İzle-Öğren: Web Siten Google'dan

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kendinize Google'dan ücretsiz bir site açmak ister misiniz? Bir sitenin nasıl yapıldığını bilmenize gerek yok. Google size yardım ediyor. İzleyin.

Google'ın blog hizmeti Blogger'dan nasıl blog açıldığını daha önce video eşliğinde anlatmıştık. Şimdi de sıra ücretsiz site hizmeti olan GooglePages'te. Bundan yaklaşık 1 yıl önce detaylı bir makale ile GooglePages'ten bahsedilmişti. Kolay bir kullanımı olmasına rağmen bir çok okurumuzun kullanımında zorluk çektiğini görmemiz bizim kollarımızı sıvatmamıza ve eğitim videosu hazırlamamıza sebep oldu. GooglePages hakkında detaylı bilgiyi daha önceden anlattığımız için bu yazıda tekrarlamaya gerek duymuyoruz.

47659_cool_site.jpg

Bu videoyu izledikten sona sitenizi açmanız, çocuk oyuncağı.

Bilmeniz gerekenler
Merak edenler ve daha fazla bilgi edinmek isteyenler olabilir. Eğer sizde onlardan biriyseniz o zaman bu makalemizde aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Aşağıdaki videoda GooglePages'in nasıl açıldığını anlattık.

Bütün bunların dışında GooglePages hakkında her şeyi, üyelerimizinde size yardımcı olacağı forumda bulunan GooglePages Yardım başlığında bulabilirsiniz, bulamadıklarınızı sorabilirsiniz.

İzleyin, öğrenin

:: GooglePages nasıl açıldığını izlemek için buraya tıklayın.

Bilgi için: GooglePages
Hazırlayan: Volkan Taş
SDN - http://shiftdelete.net

Son mesajlar