İthalatçı garantili Çin tel alinir mi

Bu konuyu okuyanlar

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
--- Gönderi Güncellendi ---
Selamunaleyküm güzel kardeşim

Bence ithalatçı garantili alma distirbütör garantili al neden dersen

Distribütör garantisi firmanın Türkiye'deki yetkili servislerince yapılan bir garanti hizmetidir ve garanti süresince devam eder.Bundaki avantajların şu şekildedir :

Eğer telefon herhangi bir arıza yaparsa daha hızlı Ve güvenilir bir hizmet alabilirsin

Telefonun parçası değişecek ise orijinal parçası çok daha rahat bulunacağından değişim orjinal parça ile yapılacaktır.

Eğer telefonun komple değişmesi gerekiyorsa bu değişiminde sağlayamayabilirler.

Ayrıca yetkili servis ağı çok dardır.Telefonunuzu rahatlıkla tamir ettirebilirsiniz

İthalat garantisi ise telefonu Türkiye'ye yurt dışından ucuza getirip burada satan firma tarafından verilir
Buradaki tek avantaj paradır ucuz alırsınız.

Dezavantajlar ise :

Eğer telefon herhangi bir arıza yaparsa daha hızlı Ve güvenilir bir hizmet alanayabilirsiniz

Telefonun parçası değişecek ise orijinal parçası çok zor bulunacağından değişim yerli bir parça ile yapılacaktır.

Eğer telefonun komple değişmesi gerekiyorsa bu değişiminde size zorluk çıkartabilirler.

Ayrıca yetkili servis ağı çok dardır.Telefonunuzu başka bir yerde rahatlıkla tamir ettirebilmek için parasını ödemek durumunda kalırsınız.

İthalat garantisi ile Akın'ın elektronik cihazlar büyük risktir.

Umarım yazım yeterince faydalı olmuştur kardeşim

YouTube forum SDN videosu sana LG v20 tavsiye ederim
Ancak her markanın servisi aynı değil. Bazıları ithalatçıları aratmıyor. Adam gibi işini yapan bir Apple bir de Huawei var. Tabii bende olduğu gibi arada bir ithalatçı firma da iyi garanti verebiliyor. (Ki ben buna çok şaşırmıştım. Beklemiyordum.[emoji28] )

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Ancak her markanın servisi aynı değil. Bazıları ithalatçıları aratmıyor. Adam gibi işini yapan bir Apple bir de Huawei var. Tabii bende olduğu gibi arada bir ithalatçı firma da iyi garanti verebiliyor. (Ki ben buna çok şaşırmıştım. Beklemiyordum.[emoji28] )
Siz Şanlı'sınız o zaman ben yıllar evvel ithalat garantili fujitsu Siemens bir leptop aldım tam 12 kez ekran kartını değiştirdiler bir türlü yapamadılar serviste heba oldum resmen :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Selamunaleyküm güzel kardeşim

Bence ithalatçı garantili alma distirbütör garantili al neden dersen

Distribütör garantisi firmanın Türkiye'deki yetkili servislerince yapılan bir garanti hizmetidir ve garanti süresince devam eder.Bundaki avantajların şu şekildedir :

Eğer telefon herhangi bir arıza yaparsa daha hızlı Ve güvenilir bir hizmet alabilirsin

Telefonun parçası değişecek ise orijinal parçası çok daha rahat bulunacağından değişim orjinal parça ile yapılacaktır.

Eğer telefonun komple değişmesi gerekiyorsa bu değişiminde sağlayamayabilirler.

Ayrıca yetkili servis ağı çok dardır.Telefonunuzu rahatlıkla tamir ettirebilirsiniz

İthalat garantisi ise telefonu Türkiye'ye yurt dışından ucuza getirip burada satan firma tarafından verilir
Buradaki tek avantaj paradır ucuz alırsınız.

Dezavantajlar ise :

Eğer telefon herhangi bir arıza yaparsa daha hızlı Ve güvenilir bir hizmet alanayabilirsiniz

Telefonun parçası değişecek ise orijinal parçası çok zor bulunacağından değişim yerli bir parça ile yapılacaktır.

Eğer telefonun komple değişmesi gerekiyorsa bu değişiminde size zorluk çıkartabilirler.

Ayrıca yetkili servis ağı çok dardır.Telefonunuzu başka bir yerde rahatlıkla tamir ettirebilmek için parasını ödemek durumunda kalırsınız.

İthalat garantisi ile Akın'ın elektronik cihazlar büyük risktir.

Umarım yazım yeterince faydalı olmuştur kardeşim

YouTube forum SDN videosu sana LG v20 tavsiye ederim
İthalatçı Xİoami düşünen bir insanın LG V20ye bütçesinin yetebileceğini mi düşünüyorsunuz ?

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Kardeşim LG v20 öneririm alamazsan Samsung j7 öneririm
İthalatçı Xİoami düşünen bir insanın LG V20ye bütçesinin yetebileceğini mi düşünüyorsunuz ?
SANANE !

Sana mı önerdim ? Seni ilgilendirmiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşim LG v20 öneririm alamazsan Samsung j7 öneririm
Bunlar nasıl öneriler ya ?
J7 orta segment bir cihaz LG V20 amiral gemisi
LG V20 3000 TL j7 1000 tl üstelik arkadaş 1500 TLlik Xioami cihazları soruyor siz 3000 Tllik LG V20yi öneriyorsunuz az mantıklı cevaplar verin be.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Bunlar nasıl öneriler ya ?
J7 orta segment bir cihaz LG V20 amiral gemisi
LG V20 3000 TL j7 1000 tl üstelik arkadaş 1500 TLlik Xioami cihazları soruyor siz 3000 Tllik LG V20yi öneriyorsunuz az mantıklı cevaplar verin be.
Bak kardeşi SANANE !

Sana mı önerdim ? Sana kaç kez bana yazma dedim yazma artık adli makamlara gidecek senin yazdıklarından ben rahatsız oluyorum bana cevap yazma
Neden J7? XZ varken. Veya S7 varken
Biri ucuz diğeri pahalı iki Öner'i verdim ben s7 edge çok eleştiriyorum keza s'7'yide

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bak kardeşi SANANE !

Sana mı önerdim ? Sana kaç kez bana yazma dedim yazma artık adli makamlara gidecek senin yazdıklarından ben rahatsız oluyorum bana cevap yazma
Ne adli makamı ne saçmalıyorsunuz siz ?
Mantıksız mantıksız cevaplar yazarsanız tabiki tepki göstericem doğru dürüst cevaplar yazın laf söylememi istemiyorsanız.
İthalatçı Xioami soran bir adama LG V20gibi 3000 tllik cihaz öneren adamdan sen ne beklersin söyle bi bana .

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Biri ucuz diğeri pahalı iki Öner'i verdim ben s7 edge çok eleştiriyorum keza s'7
Ne adli makamı ne saçmalıyorsunuz siz ?
Mantıksız mantıksız cevaplar yazarsanız tabiki tepki göstericem doğru dürüst cevaplar yazın laf söylememi istemiyorsanız.

İthalatçı Xioami soran bir adama LG V20gibi 3000 tllik cihaz öneren adamdan sen ne beklersin söyle bi bana .

Yeteeeeeeeer yeter artııııııık sanane istediğim telefonu yazarım.sana bana kaç kez cevap yazma istemediğim halde yazıyorsun senin yaptığın tacize giriyor bir cevap daha yazarsan pazartesi sabah savcılığa dilekçe verecem yeter ya

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biri ucuz diğeri pahalı iki Öner'i verdim ben s7 edge çok eleştiriyorum keza s'7

Yeteeeeeeeer yeter artııııııık sanane istediğim telefonu yazarım.sana bana kaç kez cevap yazma istemediğim halde yazıyorsun senin yaptığın tacize giriyor bir cevap daha yazarsan pazartesi sabah savcılığa dilekçe verecem yeter ya
Verebilirsiniz. Sıkıntı yok. Mantıksız cevaplar verdiğiniz sürece tepkim devam edecek. LG V20 ve J7yi aynı öneride kullanmak gibi mantıksız cevaplar mesela. Veya 1500 TLlik telefon soran insana 3000 TLlik LG V20 gibi cevaplar vermek gibi mantıksız cevaplarınıza kesinlikle tepki göstereceğim.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Hep kafa karıştırıyosunuz ya şimdi mi5 ithalat garantili alınmaz mı ya :)

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Tamam daha kurcalamayın bu ithalat meselesini givenilir yerlerden ithalat garantili alınır deyin yeter :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hep kafa karıştırıyosunuz ya şimdi mi5 ithalat garantili alınmaz mı ya :)
Mİ5 alınır alınmasına ama Mİ5S metal malzeme olduğundan daha dayanıklı ayrıca işlemcisi ve arka kameradaki sensörü daha iyi (yani kısaca arka kamerası daha iyi fakat video çekeceksen OIS yok. OIS mi5de var sarsıntısız video mu yoksa kaliteli görüntü iyi fotoğraf kaliteli video kalitesi ama sarsıntılı video mu ? bunu seçeceksin(elini iyi sabitlersen sarsıntıyı biraz olsun azaltabilirsin ama sağlam durman sağlam tutman gerekiyor.)

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Verebilirsiniz. Sıkıntı yok. Mantıksız cevaplar verdiğiniz sürece tepkim devam edecek. LG V20 ve J7yi aynı öneride kullanmak gibi mantıksız cevaplar mesela. Veya 1500 TLlik telefon soran insana 3000 TLlik LG V20 gibi cevaplar vermek gibi mantıksız cevaplarınıza kesinlikle tepki göstereceğim.
Vericem şuan istiyorum konuşmaları

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Hayırlı olsun o zaman.

Eyvallah valla çok araştırdım ama o fiyata en iyisi o diyorlar mi5s sağlam ama bazı özellikler düşük hem primeda 64 gb var ona karar kıldım ilerleyen zamanlarda almayı düşünüyorum biraz bekleyecem belki fiyat düşmesi falan olur Bu arada tüm bilgilerin için sağol hacı :)
Bak şeye dikkat etmeyi unuttum ya mi5s te 4.5g de 800 mhz var primede yok bak gene kafa karıştı yaa

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Sağlamlık olarak iyi ama bazı özelliklerde mi5 den düşük sonuçta mi5 prime karar kıldım.
Kardeşim j7 al Ozamab 900 liraya felan bulunur hem garantili olur kafan rahat eder bu arada Murat seni engelledim istediğin kadar konuş göz ardı ettim

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
mi5s sağlamlık olarak iyi diyorlarda arada 150 tl fark var mi5s e mi yönelsem yaff :S

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
mi5s sağlamlık olarak iyi diyorlarda arada 150 tl fark var mi5s e mi yönelsem yaff :S
5 s daha iyi kardeşim benden demesi ben para yazmayınca bütçe varsa al dedim LG Yoksa alma tabi bütçene göre bak