İthalatçı garantili Çin tel alinir mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

3-4 yil goturecek tel istiyorum.Xiaomi hosuma gitti ama aklimda iki soru var
1-Garantisi parayi bosa atmak istemiyorum
2-Root filandan anlamam bana android sürüm gelirmi şimdiden cevaplariniz icin Teşekkürler

Alabilirsiniz rahatlıkla. Ben Redmi Pro kullanıyorum. Ama satıcısının Pinti, Cepport veya Turuncu Mağaza olduğuna dikkat edin. Önceden satıcısı Hepsiburada olan bir Redmi Pro almıştım. Onu bozdum yanlışlıkla ama kullanıcı hatası olduğunu anlamayıp para iadesi yaptılar. Ben de aynı telefondan aldım ama satıcısı Pinti bu seferkinin. Hepsiburada'nın sattığının arayüzü ile oynanmıştı ve hatalar vardı. Ancak şimdiki daha orjinal.

F1kan

Profesör
Alabilirsiniz rahatlıkla. Ben Redmi Pro kullanıyorum. Ama satıcısının Pinti, Cepport veya Turuncu Mağaza olduğuna dikkat edin. Önceden satıcısı Hepsiburada olan bir Redmi Pro almıştım. Onu bozdum yanlışlıkla ama kullanıcı hatası olduğunu anlamayıp para iadesi yaptılar. Ben de aynı telefondan aldım ama satıcısı Pinti bu seferkinin. Hepsiburada'nın sattığının arayüzü ile oynanmıştı ve hatalar vardı. Ancak şimdiki daha orjinal.
Vaybe ithalatçı garanti mi yaptı bunu ? :D
Bu arada hangı garantiydi hocam ? Evo mu delta mı ?

Cam koruyucu öneriyor musunuz mi5 önerirseniz hangisini önerirsiniz?
Mİ5 yerine Mİ5S al fark çok değil. Mİ5S malzeme kalitesi olarak falan daha sağlam.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu hepsi buradada xiaomi mi5 ile prime modeli fiyatı aynı prime ile arasındaki fark nedir ki prime daha mı iyi?
Primeın depolaması daha fazlaydı birde 820nin kırpılmamış versiyonuydu ben böyle hatırlıyorum

Bu hepsi buradada xiaomi mi5 ile prime modeli fiyatı aynı prime ile arasındaki fark nedir ki prime daha mı iyi?
Sadece Mi5 Prime'in işlemcisi kırpılmamış. Mi5'te SD820'nin kırpılmış hali var. Ama pek fark etmez. Ama Mi5S ile de arada çok fiyat farkı yok. Onu öneririm.

Sadece Mi5 Prime'in işlemcisi kırpılmamış. Mi5'te SD820'nin kırpılmış hali var. Ama pek fark etmez. Ama Mi5S ile de arada çok fiyat farkı yok. Onu öneririm.
Peki kardeş son bir sorum olacak telefonu diyelim hepsi buradadan aldım geldiğinde rom falan atmam gerekiyor mu (tüm modeller için soruyorum 5/5s/prime) yoksa direk açıp kullanabiliyor muyuz bir de bozulduğunda direk hepsi buradayamı gönderiyoruz yoksa bazılarında delta servis gibi şeyler çıkıyor yoksa oraya mı gönderiyoruz

stat counter