bende alalı 3 ay falan oldu vodafoneden almıştım
Samsung a boşuna para veriyorsunuz bence
Jelatin kırılmış düştümü

Rahun46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de Türk Telekomdan almıştım 3-4 ay oluyor. Telefonda nokta çizik yok. Ekranda sağ altta mor leke oluştu, ve kulaklık girişi çalışmıyor. Bluetooth kulaklık ile kullanıyorum. Genel olarak memnunum, özellikle şarj için tercih etmiştim. Çok iyi bataryası var. Bu hafta sonu servise götüreceğim, bakalım ne diyecekler.
Kardeşim servise götürdünmü ne dediler aynı durum bugün banada
Samsung a boşuna para veriyorsunuz bence
Jelatin kırılmış düştümü
Hayır kardeşim aldığımdan beri hiç düşmedi jelatin cebimde oldu öyle bozuk paralar falan olduğundan

mhmt43

Asistan
Reaksiyon puanı
27
akrambamda var aynı telefon hız anlamındaa güzel ama bir zaman sonra bu sorun oluşuyor huwaei p smart a bakmanı tavsiye ederim

Serkanşhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung J7Proyu arastirirken mor leke sikayetleri gördüm sebebi nedir aklimda soru isareti olarak kaldi

Kullanan varsa boyle bir problem yasadimi acaba
Bn aldım j7 pro 2aylık cihaz çiziksiz darbesiz hiç bir problemi yokken ekran kapandı gece sarja bıraktım sabah yokku ekran garantiyeverdim kullanıcı hatası

Bn aldım j7 pro 2aylık cihaz çiziksiz darbesiz hiç bir problemi yokken ekran kapandı gece sarja bıraktım sabah yokku ekran garantiyeverdim kullanıcı hatası
Hakem heyetine vericem bu hafta

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747

Hakem heyetine vericem bu hafta
bol şans...

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
akrambamda var aynı telefon hız anlamındaa güzel ama bir zaman sonra bu sorun oluşuyor huwaei p smart a bakmanı tavsiye ederim
j7 fiyatına daha iyi bir telefon j7 core kullanan 2 tanıdığım var ikisi de p smart alan ortak bir arkadaşımıza imreniyorlar.

Mustafa Kerimli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam 1 yıldır kullanıyordum bende bende de sorun yoktu hepsinde olacak değil tabi ki ama öyle bir sorun var işte bende oldu bizzat canlı şahidim resmini de atayım bakın resim yükledim ben bunu 3 aydır böyle kırık üst camlı kullanıyordum hiç bir şey yoktu ama bu sabah bu hale geldiEkli dosyayı görüntüle 39924
Aga Sen Sıçmışın Telefonun İçine

Fırat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung j7 ekran morarmasi mürekkep akması
Daha alalı 1 sene olmamış SAMSUNG J7 PRO cep telefonumda herhangi bir düşme, darbe olmaksızın mor lekelenmeler oluştu ve tüm ekranı sardı. İnternette cihazın bu defosu ile alakalı bir çok şikayet olmasına rağmen teknik servis 510 tl ekran ücreti çıkardı. SAMSUNG un bu ürünü defoludur ve bu sorun birçok kişinin başına gelmektedir ve teknik servis hiçbir inandırıcılığı olmayan şekilde ücret çıkarmıştır.

Samsung j7 ekran morarmasi mürekkep akması
Daha alalı 1 sene olmamış SAMSUNG J7 PRO cep telefonumda herhangi bir düşme, darbe olmaksızın mor lekelenmeler oluştu ve tüm ekranı sardı. İnternette cihazın bu defosu ile alakalı bir çok şikayet olmasına rağmen teknik servis 510 tl ekran ücreti çıkardı. SAMSUNG un bu ürünü defoludur ve bu sorun birçok kişinin başına gelmektedir ve teknik servis hiçbir inandırıcılığı olmayan şekilde ücret çıkarmıştır.

Telefonu annem kullanıyor bu arada, bırakın darbeyi kırığı, cizik bile yok telefonda,

Son düzenleme:

Furkançakır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung J7Proyu arastirirken mor leke sikayetleri gördüm sebebi nedir aklimda soru isareti olarak kaldi

Meraba ben 3 ay bir süre zarfında kullandığım samsung j7 Pro'nun ekranı gittikçe morarmaya başladı ve bu kullanıcı hatası değil çünkü herkes bu sorunla karşılaşıyor tavsiye etmem.

barisssss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba ben 3 ay bir süre zarfında kullandığım samsung j7 Pro'nun ekranı gittikçe morarmaya başladı ve bu kullanıcı hatası değil çünkü herkes bu sorunla karşılaşıyor tavsiye etmem.
Ben telefonu yaklasik 7 aydir kullaniyorum hic bi sıkıntısı yok ama her 10 kişiden 3ü bu sorunu yaşıyor.Şahsen ben telefon almaya giderken p smart alcam diye gittim ama vatan bilgisayardaki abiye sordum ilk defa senden duyuyorum dedi bu mor leke şikayetini onu diyince aklima yatti aldim.iyikide almışım yakında oreoda gelcek zaten

ÜMİT YALÇINKAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
11 ay önce aldığım Samsung J7 Pro telefonumun sol alt kısmında mor halka oluştu. Tahminen bir hafta sonra ekran tamamen gitti. Garantiden servisine gönderdik ancak müşteri temsilcisi arkadaş arayıp kullanıcı hatası olduğunu ve 975 TL ücret karşılığında tamir edebileceklerini söyledi. Resmen dalga geçiyorlar. İnternette bu şikayetten muzdarip yüzlerce geri dönüş var. Yasal yollara başvurmaktan başka çözüm yok. Yeni alacak arkadaşlar, sakın bu marka ve telefonu almayın. Kesinlikle ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
11 ay önce aldığım Samsung J7 Pro telefonumun sol alt kısmında mor halka oluştu. Tahminen bir hafta sonra ekran tamamen gitti. Garantiden servisine gönderdik ancak müşteri temsilcisi arkadaş arayıp kullanıcı hatası olduğunu ve 975 TL ücret karşılığında tamir edebileceklerini söyledi. Resmen dalga geçiyorlar. İnternette bu şikayetten muzdarip yüzlerce geri dönüş var. Yasal yollara başvurmaktan başka çözüm yok. Yeni alacak arkadaşlar, sakın bu marka ve telefonu almayın. Kesinlikle ürünlerinin arkasında durmuyorlar.
Samsung un orta ve giriş seviyesi çöp

MuhammedOguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet Pro da öyle bir sıkıntı var, yakın bir tanıdığımda da olmuştu. Alacaksanız önermem.

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Kız kardeşim bu telefonu kullanıyor. Telefonun ekranı problem yaşatmadı ama ara sıra arayüzde kasmalar oluyor. Telefonu almayı düşünüyorsanız bence almayın. Performansından memnun kalamayabilirsiniz. Pil performansı iyi ama.

Baki0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben 20 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı. Telefonu tavsiye ederim