J7 Prime Özellik

Bu konuyu okuyanlar

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Arkadaşlar benim tanıdığım da j7 prime var.Biri onu aradığında arayanın ismini görebiliyor ayriyetten o da tanımadığı numarayı aradığında ismini görebiliyor.Numaralar kayıtlı değil.Bu j7 prime has bi özellik mi?Yoksa başka telefonlarda var mı?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba
İlk aklıma gelen, Samsung telefonlarda olan profil paylaşımı açıktır, ondandır.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Hayır. Bu tarz bir sistem uygulaması ne J7 Prime modelinde nede diğer telefonlarda duymadım. Sanırım 3. parti yazılımlar eşliğinde yapılıyor. Uygulamanın ismini vermek istemiyorum ancak bu tarz uygulamalar oldukça yoğun kullanılıyor.

İyi Forumlar.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Hayır. Bu tarz bir sistem uygulaması ne J7 Prime modelinde nede diğer telefonlarda duymadım. Sanırım 3. parti yazılımlar eşliğinde yapılıyor. Uygulamanın ismini vermek istemiyorum ancak bu tarz uygulamalar oldukça yoğun kullanılıyor.

İyi Forumlar.
Tanıdığım 3. Parti uygulama kullanmıyor.Ayarlardan yapıyor bende gözümle gördüm ve şaşırdım ondan dolayı yazdım.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Tanıdığım 3. Parti uygulama kullanmıyor.Ayarlardan yapıyor bende gözümle gördüm ve şaşırdım ondan dolayı yazdım.
Tamam işte, Samsung telefonlarda olan profil paylaşımı açıktır, ondandır. diye belirttim, bu cevap sizi tatmin etmedi mi ?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Tamam işte, Samsung telefonlarda olan profil paylaşımı açıktır, ondandır. diye belirttim, bu cevap sizi tatmin etmedi mi ?
Yanlız Profil Paylaşımı sadece tanıdığı kişiler için yararlanabilir. Arkadaş bize herhangi biri aradığı zaman soruyor. Hiç tanımadığı biri örneğin. Doğru mu @Jack1095 ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yanlız Profil Paylaşımı sadece tanıdığı kişiler için yararlanabilir. Arkadaş bize herhangi biri aradığı zaman soruyor. Hiç tanımadığı biri örneğin. Doğru mu @Jack1095 ?
Onun için tek ihtimal 3. parti yazılımlar.

Son düzenleme:

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onun için tek ihtimal 3. parti yazılımlar.
Aynen öyle.