Itunes Bilgisayar İle Bağlantı Sağlayamama Sorunu :(

Bu konuyu okuyanlar

xxengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar sitede yeniyim bir yardım alacaktım sizde iphone 3g kullanıcısıyım hiç bir sorun yok iken dünden birden itunese baglanamıyorum 2 gündür sorun var telefonu pc takınca ituneste 2 uyarı çıkıyor
1,the iphone ''engin ''cannot be synced.The disk could not be read from or written
2,attempting to copy to the disk ''engin'' failed The disk could not be read from or written to
telefonu itunese baglanamıyorum sizce sorun neyden olabilir lütfen yardımm

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Sorunun bir çok nedeni olabilir.
- Cihaza son olarak yolladığın herahngi bir bozuk dosya,
- Bilgisayarının USB portundan kaynaklı arızalar (donanımsal arızalar, driver sorunu, güncellemeler vs...)
- iTunes yazılımını engelleyen herhangi bir program olabilir.

Bunlardan emin olduktan sonra tekrar yazabilirsin.

Ek;
Son günlerde XP kullanan bilgisayarlarda Nokia cihazlar da bu tarz hatalar veriyor şeklinde uyarılar çoğaldı. Acaba bu bir virüsten mi kaynaklanıyor. Henüz bu konuda net bir açıklamak yok.

xxengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun bir çok nedeni olabilir.
- Cihaza son olarak yolladığın herahngi bir bozuk dosya,
- Bilgisayarının USB portundan kaynaklı arızalar (donanımsal arızalar, driver sorunu, güncellemeler vs...)
- iTunes yazılımını engelleyen herhangi bir program olabilir.

Bunlardan emin olduktan sonra tekrar yazabilirsin.

Ek;
Son günlerde XP kullanan bilgisayarlarda Nokia cihazlar da bu tarz hatalar veriyor şeklinde uyarılar çoğaldı. Acaba bu bir virüsten mi kaynaklanıyor. Henüz bu konuda net bir açıklamak yok.
verdiğin bilgi için tşk ederim evet soylediklerin konusunda haklısın sorunu buldum video göndermeye çalışıyordum vidoda bozukluk var vidoyu sildim şimdi sorun kamadı uyarı felan vermiyor herşey yolunda bilgilendirme için tşk çok saol

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Sorunun çözülmesine sevindim. İyi günlerde kullan...