İSO özelliği kaybolmadan sıkıştırmak ve dvd ye yakmak

Bu konuyu okuyanlar

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
merhaba arkadaşlar.
elimde 5.4 gb FIFA 09 kurulum dosyası var.bunu ben iso yaparak dvd ye yakmak istiyorum ama iso yapınca 5.4 gb oluyor ve 4.7 gblik dvdye sığmıyor.partlara bölmek istemiyorum.isteğim tek şey 5.4 gb lık iso dosyasını nasıl 4.7 gblik dvdye yakarım.
not:8 gblık dvd ye yak demeyin please.

2003mst

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben geçen hafta 5.4 gb lık iso dosyasını dvd ye yazmak için winrardan 2 ye bölecektim ciltlere böl yazan yere 4.4 gb yazdım sonra sonra bi baktım tek part olarak sıkıştırmış
yani tek yapman gereken sıkıştırman

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
ben geçen hafta 5.4 gb lık iso dosyasını dvd ye yazmak için winrardan 2 ye bölecektim ciltlere böl yazan yere 4.4 gb yazdım sonra sonra bi baktım tek part olarak sıkıştırmış
yani tek yapman gereken sıkıştırman
arkadaşım sorumu anlamamışsın.ben fifa09 u tek part 3.1 gb yaptım.ben bunu istemiyorum.otamatik kurulumu olsun istiyorum ama tek dvdye .

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
O işlemi iso haline getirirken yapabiliyor musun?

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İstediğin işlemi biliyorum nasıl yapabileceğini de biliyorum hatta kaynak ta verebilirim ama site içeriğine uygun olmaz

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hayır yaptığın işlemden değil vereceğim sitenin linkinden dolayı sen özele gel bakalım hele ;)

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
sorumun kesin çözümünü alamadm ama kendim bir çözüm yaratarak buldum:D oyunun gereksiz dil dosyalarını silerek tek dvd ye sığdırdım:D çok cix ooldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorumun kesin çözümünü alamadm ama kendim bir çözüm yaratarak buldum:D oyunun gereksiz dil dosyalarını silerek tek dvd ye sığdırdım:D çok cix ooldu

Taa ne zamanın konusu hortlayacak ama google de arayınca hemen yukarda çıkıyor bari biraz bilgi veremde gelen geçen biraz bişi öğrensin Ultraİso programı tarafından .iso dosyalarını .isz ye dönüştürüp aynı programla diske yazabiliyorsunuz otomatik açılan programları nasıl etkiler bilmiyorum ama 7z in ultrası kadar sıkıştırıyor mübarek. tabi önce dosyları iso olarak paketleyip sonra sıkıştırmanız gerekiyor uğraştırıyo ama 16 gb kurulu oyun dosyasını 8,5 gb sıkıştırmışlığı vardır

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
insafsız lar bu yardım etmediniz 5. Gb lik oyunu 4.7 nasıl sigdircam