iTunes 7.7 Yayında

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
iPhone 3G'nin piyasaya sürülmesiyle senkronize olarak Apple iTunes servisi de güncellendi. Yeni güncellemenin detayları haberimizde.

Apple iTunes 7.7 güncellemesi yayınlandı. iPhone 3G desteği ile müzik, video ve diğer medya dosyalarını indirip, iTunes Store'da iPhone ve iPod Touch 2.0 yazılımına özgü uygulamaları indirebildiğiniz yeni güncelleme, ücretsiz Remote uygulamasını da sunuyor. Evinizin her yerinden iPhone veya iPod Touch ile iTunes şarkı listenizi kontrol etmenize olanak tanıyan bu ücretsiz uygulama, App Store'dan indirilebiliyor. iTunes 7.7 sürümünü Apple sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

itunes-77.jpg

Bilgi İçin: Apple
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Boyutu büyük geldiği için indirmedim. Apple ürünleri nedense büyük boyutlu oluyor. Safari falanda öyleydi çok yer kaplıyordu

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
appstoreden Kredi kartıyla alışveriş yaplıyor.. en büyük yenilik bu .. Türkiye içinde bir gelişmedir..

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
muratcanberber dedi ki:
Boyutu büyük geldiği için indirmedim. Apple ürünleri nedense büyük boyutlu oluyor. Safari falanda öyleydi çok yer kaplıyordu
kurulum sırasında D: diskine kur

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Kurmak sorun değil. Safari için söyleyeyim ne artısı varki ? Opera'nın Firefox'un verdiklerinden başka ne veriyor ? Hem alışamadım arayüzüne zaten