İşte iPhone 5 - Resmi Site

Bu konuyu okuyanlar

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
[video=youtube;jxYnuHX3LCI]http://www.youtube.com/watch?v=jxYnuHX3LCI&feature=player_embedded#at=103[/video]

smokje

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iP4 almayi dusunuyordum ama kesinlikle 5'in cikmasini beklemem gerek galiba.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ince olması çok büyük bir artı olmuş bence, çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Yine boşuna para vereceksiniz :D

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Videonun bir yerinde 4" yazıyor bir yerinde 4.2" yazıyor sahte olma ihtimali yüksek...

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
öncen çok çirkin geldi bana. bi de üşenmeyen biri şu videodaki adresi yazsa ya baksak gerçek mi değil mi :D

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Çılgınlık ama güzel alet ne diyelim alınır :) iPhone 5'in gecikmesinin nedeni olarak sözde çok isınan A5 çiplerini değiştirecekler diye haberler vardı ama yine kullanılan işlemciler bunlar değişiklik çift çekirdek olması :)

ilgazaskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Videonun ilk saniyesinde(0. saniye) adres çubuğuna bakın.Video sahte

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Site fake felan değil sadece başka bir ülkenin sitesi :) Yani haber doğru gibi :D

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Video tamamen sahte apple.com/chde diye bi adres yok apple nin almanya sitesi apple.com/de sadece sahte bir index hazirlayip yapmislar.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 5 cikinca iphone 5 alirim iphone 4 almaya gerek yok gözüyle bakan arkadaslara katilmiyorum iphone eskimez yani samsung g-star cikti 1 ay sonra samsung monte cikti g-star a eskimis gozuyle bakilir ama iphonenin ustunden 10 yil gecse dahi en kral uygulamayida calistirirsinis iphone iphone dir her sene farkli osellikler eklenir okadar ona kalirsa 5 falan beklemeyelim iphone 10 u bekleyelim bakalim nolacak 10 cikinca aliris bu düsünce cok sacma olur.

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Alet süper :) Alınası bir alet :) Ama söz edilen 200 $ lık iPhone 5 nerede acaba :D :p

yaSinerji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Apple'ın yakın kaynaklarından alınan bilgiye göre iki adet yeni iphone modelinin çıkacağı yönünde. Daha ucuz modelde çıkacakmış fakat bizim ülkemizde ucuz olanını normal iphone fiyatına satıp diğerini de çok daha pahalıya satacaklarını şimdiden görür gibiyim...

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar Apple'ın yakın kaynaklarından alınan bilgiye göre iki adet yeni iphone modelinin çıkacağı yönünde. Daha ucuz modelde çıkacakmış fakat bizim ülkemizde ucuz olanını normal iphone fiyatına satıp diğerini de çok daha pahalıya satacaklarını şimdiden görür gibiyim...

sana katılıyorum... ve bir sürü insanda dünya kadar paralar verecek benim için oyun konsolu olan bu alete....

RaMZeN

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evet, peter/desktop vs vs bir sayfaya yönlenip tekrar giriyor. Bu kadar iğrenç bir tasarım zaten Apple dan beklenmezdi

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Evet fake bir video
adam iyi uğraşmış o kadar sayfa yapmak için :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yazık bize yaa. adamlar paranın belini kırıyorlar biz kendimizi yırtıyoruz burada. zenginin malı züğürtün çenesini yorar hesabı. fake videolar, fake siteler, fake telefon modelleri. bunların hepsi apple'ın kasasının dolmasını sağlıyor. iphone5 yarın öbür gün çıkar 2500 tl'den satışa millet sırf onu alabilmek için evini arabasını satar. nedir bu merak anlamıyorum ki...

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazık bize yaa. adamlar paranın belini kırıyorlar biz kendimizi yırtıyoruz burada. zenginin malı züğürtün çenesini yorar hesabı. fake videolar, fake siteler, fake telefon modelleri. bunların hepsi apple'ın kasasının dolmasını sağlıyor. iphone5 yarın öbür gün çıkar 2500 tl'den satışa millet sırf onu alabilmek için evini arabasını satar. nedir bu merak anlamıyorum ki...

Eger iphoneniz yoksa iphonenis yok demektir.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inş. fiyat uçuk rakamlar olmaz. 2000 tl altında bi fiyatı olursa bende alabilirim bitane ama hiç sanmıyorum en az 2500 tl die tahmin ediyorum

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bir şahin fiyatına satarlar artık ..:D