Bu konuyu okuyanlar

s_prg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar. filmin başlangıcında adamın biri sinirli bi halde üstü açık otomobiliyle gidiyor adamımız çok sinirli ve ellerini direksiyona vurarak fuck fuck fuck diye bağırıyor o sırada başka bir araç yandan çarpıp adamı öldürüyor eski bi film olması lazım hatırlayanınız varmı acaba :D

Biyardımedin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geleceği gören bir adam var ve filmin basinda bir bar da adamı dövüyor neyse sonra bir örgüt (CIA,FBI) gibi bu adamı çok fazla insan öldürecek bir bombayı durdurmak için istiyorlar adam kaçıyor geleceği gördüğü için kaçması kolay oluyor ama bir şekilde yakalıyorlar.
Bir sahnede adam ekrandaki habere bakarak kız arkadaşının ölümünü önceden görüyor
Oranlarını çok hatırlamıyorum ama filmin sonunda bombayı durduramiyordu.Ama aslinda adam bunları örgüt gelmeden görmüş olduğu anlaşılıyor
Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Geleceği gören bir adam var ve filmin basinda bir bar da adamı dövüyor neyse sonra bir örgüt (CIA,FBI) gibi bu adamı çok fazla insan öldürecek bir bombayı durdurmak için istiyorlar adam kaçıyor geleceği gördüğü için kaçması kolay oluyor ama bir şekilde yakalıyorlar.
Bir sahnede adam ekrandaki habere bakarak kız arkadaşının ölümünü önceden görüyor
Oranlarını çok hatırlamıyorum ama filmin sonunda bombayı durduramiyordu.Ama aslinda adam bunları örgüt gelmeden görmüş olduğu anlaşılıyor
Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Next filmine benziyor ama

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Aklımda sadece bir sahnesi kalmış muhtemelen giriş sahnesi ve çok net:
İki adam tren üstünde dövüşüyor ve kötü olan adamda silah vardı galiba iyi olan ise trenin vagonlarindaki bir araca biniyor ve mermilerden saklanıyor ama yaralanıyor ve biraz sonra adamla elle dövüşüyor ama kötü olan büyük ihtamelle yenecek.Bu iyi adamın takım arkadaşı var sanırım kadındı sniper ile bunlar dövüşürken kötü adamı vurmaya çalışıyor ama takım arkadaşına isabet ediyor ve adam ölüyor sonra kırmızı dolu bir giriş sahnesi acılı bir şarkı ve kan rengi bir girişti
Çok güzel bir film olduğu aklımda kalmış lütfen yardım edin.
Muhtemelen 2000-2010 arası bir film
Skyfall (2012) olabilir

YusufKts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, daha önce izlediğim bu filmi bulamadım aylardır.

Uzay gemisinde/istasyonunda geçiyor film. Dünya ya yokolmuş yada yaşanılmaz halde ve insanlık uzayda hayatta kalmış. Yaşadıkları uzay istasyonunda nüfus politikası var tek çocuktan fazlası yasak. Kadının birisi 2 tane kızı var birisini odasında yıllarca saklıyor. Görevliler kontrole geldiğinde odanın zeminindeki panelin altına saklanıyordu kız. Daha sonra gizli gizli dışarı çıkıyordu. İlerleyen zamanda filmde oksijen sorunu oluşuyor ve nüfusu azaltmak için kendi belirledikleri alt kısım insan sınıfından bazılarını seçerek toplu halde uyutup gemiden dışarıya atıyorlardı. Daha fazlasını şuan hatırlayamıyorum bulabilene helal olsun gerçekten :)

YusufKts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
++
Merhaba, daha önce izlediğim bu filmi bulamadım aylardır.

Uzay gemisinde/istasyonunda geçiyor film. Dünya ya yokolmuş yada yaşanılmaz halde ve insanlık uzayda hayatta kalmış. Yaşadıkları uzay istasyonunda nüfus politikası var tek çocuktan fazlası yasak. Kadının birisi 2 tane kızı var birisini odasında yıllarca saklıyor. Görevliler kontrole geldiğinde odanın zeminindeki panelin altına saklanıyordu kız. Daha sonra gizli gizli dışarı çıkıyordu. İlerleyen zamanda filmde oksijen sorunu oluşuyor ve nüfusu azaltmak için kendi belirledikleri alt kısım insan sınıfından bazılarını seçerek toplu halde uyutup gemiden dışarıya atıyorlardı. Daha fazlasını şuan hatırlayamıyorum bulabilene helal olsun gerçekten :)
++

s_prg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar. filmin başlangıcında adamın biri sinirli bi halde üstü açık otomobiliyle gidiyor adamımız çok sinirli ve ellerini direksiyona vurarak fuck fuck fuck diye bağırıyor o sırada başka bir araç yandan çarpıp adamı öldürüyor eski bi film olması lazım hatırlayanınız varmı acaba :D

Poker1223

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar bulamadığım 3 film var umarım bulunurlar

1:Film:
Adı bile aklımda olan filmi bulamadım . 2 sene önce Ramazan da gece televizyon da izlemiştim. Mahşerin 4 atlısı diye çevirmişlerdi. Sanırım bizim Türkler öyle bir çeviriyor ki orjinal adıyla alakasız oluyor, mahşerin 4 atlısı ile ilgili 2 film var,2 side değil. Filmin konusuna gelecek olursak çoğunlukla çocuğa odaklı filmdi. Sanırım babası annesinden ayrılıp uzak bir yere taşınıyorlardı dedesinin yanına falan. Babası çocuğu çoğu zaman kemerle dövüyordu, çocuk devamlı rüya görüyordu bu atlılarla ilgili. Bir sahnede de çocuğun etrafında 4 atlı kılıç,balta,gürz vs silahları vardı yüzleri de maskeli veya siyah dı bu çocuk ortada, atılılar da etrafında şaha kalkıp duruyorlardı :d bu filmi bileniniz var mı?

Çocuğun içinde şeytan vardı sanırım.
Bildiğimiz Mahşerin 4 atlısı atlılarının filmiydi eski yapım değil 2005 ve üstü bir yapım olmalı.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Film:
Çok fazla aklımda olmayan film sahnesi var umarım bulunur.Tek mekan filmiydi,Ev bina değil tek katlı bahçeli vs evdi.Kadın,erkek bide sanırım komşu veya evin bir şeyiyle ilgilenen adam vardı kız kördü evde yaşayan adam bu kızı tutsak mı ne tutuyordu veya kız gitmek istiyordu adam izin vermiyordu kız bu adam işe gittiğinde kaçma yolu arıyordu kapıyı vs buluyordu fakat şifreliydi evin içi çok ışık alıyordu beyazdı yani çoğu sahne.Son sahnede de birisi ölüyordu her filmde olduğu gibi heralde kız adamı bıçaklıyordu.

Kız hamile olabilir bu arada son sahne de karnını falan tutuyordu hatırladığım bu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Film:
Bir kadın alışveriş merkezinden veya işten çıkıp arabasına yürüyordu bir adam bunu bez ile bayıltıp bagaja atıp eve götürüyordu.Ev yatay olarak uzun her yeri cam olan çimenli bir evdi sağda solda kimse yoktu kızı evde özel bi odaya koymuştu oda tablonun altındaki düğmeden açılıyordu the flashda ki wellsin gizli odası gibi odanın içi kırmızımsı tarzdaydı.Daha sonra adam bu kızı çıkartıp beraber yemek falan yiyorlardı sonra adama birşey diyince adam sinirlenip tabak vs kırıyordu böyle bir filmdi son sahnede de bu adamın eski karısı mı ne geliyordu yanında bir küçük çocukla.

Filmin ortalarında veya sonlarına doğruda bir bıçak boğuşma sahnesi oluyordu sanırım kimse ölmüyordu sadece ufak kesikler oluyordu adamda.

Film ortalarında da bir temizlikçi geliyordu adam da temizlikçiyle konuşup gitmesini sağlıyordu bu ev adamın değil başka bir tanıdığının evi olabilir.

Dizi değil,2000 altı yapım değil

radtiyeraprap

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Güzel film diye söylenen filmlerin baya vasat olması gerçeği :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Çok fazla aklımda olmayan film sahnesi var umarım bulunur.Tek mekan filmiydi,Ev bina değil tek katlı bahçeli vs evdi.Kadın,erkek bide sanırım komşu veya evin bir şeyiyle ilgilenen adam vardı kız kördü evde yaşayan adam bu kızı tutsak mı ne tutuyordu veya kız gitmek istiyordu adam izin vermiyordu kız bu adam işe gittiğinde kaçma yolu arıyordu kapıyı vs buluyordu fakat şifreliydi evin içi çok ışık alıyordu beyazdı yani çoğu sahne.Son sahnede de birisi ölüyordu her filmde olduğu gibi heralde kız adamı bıçaklıyordu.

Kız hamile olabilir bu arada son sahne de karnını falan tutuyordu hatırladığım bu.
Ex Machine Olabilir mi çağrıştırdı biraz.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,904
bu arada türk yapımı bir filim vardı 40-45 yaşlarında bir adam mafya filandı ya da mafyaya yardım ediyordu babasının bir arkadaşı o adamı çocukken kaçırmıştı ve kendi için kullanıyordu ve ona tüm mafyaları öldürmesi görevini vermişti çünkü ona bir zehir içirmişti 6 saatlik filan zehir etkisini gösteriyordu işte bir polis de vardı o adama yardım eden ve filmin sonunda adama 100 tane zincir kelepçe filan hapise atmışları ama mutlu son ile bitmişti kafam bir lol o yüzden saçmalaya saçmalaya ytazdım ama türk yapımı olduğu için biliyorsunuzdur.

mailorder2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.
Yıllar önce zombi yada vampirle alakalı bir film izledim tv de. Filmden hatırladığım kesitler bir kız varili açıyordu içinde ceset yada zombi
Vardı daha sonra markete giriyorlardı çocuk ve kız motorla zombilerden kaçarak marketi zombiler basıyordu. Böyle bir filmdi epey eski hatırlayan varsa memnun kalırım. Şimdiden teşekkür ederim.

s_prg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaş konu konu açıyosunuz film buluyoruz diye bi halt ettiğiniz yok

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
ya arkadaş konu konu açıyosunuz film buluyoruz diye bi halt ettiğiniz yok
Saçma sapan konuşup adamı sinirlendirme.
Konuyu adam akıllı idrak et ona göre yorum yap.
Hayatımızın her saniyesinde çekilmiş bütün filmleri izleyip sen ya da bir başkasına hatırlaması konusunda yardım etmiyoruz!

Alev00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi aksamlar bi filim ariyorum ama 90 yillardi galiba konusu kadin hamile evlerini yanına bi adam tasiniyo kadin surekli ruyalar hayaler goruyo o sirada dünyada değişik seyler oluyo gelen komsu adam melek gibi bisey kadin onun evine falan giriyo Iste surekli cennete masum kalmamis gibi hayaller goruyo doguma gidiyo kadin oluyo bebek yasiyo bir turlu hatirlayamiyorum bulursaniz cok sevinirim tesekurler

deckard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Iyi aksamlar bi filim ariyorum ama 90 yillardi galiba konusu kadin hamile evlerini yanına bi adam tasiniyo kadin surekli ruyalar hayaler goruyo o sirada dünyada değişik seyler oluyo gelen komsu adam melek gibi bisey kadin onun evine falan giriyo Iste surekli cennete masum kalmamis gibi hayaller goruyo doguma gidiyo kadin oluyo bebek yasiyo bir turlu hatirlayamiyorum bulursaniz cok sevinirim tesekurler
Seventh Sign(1988)

Merhaba, bütün film severlere sordum. Forumlara yazdım ama cevap yok. Aradığım film zamanında TRT de bir kaç kez oynadı. Çapkın bir adam ve bir çok sevgilisi var . Kısa keseceğim kızlar bunu sıkıştırıp öldürüyor. Öbür dünyada arafta mı bi şekilde bir yerde kalıyor. Bunu dünyaya kadın olarak ve tek bir şartla geri gönderiyolar o da bir erkeği kendine aşık etmek.olaylar gelişiyor hamile kalıyor çocuk doğuruyor. En son çocuk elemanı seviyor ve ölüyor. Allahını seven söylesin ismini.
Switch (1991)

Merhaba arkadaşlar. filimde bir deniz subayı ya da asker olan genç bir adam vardı ve nişanlıydı. sanırım bir markette alışveriş yaparken kız birden ortadan kayboldu. adam uzun yıllar kadını aradı ama bulamadı. Filmin sonunda katil adamla iletişime geçti ve onu evine davet etti. Nişanlına ne olduğunu öğrenmek istiyorsan bu içkiyi içmelisin yoksa hiçbir zaman onu bulamayacaksın dedi ve adam da içkiyi içti. gözlerini bir mezarın içinde gömülmüş olarak açtı. bu filim benim için önemli. Hatırlayan vardır umarım. selamlar sevgiler
The Vanishing (1993)

Son düzenleme:

fb1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4,5 arkadaş tatile gider radyodan savaş başladığı haberlerini alırlar savaş sebebiyle insanlara hastalık bulaştığı haberini alırlar hayvanlara (köpeklere)de hastalık bulaşır oyunculardan biri sarışın kız biri zenci adam bu film nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

fb1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4,5 arkadaş tatile gider radyodan savaş başladığı haberlerini alırlar savaş sebebiyle insanlara hastalık bulaştığı haberini alırlar hayvanlara (köpeklere)de hastalık bulaşır oyunculardan biri sarışın kız biri zenci adam bu film nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz zamanında izlemiştim aklıma takıldı bulamıyorum

sarrrdı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sadece bir sahne hatırlıyorum filmle ilgili. yıllardır bir türlü bulamadım bu filmi. bu sanırım bir savaş filmi. en azından izlediğim 10 dakikalık kısım öyleydi. muhtemelen ikinci dünya savaşını anlatan filmlerden biri. sahne şöyle: yaklaşık 20-30 tane asker bir ormanın içinde ilerlemektedir. orman öyle sık bir orman değil. etrafta turuncu tonlar hakimdi, muhtemelen mevsim sonbahar falan. neyse bu askeri birlik ormanda ilerlerken küçük bir akarsuyun yakınından geçiyorlar. birlik birden duruyor, komutan akarsudan su alması için bir tane askeri akarsunun yanına yolluyor mataralarla birlikte. akarsuya ulaşan asker tam su dolduracakken birden vuruluyor ve ölüyor. meğerse düşman sniperı varmış. (düşman askeri dürbünlü bir silah kullanıyor olması lazım o yüzden sniper dedim. tam emin değilim ama dürbünlü olup olmadığına). bu sniper böyle bi kayanın arkasına pusmuş geleni indiriyor. pustuğu yerin açısı gereği de bu akarsuyun çevresini görüyor. bizim birlik su almaya akarsunun yanına inermiyor yani. sniperın nerden ateş ettiğinide bilmiyorlar. sadece açı olarak ateş edebileceği yönü tahmin ediyorlar ama tam olarak sniper nerde anlayamıyorlar. sonra bizim birlikte iyi bir nişancı var. diyorki sniperı ben vururum ama bana sniperı vuracağım iyi bir açı lazım. onu da şöyle yapıyorlar. birlikte en hızlı koşan askere diyor ki: sen şimdi akarsuya doğru zik zaklar çizerek var güçünle koşacaksın. sniper da seni vurmak için kafasını çıkaracak, ben de onu indiricem. en hızlı koşan asker başlıyor akarsuya doğru koşmaya. sniper bir ateş ediyor vuramıyor, iki ateş ediyor vuramıyor, en sonunda kendine daha iyi açı ayarlamak için bulunduğu yerden biraz kalkıyor, bu sırada istediği açıyı bulan bizim nişancı askerimiz sniperı indirmeyi başarıyor. evet beyler sahne bu şekildeydi. filmin tamamı bir savaş filmi miydi yoksa sadece bu kısım mı savaş sahnesi içeriyordu (belki film bambaşka bir şeyi anlatıyor ama bu kısım bir flashbackti) bilmiyorum ama muhtemelen bir ikinci dünya savaşı filmiydi. bu filmi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

fb1243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece bir sahne hatırlıyorum filmle ilgili. yıllardır bir türlü bulamadım bu filmi. bu sanırım bir savaş filmi. en azından izlediğim 10 dakikalık kısım öyleydi. muhtemelen ikinci dünya savaşını anlatan filmlerden biri. sahne şöyle: yaklaşık 20-30 tane asker bir ormanın içinde ilerlemektedir. orman öyle sık bir orman değil. etrafta turuncu tonlar hakimdi, muhtemelen mevsim sonbahar falan. neyse bu askeri birlik ormanda ilerlerken küçük bir akarsuyun yakınından geçiyorlar. birlik birden duruyor, komutan akarsudan su alması için bir tane askeri akarsunun yanına yolluyor mataralarla birlikte. akarsuya ulaşan asker tam su dolduracakken birden vuruluyor ve ölüyor. meğerse düşman sniperı varmış. (düşman askeri dürbünlü bir silah kullanıyor olması lazım o yüzden sniper dedim. tam emin değilim ama dürbünlü olup olmadığına). bu sniper böyle bi kayanın arkasına pusmuş geleni indiriyor. pustuğu yerin açısı gereği de bu akarsuyun çevresini görüyor. bizim birlik su almaya akarsunun yanına inermiyor yani. sniperın nerden ateş ettiğinide bilmiyorlar. sadece açı olarak ateş edebileceği yönü tahmin ediyorlar ama tam olarak sniper nerde anlayamıyorlar. sonra bizim birlikte iyi bir nişancı var. diyorki sniperı ben vururum ama bana sniperı vuracağım iyi bir açı lazım. onu da şöyle yapıyorlar. birlikte en hızlı koşan askere diyor ki: sen şimdi akarsuya doğru zik zaklar çizerek var güçünle koşacaksın. sniper da seni vurmak için kafasını çıkaracak, ben de onu indiricem. en hızlı koşan asker başlıyor akarsuya doğru koşmaya. sniper bir ateş ediyor vuramıyor, iki ateş ediyor vuramıyor, en sonunda kendine daha iyi açı ayarlamak için bulunduğu yerden biraz kalkıyor, bu sırada istediği açıyı bulan bizim nişancı askerimiz sniperı indirmeyi başarıyor. evet beyler sahne bu şekildeydi. filmin tamamı bir savaş filmi miydi yoksa sadece bu kısım mı savaş sahnesi içeriyordu (belki film bambaşka bir şeyi anlatıyor ama bu kısım bir flashbackti) bilmiyorum ama muhtemelen bir ikinci dünya savaşı filmiydi. bu filmi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Sniper: Duvar
bu olabilir mi

thelounche

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim bi film arıyorum bir aydır bulamıyorum hatırladığım kadarıyla anlatayım sanırsam adamın gözünde lens veya birşey var geçmişini yansıtıp izleyebiliyor adam evinde geçmişi izliyor sevdiği kadın ile anılarını izliyor o arada kadın o yansıtmaya gelip neden falan izliyorsun diyor garip bi film yardımcı olursanız sevinirim

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bir film vardı elemanın birisi sanırım kamuda çalışıyordu ya da başka bir yer işte belgelerle uğraşıp duruyordu, ailesi çocukları falan kendisini hiç sevmezdi. Bir yerde eski arkadaşıyla karşılaşıyordu eski arkadaşı sahte FBI kartı falan gösterip fbi da çalışıyorum diyordu sonra bunlar beraber bir yerlere kaçıp gidiyorlardı, adam eski arkadaşının fbi da çalışmadığını falan öğreniyordu. Adama sahte cenaze düzenliyorlardı çocukları falan hiç umursamıyordu, tam bir yaz filmiydi adını falan unuttum ama bayağı güzeldi yine izlemek istedim de adını unuttum.

Alev00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi aksamlar bi filim daha ariyorum bir turlu hatirlayamadim ismini filim 18.yy geciyor adam cok zengin karisi hasta yatalak kadin cocuklari yok adam bilerek para karsiligi gidip bi kadinla birlikte oluyo hamile kaliyo cocugu hasta karisintan gibi buyutuyolar sonra yillar geciyo cocugun gercek annesi cikyop geliyor dadisi olarak gerisi yok sadece bu kadar hatirliyorum bulabilirmisiniz tesekurler

Beyler benim bi film arıyorum bir aydır bulamıyorum hatırladığım kadarıyla anlatayım sanırsam adamın gözünde lens veya birşey var geçmişini yansıtıp izleyebiliyor adam evinde geçmişi izliyor sevdiği kadın ile anılarını izliyor o arada kadın o yansıtmaya gelip neden falan izliyorsun diyor garip bi film yardımcı olursanız sevinirim
Son kurgu 2004 olabilirmi