İşte İphone 8 Hakkında Yeni Bilgiler!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
5979cce4ae78491728ae75d1.jpg

Gün geçmiyor ki iPhone 8 ile ilgili yeni bir sızıntı, haber ya da görselle karşılaşmayalım. Hemen hemen hergün Apple’ın yeni iPhone modeli ile ilgili yeni bir yazı ile karşılaşıyoruz. Aslında bu yazıların, haberlerin ya da raporların bir çoğu birbirleriyle benzer içeriklere sahip. Aynı geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni görsel gibi.

Apple’ın tedarikçi firmalarından biri tarafından sızdırıldığı iddia edilen görselde,iPhone 8’in ön panelini görüyoruz. Fotoğrafta, panel yakından görüntülenerek ekranın üst kısmında bulunacak olan deliklerin ne gibi işlevleri olduğu belirtilmiş. İlgili görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

iphone-8-11.jpg

Fotoğrafta da görüldüğü üzere iPhone 8’in ön kısmında 4 farklı nokta var. Bunlardan birisi sizin de tahmin edebileceğiniz üzere FaceTime için kullandığımız ön kamera için ayrılmış. Diğer üç nokta ise Apple’ın devrim yaratması beklenilen sensorleri ile ilgili olabilir. En azından şimdilik tahminler bu yönde. Bilindiği üzere Apple 3D bir tarayıcı üzerinde çalışıyor. Telefonun ön kısmında bulunacak olan bu tarayıcı sayesinde, yüzünüzü göstererek çeşitli işlemleri parola girmenize ya da parmağınızı okutmanıza gerek kalmadan halledebileceksiniz. Bu sistemi şimdilik FaceID olarak isimlendirebiliriz.

Elbette şunu dip not olarak belirtelim. Apple cephesinden bu konularla ilgili henüz hiç bir açıklama gelmiş değil.

iPhone 8 modeli ile ilgili yeni bir sızıntı daha gerçekleşti

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bakın bu cihazın görüntüsünü aklınıza iyi kazıyın . Bu cihaz bu senenin kralı.
b_samsung-galaxy-note-8-1.png

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone bu modeli ile tutulmaz ise bundan sonra işi zor Samsung hükmeder piyasaya bence.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Allah nasip ederde bizimde telefonumuz bu olur inşallah ben çok beğendim

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Telefonlar hem böyle güzel hemde biraz daha ucuz olsa kıyamet mi kopar @Murat Burç Çok pahallı 5k....

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu fiyatlara çıkmasında baş rol vergiler ve TL'nin değersizliği olsa da Apple'ın suçu kesinlikle göz ardı edilemez.
Ayrıca telefonlar ucuz pahalı değil. Almanyada asgari ücret 1450 Euro , S7 Edge ise 600-700 euro belki biraz daha fazladır

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Samsung' un Note serileri muazzam gerçekten, sanırsam bilader Note 8 alacak.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu fiyatlara çıkmasında baş rol vergiler ve TL'nin değersizliği olsa da Apple'ın suçu kesinlikle göz ardı edilemez.
Ayrıca telefonlar ucuz pahalı değil. Almanyada asgari ücret 1450 Euro , S7 Edge ise 600-700 euro belki biraz daha fazladır
Apple fiyat yükseltiyor diye apple ın peşinden fiyat yükselten ? Gecen demiştim Apple ile aşık atmaya kalkmasa Samsung piyasa malı gibi uygun fiyattan satışa çıkarsa iyi olur zaten piyasa malı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple fiyat yükseltiyor diye apple ın peşinden fiyat yükselten ? Gecen demiştim Apple ile aşık atmaya kalkmasa Samsung piyasa malı gibi uygun fiyattan satışa çıkarsa iyi olur zaten piyasa malı
Niye yükseltmesin cihazın hak ettiğini istiyor. Çöp 7 Plus o fiyatı hak ediyorsa S8 Plus fazla fazla hak ediyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Niye yükseltmesin cihazın hak ettiğini istiyor. Çöp 7 Plus o fiyatı hak ediyorsa S8 Plus fazla fazla hak ediyor.
Hak ettiği değil halen Apple ın kalitesine yaklaşamamış cihazlarla geliyor Samsung .Apple olmasaydı yada onun peşinden gitmesydi Samsun ne şu anki telefonları yapabilirdi nede birşey

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hak ettiği değil halen Apple ın kalitesine yaklaşamamış cihazlarla geliyor Samsung .Apple olmasaydı yada onun peşinden gitmesydi Samsun ne şu anki telefonları yapabilirdi nede birşey
Ne Apple kalitesi yahu ? Kaliteli çöp diye bir şey mi varmış ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
IMG_3123.jpg

IMG_3145.png

IMG_3126.jpg

Başka gereklimi ?
Bunun kalite ile ne alakası var ?
İlk başta attığınız resimde de o zamanlar Type -C olmadığı için USB 3.0'a gereken giriş. Diğrei standart USB-A kablosu.Appledan bir kopya yok.
Ha illa biri birini kopyalıyorsa. Apple'ın HTC'nin anten çizgilerini kopyalamasını , çift kamerayı kendisi icat etmiş gibi anlatmasını vb . konuşalım bunları değil.
Hala bekliyorum neyin kalitesi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Biz hala niye bu Apple çöpünü tartışıyoruz onu da bilmiyorum ya çöp işte var mı ötesi ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Murat istediğin kadar zorla Samsung kadar çöp samsung kadar çalıntı yapan piyasa malı bulamazsın zorlama

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung, Tasarımları Kopyalıyor mu? - ShiftDelete.Net
bu linke bak taklitler asılları yaşatır diye bir laf var :)
Sen de şu yoruma bak
upload_2017-7-30_1-25-18.png

Katıksız Apple fanatiği bir editörün haberini okuyacak değilim .
--- Gönderi Güncellendi ---
Hala anlamayan var @Murat Burç bu arkadaş bu Fanboy paralı asker gibi bişey ilgilenmeyin takmayın ne söylese boş sallamayın trollün teki ilgilenmeyin Apple resmi vardı zamanında şimdi Samsung'cu klasik Akp seçmeni gibi yer değiştiriyor.
Yahu ben o logoyu öylesine koydum bilen biliyor senin bilmene gerek yok zaten.:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim biriyle tartışmaya niyetim yoktu gelip onlar başlattı:D

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Biz hala niye bu Apple çöpünü tartışıyoruz onu da bilmiyorum ya çöp işte var mı ötesi ?

Sizin yorumlamanıza göre ilk çeyrek verilerine göre piyasada olan son iphone modeli 21.5 milyon çöp satışı gerçekleştirmiş durumda.

21.5 milyon insan çöp olduğunu bilmiyor bu konuda tartışmayı düşünmüyor alıyor ama bi siz bilip tartışarak insanlara çöp mü değilmi demagojisini aylardır yapıyorsunuz.

Her konu altında alakalı olsun olmasın konu içeriğinden saparak iphone'ları gömmeyi en iyi bilen siz olmanıza rağmen belli deliller getirmenize rağmen hala bu forumu takip edipte iphone alan insanlar var olması sizin kendinizi ve bu denli katı tutumunuzu tartışmamanız, kendinize yöneltilen tepkilere karşı muhakeme etmemeniz, güncel olarak bu konu başlığı altında hala ısrarla iphone taklitlerini kabul etmeyip iphone'un taklit ettiğiyle savuşturarak ne elde etmeye çalıştığınızı gerçekten anlamış değilim.

Reaksiyon puanı
258
iPhone forumuna gelip İPhone’u kötülüyor var mı ötesi :D Apple çöpü diyor bi de :D 21 milyon kişi aptal olduğu için çöp telefon kullanıyor anlıyorum :))))))

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Yazık ya kimin çocuğuysa:D
Benim androide uygulama geliştirmişliğim var baya, ios sadece işletim sistemi olarak androidi beşe katlar. Ben android kadar iğrenç bir işletim sistemi görmedim, resmen insanı telefondan da programlamadan da soğutur, Google da bunu anlamış olacak ki başka işletim sistemi geliştirme yoluna gitti.
Buna rağmen ben android telefonlara çöp demiyorum, adam kalkmış hâlâ çöp diyor:)
Almanya'da asgari ücretin yarısı kadar paraya alınan iphone ülkemizde(ülkemizden kaynaklı olarak) asgari ücretin 3-4 katı fiyata satılıyor, kalkmış fiyat üzerinden hak etmiyor diye konu açmış. Ekonomi bilgisi sıfır, ama iphone çöp, he he.

M

Murat Burç

SDN Okuru
kalkmış fiyat üzerinden hak etmiyor diye konu açmış. Ekonomi bilgisi sıfır
Ülkemizde 6S en ucuz kaç lira 2700. Kalkıp almanyada , şu telefon bu fiyatta 6s bu fiyatta diye mi konu açayım ? Bunun ekonomi bilgisi ile ne alakası var ?
Bizim ülkemizde cepten çıkan para o ben o fiyatı hak etmediğine dair konu açtım bu kadar basit.