İstanbul bilişim sizce guvenilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
uzun vakitte tv alacagim. site media markt vatan teknosa gibi yerlere gore daha degil bayaaa ucuz. "elden alacağım" siteden sadece fiyatlara bakiyorum. korktugum sey sifir yerine teshir veya outlet urun vermeleri. sikayetvar dan baktigimda bir yılda 300 kusur sikayet vardi? siz ne dersiniz?

!!!- Diğer forumlara vs baktigimda konular 2014 2015 civarindaydi. sonucta aradan 4 5 yil gecmis -!!!

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ortalama olarak yılda bir kere ürün siparişi verdiğim bir firma. Şimdiye kadarda sorun yaşamadım.

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ortalama olarak yılda bir kere ürün siparişi verdiğim bir firma. Şimdiye kadarda sorun yaşamadım.
teşekkür ederim. zaten sikayvarda falanda gayet temiz bir firma. dikkat ettigim kadariyla cogu kargo. zaten bende elden alacagim o konuda sikinti olmaz diye umuyorum

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Şikayet almayan bir kurum var mı ki zaten? Önemli olan şikayetlerin konusu. Sorduğunuzda size teşhir, outlet ya da ithalat ürünü olduğunu söylerler zaten. Sıkıntınız olacağınız zaman muhatap olacağınız reel bi kurum var en azından.

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şikayet almayan bir kurum var mı ki zaten? Önemli olan şikayetlerin konusu. Sorduğunuzda size teşhir, outlet ya da ithalat ürünü olduğunu söylerler zaten. Sıkıntınız olacağınız zaman muhatap olacağınız reel bi kurum var en azından.
ithalat urunu nasil oluyor. sitesinde philips tr tarafindan gatantilidir diyor

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
ithalat urunu nasil oluyor. sitesinde philips tr tarafindan gatantilidir diyor
İşte TR garanti değil de ithalatçı garantili ürünler oluyor mesela. Onlar bir nebze daha ucuz oluyor. Öyle bir şey olduğunda da belirtiyorlar zaten.

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İşte TR garanti değil de ithalatçı garantili ürünler oluyor mesela. Onlar bir nebze daha ucuz oluyor. Öyle bir şey olduğunda da belirtiyorlar zaten.
xiaomi cihazlarinda oyle. bazi samsunglarda da ayni sekilde

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Kısaca ürünlerinin çoğu ithalatçı firma garantili diyebiliriz.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Kısaca ürünlerinin çoğu ithalatçı firma garantili diyebiliriz.

çoğu aldığım ürün türkiye garantiliydi ve çoğu da garantiye işim düştüğünde uğraştırdı. Kullanıcıya suç atan mı dersin ekstra ücretler isteyen mi. Eşime dostuma alacaksam hala türkiye garantili alıyorum ama kendime hep ithalatçı alıyorum ve memnunum.

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
çoğu aldığım ürün türkiye garantiliydi ve çoğu da garantiye işim düştüğünde uğraştırdı. Kullanıcıya suç atan mı dersin ekstra ücretler isteyen mi. Eşime dostuma alacaksam hala türkiye garantili alıyorum ama kendime hep ithalatçı alıyorum ve memnunum.
cok iyi yapiyorsunuz. aslinda su devirde en iyisi yurtdisi cihazı ama