İşte sihirli gözlüğün fiyatı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ben gözlük çıkınca formdaki sorunları düşünüyorum.

gözlüğüm düştü çizildi ne yapacağım. gözlüğüme virus bulaştı.

Ben olaya biraz fransız kaldım nedir bu sihirli gözlük olayı artırılmış gerçeklik gozlugumu

Olympus gözlüğe takılabilen model üzerinde çalışıyor. Google cihazı kadar yetenekli değil. Telefonunuzun yetenekli olması gerekli.

biz tam alacakken başka bir gözlük çıkar.. başkaları alır biz de buradan yorum yaparız..:))

E-ticaret sitelerine düşer açık artırmayla alırım bir tane,

Ucuzuucuzuna..

xyz1234

Profesör
desene androidler gibi dolaşacak insanlar ortada. Türkiye fiyatı 3000$ olur herhalde.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Teknoloji adına güzel bbir gelişme ancak arkadaşların da dediği gibi insanları iyice robot haline getirebilir yıllar sonra, ki bir de beyine çok yakın o da bir sorun teşkil edebilir zamanla.

e o kadar da değil yani, teknoloji sitesinde teknolojik bi konuya böyle bi cevap ??

Teknoloji adına güzel bbir gelişme ancak arkadaşların da dediği gibi insanları iyice robot haline getirebilir yıllar sonra, ki bir de beyine çok yakın o da bir sorun teşkil edebilir zamanla.

e o kadar da değil yani, teknoloji sitesinde teknolojik bi konuya böyle bi cevap ??
Ne olursa olsun,eğer verdiğin değere değmiyorsa israf.

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Almadığım şeyi niye yapayım.Ki böyle bir ihtiyacım yok.Ama yapan olur elbet.
Senin ihtiyacın olmayabilir ama teknoloji bu, bundan bi 10 sene önce bilgisayara, internete de ihtiyaç yoktu, kapat git o zaman bilgisayarı, bilgisayarsız yaşa hadi şimdi ? buraya girip birşeyler yazabiliyorsan teknoloji sayesindedir, tamam oldu bitti deyip birşey üretmesinler mi insanlar, yapmıyorsunuz bişeyler yapanlara böyle kelimeler kullanmayın, haa kullanıyorsanız da içinizden kullanın.. niyesini anlarsınız umarım !

stat counter