ithalatçı garanti

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Akradaşlar Mi6 Almayı Düşünüyorum Migrostan ALıcam Fakat ithalatçı garanti Kapsamına Mı Giriyor Bu Telefonu Alan Herkes Teknik Servisinden Memnun Değil Pişman Olur Muyum Bi Sıkıntı Çıkınca Filan İlgilenmiyorlarmış Pişmanlık Yaşar Mıyım ? ithalatçı garanti Sıkıntılı Geliyor Bana Migrostan Alırsam Sıkıntı Çıkar Mı Garanti Konsuunda Arıza Olunca Filan Kolaylıkla Çözebilir Miyim ?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba Akradaşlar Mi6 Almayı Düşünüyorum Migrostan ALıcam Fakat ithalatçı garanti Kapsamına Mı Giriyor Bu Telefonu Alan Herkes Teknik Servisinden Memnun Değil Pişman Olur Muyum Bi Sıkıntı Çıkınca Filan İlgilenmiyorlarmış Pişmanlık Yaşar Mıyım ? ithalatçı garanti Sıkıntılı Geliyor Bana Migrostan Alırsam Sıkıntı Çıkar Mı Garanti Konsuunda Arıza Olunca Filan Kolaylıkla Çözebilir Miyim ?
Garanti konusunda birşey diyemem servisi nasıldır ama telefon güzel fiyatına göre mikrosa sorun derim muhattabım kim olacak sıkıntı çıkarsa ürün teslimi alıyorlar mı garanti için. Mesela bağzı mağazaların kendisi ilgileniyor servis ile çıkan sıkıntılar ile ilgili falan

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
Sıkıntı çıkmaz evet hallederler en kötü durumda THH'ye başvurursun

Reaksiyon puanı
13
İnan bana hiç ilgilenmiyolar. Benim telefonu 70 gündür yapmadılar. Şimdi mahkemelik durumdayız.
Migros sadece satar sana sorun olduğunda servise git der.
Gerçi xiamoi alacaksan zaten resmi servisi yok. Gene aynı ithalatçı garantili alacaksın.
Garanti sağlayan firma Delta servis idi benim telefona.
En iyisi garnti sağlayan firmayı öğrenip www.sikayetvar.com dan şikayet sayısına ve çözüm oranına bakman.