İstanbul'un yeni tünelinde ışık göründü

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
iki karış su bastı diye ne diyeceklerini bilememişler...

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
1.000 Sene önceki halini bilseniz bu kadar acımasız olmazsınız :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Hic kimsenin haberleri okumadigi herseyi sosyal medyadan ogrendigi cok belli. Uzmanlar bu yagmurlarin ortalamanin kat kat ustu siddetinde yagdigini soyluyor. İstanbulun altyapisinin normal yagmurlara uygun yapildigini dusunursek o kadar suyun 15 dk da cekilmesi bence cok iyi.

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hic kimsenin haberleri okumadigi herseyi sosyal medyadan ogrendigi cok belli. Uzmanlar bu yagmurlarin ortalamanin kat kat ustu siddetinde yagdigini soyluyor. İstanbulun altyapisinin normal yagmurlara uygun yapildigini dusunursek o kadar suyun 15 dk da cekilmesi bence cok iyi.

7/24 atv ve türevlerini izleyip sabah ve turevlerini okuduğun cok belli.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
güle güle okudum konuyu :D tünel nire sel nire :D ya bırakın laf yetiştirmeyi yeni bitme için.

Reaksiyon puanı
16,118
tuneller için bir tehlike yok sahil kesiminin denizin taşmasından etkilenmesi normal öküz altında buzağı aramayın kadirabiyi sevmem adamın suçu yok herşey doğanın eseri.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
7/24 atv ve türevlerini izleyip sabah ve turevlerini okuduğun cok belli.
star tv izliyorum her sabah . önemli olan doğruyu söylemek. halk tv de izleseydim ben yine bunu yazcaktım. ufak bir not daha cevap vermeye çalıştığın kişi bir 9. sınıf öğrencisi :)

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hata'yı bizde değil solcu ağzıyla konuşacak kadar değişen kendinizde arayın..

Solcu ağzıyla konusup ne dedim. Laik cumhuriyete şeriat getirmeye çalışan gerici akp mi dedim. Akpyi elestirmek solcu agzi mi oluyor.

Degisen derken fetullahci olduğumu kastettin sanirim. Yok kardes biz ülkücüyuz.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Solcu ağzıyla konusup ne dedim. Laik cumhuriyete şeriat getirmeye çalışan gerici akp mi dedim. Akpyi elestirmek solcu agzi mi oluyor.

Degisen derken fetullahci olduğumu kastettin sanirim. Yok kardes biz ülkücüyuz.

Yok zaten ülkücü olduğunu anladım. Zaten sizi solculardan ayıran tek şey laiklik. Onu da söyleseniz tamam. Başka bir farkınız yok artık. Ülkücülük nedir onu bile bilmiyorsun. Size göre ülkücülük, aşağı doğru bıyık uzatıp elde tesbih sallamak. Sırtında paltoyla sağa sola kadir inanır bakışı atmak. Senin belki daha bıyığın çıkmamıştır ama ülkücü(!) abilerini seyret görürsün.

Konu çok dağıldı. Kusura bakmayın forum ahalisi. Sağolsun arkadaş olayı buralara kadar getirdi.

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok zaten ülkücü olduğunu anladım. Zaten sizi solculardan ayıran tek şey laiklik. Onu da söyleseniz tamam. Başka bir farkınız yok artık. Ülkücülük nedir onu bile bilmiyorsun. Size göre ülkücülük, aşağı doğru bıyık uzatıp elde tesbih sallamak. Sırtında paltoyla sağa sola kadir inanır bakışı atmak. Senin belki daha bıyığın çıkmamıştır ama ülkücü(!) abilerini seyret görürsün.

Konu çok dağıldı. Kusura bakmayın forum ahalisi. Sağolsun arkadaş olayı buralara kadar getirdi.

Ülkücülugu sizden ogrenicek değiliz.

Reaksiyon puanı
16,118
onu bunu bırak google çalışanı niye yazmıyor sende?
Screenshot+from+2014-06-04+00%253A59%253A55.png

yazarsa mesaj kendini imha edicek.

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim anlamadığım izmir deki yaşanan sel lerde neden kimsenin sesi soluğu çıkmıyor neden orada ak partiye yüklenmiyorlar

Reaksiyon puanı
16,118
bu sel olayında belediyenin hangi parti olduğunun önemi yok doğa olayı sonuçta.