Itopya.com

Bu konuyu okuyanlar

OmEroL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle selam.
17 yaşındayım bilgisayara pek ihtiyacım olmadığı için lisede bir bilgisayar almadım ortaokulda laptop vardi anakart yandı tamir ettirmedik.
Ama artık yokluğunu çok iyi anlıyorum ve bir bilgisayar almayi düşündüm
Çok aradım taradım en az 3.500 tl gözden çıkarmak lazım
Donanım arşivi V2.5 hoşuma gitti gerek 4 gb ekran kartı olsun gerek fiyati(2680 tl) beni cezbetti. Bodrum'da oturuyorum ve Itopya mağazası yok. Mecburen internet sitesinden almam lazım. Kredi kartı kullanmayan bir aileyiz o yüzden havale mantıklı geldi. Ama hayatımda havale yoluyla bir şey satın almadım siteyi araştırdım yok aramalara cevap vermiyorlar yok facebookta görüldü atıyorlar felan demişler.
Bana bi tavsiyeniz var mı ?
Vatana baktım 3.600 lerde oluyor pc
Benim bütçem 2000-2800 arası
2. El olmasını da istemiyorum
Yardımcı olursanız sevinirim ☺

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Her mağaza için bu tür şikayetler vardır itopya'da birçok kişi tarafından tercih edilen bir site kredi kartı alışveriş yapanlar olduğu gibi havale yolu ilede alışveriş yapanlar vardır satın alma konusunda bir sıkıntı çıkmaz ama bazen stokta var diye belirttikleri ürünler stokta olmuyor beklemek zorunda kalıyorsun telefonlara cevap vermemede teknik servis aradığınız oluyordur diye düşünüyorum..

OmEroL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım hocam peki sistem sence nasıl fiyatına göre daha iyi bir şeyler bulunur mu

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Diğer sitelere göre itopya daha uygun vatan mediamrkt gibi yerlerde o özelliklerde bilgisayarı o fiyata bulamazsın..

Son mesajlar