Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
arkadaşlar film şu şekildeydi insanların yetenekleri vardı ve bir görev için toplanıyorlardı birinin özelliği hulk gibi bir tüpteki iksir gibi bişey içiçnde dönüşüyordu ve o tüpleri yanında çantada taşıyordu birinin resim laneti vardı resmi ona gösterince ölüyordu mekan bir deniz altı ve karın yoğun olduğu yerlerde vs. geçiyordu
Filmin ismi muhteşem kahramanlar
Muhteşem Kahramanlar

fmbozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet 2018 yılına girmeye aylar kala halen filmi bulabilmiş değilim :D varın halimi siz düşünün.
Filmin konusunu tekrar etmek istiyorum.
Bir kadın çocuğu ve eşi kış mevsiminde geçiyor olay çocğun gösterisi için babasıyla annesinin yanına geliyorlar kadın mimar.Tam vedalaşıp yolu dönerlerken kamyon çarpıyor adam ve çocuk ölüyor.Kadın büyük annesinden kalma bir eve yerleşiyor evi restore ederken duvarın arasında bir kutu buluyor. Kutuyu ilk açtığında ne olacağını bilmiyor. Ertesi sabah uyandığında eşi halen ölü kızı tekerlekli sandalyede ama yaşıyor.Her sabah farklı bir değişiklikle uyanıyor . Bir diğer gün eşide kızıda yaşıyor gayet sağlıklı. Bu sefer en yakın arkadaşı ölmüş.Sonra evde kalmamaya karar verip bir pansiyona yerleşiyor. Orta yaşlarda karı kocanın işlettiği bir yer . O civarın birde delisi var açık kumral bir tip. Kadını sürekli takip ediyor. Birşeyler söyleyip uyarıyor. Filmin sonlarına doğru kadın kutudan kurtulmaya çalışıyor. ve bir gerçeği daha anlıyor kaldığı pansiyondakiler aslında ölülermiş. 2 kere seyrettim fox tv yada tv 8 de olabilir ramazan aylarındaydı. Sandra Blokkun oynadığı film değil ama o tarz bir film.Buda esmer uzun saçlı bir kadındı.
Umarım bulan olur.

Zulkarneyn 55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Film. 2000 li yılların başında çekildi diye biliyorum uzaylılar dünyaya gelip uzay filmi çeken insanlardan yardim istiyorlar komedi tarzında bir filmi

Ali Güngör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Foruma yeni üye oldum. Benim de bir türlü bulamadığım bir film var. Bundan başka 2 tane foruma yazdım. Hatta bir kaç kere yazdım. Ama kimse bulamadı. Bakalım burada bulabilen çıkacak mı? Film şöyle:

Genç bir karı-koca var. Yanılmıyorsam yeni evliler. Bir ev tutuyorlar. O evde yaşamaya başlıyorlar. Derken birgün evin içinde ihtiyar bir karı-koca beliriyor. İhtiyar koca karısına sürekli işkence yapmaya çalışıyor. Hatta öldürmeye çalışıyor. Genç karı-koca olanları dehşetle seyrediyorlar ama müdahale edemiyorlar. İhtiyar karı-koca onların yanında hayalet gibi kalıyor. Fakat onlar genç karı-kocayı görmüyorlar. Genç çift ertesi sabah evi kendilerine kiralayan adama gidiyorlar. Evin geçmişini soruyorlar. Adam evin geçmişinin temiz olduğunu hatta (yanılmıyorsam) evi tutan ilk karı-koca olduğunu söylüyor kendilerine.

Derken, birgün ihtiyar adam karısını öldürüyor. Bunlar artık daha fazla dayanamayıp evi satılığa veya kiralığa çıkarıyorlar. Birgün karı kapıları çalınıyor. Kapıyı açıyorlar. Evi kiralamaya gelen kişiler sürekli evlerinde hayaletini gördükleri ihtiyar karı-koca.

Genç karı-koca çığlık atıyor ve film burda bitiyor.

Hadi bulun bakalım. Bu film yanlış hatırlamıyorsam ya tek kanallı, ya da 2 kanallı zamanlarda izlediğim bir film.
--- Gönderi Güncellendi ---
Merhaba.

Foruma yeni üye oldum. Benim de bir türlü bulamadığım bir film var. Bundan başka 2 tane foruma yazdım. Hatta bir kaç kere yazdım. Ama kimse bulamadı. Bakalım burada bulabilen çıkacak mı? Film şöyle:

Genç bir karı-koca var. Yanılmıyorsam yeni evliler. Bir ev tutuyorlar. O evde yaşamaya başlıyorlar. Derken birgün evin içinde ihtiyar bir karı-koca beliriyor. İhtiyar koca karısına sürekli işkence yapmaya çalışıyor. Hatta öldürmeye çalışıyor. Genç karı-koca olanları dehşetle seyrediyorlar ama müdahale edemiyorlar. İhtiyar karı-koca onların yanında hayalet gibi kalıyor. Fakat onlar genç karı-kocayı görmüyorlar. Genç çift ertesi sabah evi kendilerine kiralayan adama gidiyorlar. Evin geçmişini soruyorlar. Adam evin geçmişinin temiz olduğunu hatta (yanılmıyorsam) evi tutan ilk karı-koca olduğunu söylüyor kendilerine.

Derken, birgün ihtiyar adam karısını öldürüyor. Bunlar artık daha fazla dayanamayıp evi satılığa veya kiralığa çıkarıyorlar. Birgün kapıları çalınıyor. Kapıyı açıyorlar. Evi kiralamaya gelen kişiler sürekli evlerinde hayaletini gördükleri ihtiyar karı-koca.

Genç karı-koca çığlık atıyor ve film burda bitiyor.

Hadi bulun bakalım. Bu film yanlış hatırlamıyorsam ya tek kanallı, ya da 2 kanallı zamanlarda izlediğim bir film.

iskendertemel

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birkaç sene önce bir film izlemiştim ama şimdi nette falan bulamadım. Filmin konusu futbolcu olan bir kişi var ve bunun annesi bilimle falan ilgileniyor zaman makinesi icat ediyor diğer arkadaşlarıyla. Sonra oğlu kazara geçmişe gidiyor zaman makinesiyle orda yerlilerle karşılaşıyor mücadele ediyor ardından orada güzel bir kızla samimi oluyor. Filmin sonunda kızla beraber geleceğe gidiyorlar. Adam çıktığı maçın son dakikasında gol atıyor kızda tribünde onu izliyor. Çok aradım ama bulamadım izleyen mutlaka vardır yardımcı olursanız sevinirim

Zorlubay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar TGRT'de yanılmıyorsam 2000 veya 2001 yıllarında seyrettiğim bir filmin ismini arıyorum. Bir nazi subayı bir kadına aşık oluyor ve birlikte yaşıyorlar. Kadının o zamanlar daha küçük olan bir kız kardeşi var. Sonra adam kadının öldüğünü öğreniyor ve savaş sonrası başka bir ülkede kaçak hayatı yaşamaya başlıyor. Ancak kendisini arayanlar da var. Bu arada yıllar sonra sevdiği kadını tekrar buluyor. Ancak daha sonra öğreniyor ki bulduğu kadın ölen kadının kız kardeşi. Ve çember gittikçe daralıyor. Ve en sonunda intihar ediyor. İntihar etmeden önceki son sözü "insan intihar ettiğinde bir müzik sesi duyarmış " oluyor. Bu filmin ismini hatırlayan var mı acaba? Teşekkürler.

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar aradığınız filmlerle ilgili bağzı ipuçlarını takip etmeniz lazım filmdeki oyunculardan herhangi biri biraz ünlüyse yada bilginiz başka bir ünlüye benziyorsa bunu söyleyin işleri kolaylaştır, filmin hangi ülkenin olduğu biliyorsanız işimizi kolaylaştırır tahmini yılları işimizi kolaylaştırır vb böyle ip uçlarına dikkat edin.
Film. 2000 li yılların başında çekildi diye biliyorum uzaylılar dünyaya gelip uzay filmi çeken insanlardan yardim istiyorlar komedi tarzında bir filmi
Aradığın film "Galaksi Savaşçıları (Galaxy Quest) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.
benim bir filimim vardı ismi spidarman gibi birşeydi yaratıklar vardı ev in gizli odaları vardım film yabancıydı bu arada gibli bölemsinde hep bal ile bisküvit yiyen küçük bir yaratık vardı bir tane çocuk vardı yaratık çocuğun yüzüne tükürdü çocuk kötü yaratıkları görmeye başladı evin gizli bölmüne asansörle iniliyordu ama normal değil küçük kutu şeklinde tahtadan yanlışlıkla farketmişti gizli odayı lütfen o film bana lazım
Aradığın film "Spiderwick Günceleri (The Spiderwick Chronicles) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.
Uzun zaman önce izlediğim bir filmdi adını bir türlü bulamadım ama konusu az çok aklımda

Adamımız bir hokey oyuncu bir maç sırasında hayatını kaybediyor. Peri gibi birşeyde gelip onu tekrar hayata döndürüyordu ama kız olarak hayata döndürdüğü kızda artistik buz patencisiydi yanlış hatırlamıyorsam. fimin adını bilen varsa ve yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Aradığın film "ıce Angel (2000) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim.

savas524

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar uzak doğu polisiye aksiyon filmi. 2 polis memuru. birinin eşi bir patlamada ölüyor polis eşinin intikamını almaya çalışıyor. Diğer polise de bir avuç mermi yutturuyolar oda bunu hazmedemiyor onun intikamı için uğraşıyor. bol dövüşlü bir film. yardımcı olursanız sevinirim. sanırım 2000 ile 2010 arası bir filmdi.

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar uzak doğu polisiye aksiyon filmi. 2 polis memuru. birinin eşi bir patlamada ölüyor polis eşinin intikamını almaya çalışıyor. Diğer polise de bir avuç mermi yutturuyolar oda bunu hazmedemiyor onun intikamı için uğraşıyor. bol dövüşlü bir film. yardımcı olursanız sevinirim. sanırım 2000 ile 2010 arası bir filmdi.
Bu bilgi yetersiz kaldı ekleyebileceğiniz başka herhangi bir bilgi var mı veya oyunculardan birini hatırlıyor musunuz aklıma şu an sadece jet li filmi geliyor ama onu bulmak da çok zor ve onun filmi olduğundan da emin değilim bilgi yetersizliğinden

savas524

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu bilgi yetersiz kaldı ekleyebileceğiniz başka herhangi bir bilgi var mı veya oyunculardan birini hatırlıyor musunuz aklıma şu an sadece jet li filmi geliyor ama onu bulmak da çok zor ve onun filmi olduğundan da emin değilim bilgi yetersizliğinden
Filmi 10 yıl önce izlemiştim bu iki polis düşmanını birlikte dövuşerek güç bela öldürüyor. Jet Lee jakie chan filmi değil.

Ebuhasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
benim bir filimim vardı ismi spidarman gibi birşeydi yaratıklar vardı ev in gizli odaları vardım film yabancıydı bu arada gibli bölemsinde hep bal ile bisküvit yiyen küçük bir yaratık vardı bir tane çocuk vardı yaratık çocuğun yüzüne tükürdü çocuk kötü yaratıkları görmeye başladı evin gizli bölmüne asansörle iniliyordu ama normal değil küçük kutu şeklinde tahtadan yanlışlıkla farketmişti gizli odayı lütfen o film bana lazım
Filmi'nin adı bu, spiderwick günceleri, aslında kitaptır, 2008 yapımı bir film, aile ile izlenebilir.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Bir ara kanal D de bir film izlemiştim 2000-2008 yıllar arasında yayınlanmıştı galiba. Hatırladığım kadarıyla bir grup öğrenci vardı okulda ki dans musakabalarına hazırlanıyorlardı. Renkli kıyafetleri vardı güzel ve ilgi çekici figürler sergiliyorlardı.

Hatta başka bir grup öğrenci bunların dans figürlerinin aynısını çalmışlardı bunlarda farkedip başka dans figürlerine çalışmaya başlamışlardı bu müsabakadan birinci olamamışlardı üçüncü olmuşlardı galiba birinci olan grubun kostümü beyaz siyahtı.Eğlenceli ve komik bir filmdi. Bu kadarını hatırlıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Uzun zamandır arıyorum.

Arkeolog55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmin Türü : Bilim Kurgu - Gerilim , 6 yıl felan oldu izleyeli belki yapım yılı daha eski olabilir.
Filmin Konusu : Uzaydan gelen küre şeklinde enerji-elektrik akımı gibi birşey var ve bu şey bir anda ortalığı birbirine katarak başlıyor film önüne geleni öldürüyor yakıyor yani ve çok hzılı hareket edebiliyor bildiğiniz elektrik akımı gibi . Filmde bir takım insanlar kaçışıyor bundan kaçışan insanlar grup oluşturuyor be saklanıyorlar o da onları bulmaya çalışıyor açıkcası filmi izlediyseniz ve hatırlıyorsanız sadece elektrik topu şeklinde olan enerji küresinden ne olduğunu bulursunuz diye umut ediyorum benim bir türlü filmin ismi aklıma gelmedi hergün bir film izleyen biri olarak filmdeki kişilerin öyle çok fazla ünlü oldukları ı düşünmüyorum hatta başka bir filmdede gördüğümü çok sanmıyor oynadılarsada yan rollerde oynamışlardır . Genç fakat ünlü olmayan yeni oyuncu gibilerdi açıkcası . Filmin ismini bulabilmek için tek hatırladığımız püf nokta dediğim gibi enerji küresi düşünün elektrik akımı top şeklindeydi ve bu şey herneyse uzaydan geldiğini siz düşünüyorsunuz filmdekiler daha ne olduğunu bile anlamadılar oyüzden devamı var diye düşünüyorum birde bu şey ısı ve sese göre görüyor sanki filmdeki bi sahnede saklanan biri korkudan hareket etmedi görmedi saldırmadı yani büyüklüğü nerden baksanız 3-4 metre boyuna 2-3 metre enine şeklinde elektrik enerjisi biçiminde bir küre ? Bilen bulan varsa lütfen cevap yazsın 2 yıldır birtürlü hatırlayamadım :)

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir ara kanal D de bir film izlemiştim 2000-2008 yıllar arasında yayınlanmıştı galiba. Hatırladığım kadarıyla bir grup öğrenci vardı okulda ki dans musakabalarına hazırlanıyorlardı. Renkli kıyafetleri vardı güzel ve ilgi çekici figürler sergiliyorlardı.

Hatta başka bir grup öğrenci bunların dans figürlerinin aynısını çalmışlardı bunlarda farkedip başka dans figürlerine çalışmaya başlamışlardı bu müsabakadan birinci olamamışlardı üçüncü olmuşlardı galiba birinci olan grubun kostümü beyaz siyahtı.Eğlenceli ve komik bir filmdi. Bu kadarını hatırlıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Uzun zamandır arıyorum.
amigo kız filmi miydi

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
amigo kız filmi miydi
Aradığın film "Sinemalar.com" bu "Bring It On Again" linke tıklarsan serisini bulacaksın serinin hangi filmi olduğunu hatırlamıyorum ve 2 fragman yanlış konulmuş ama internette senin aradığın film vardı izledim çünkü ben
Filmin Türü : Bilim Kurgu - Gerilim , 6 yıl felan oldu izleyeli belki yapım yılı daha eski olabilir.
Filmin Konusu : Uzaydan gelen küre şeklinde enerji-elektrik akımı gibi birşey var ve bu şey bir anda ortalığı birbirine katarak başlıyor film önüne geleni öldürüyor yakıyor yani ve çok hzılı hareket edebiliyor bildiğiniz elektrik akımı gibi . Filmde bir takım insanlar kaçışıyor bundan kaçışan insanlar grup oluşturuyor be saklanıyorlar o da onları bulmaya çalışıyor açıkcası filmi izlediyseniz ve hatırlıyorsanız sadece elektrik topu şeklinde olan enerji küresinden ne olduğunu bulursunuz diye umut ediyorum benim bir türlü filmin ismi aklıma gelmedi hergün bir film izleyen biri olarak filmdeki kişilerin öyle çok fazla ünlü oldukları ı düşünmüyorum hatta başka bir filmdede gördüğümü çok sanmıyor oynadılarsada yan rollerde oynamışlardır . Genç fakat ünlü olmayan yeni oyuncu gibilerdi açıkcası . Filmin ismini bulabilmek için tek hatırladığımız püf nokta dediğim gibi enerji küresi düşünün elektrik akımı top şeklindeydi ve bu şey herneyse uzaydan geldiğini siz düşünüyorsunuz filmdekiler daha ne olduğunu bile anlamadılar oyüzden devamı var diye düşünüyorum birde bu şey ısı ve sese göre görüyor sanki filmdeki bi sahnede saklanan biri korkudan hareket etmedi görmedi saldırmadı yani büyüklüğü nerden baksanız 3-4 metre boyuna 2-3 metre enine şeklinde elektrik enerjisi biçiminde bir küre ? Bilen bulan varsa lütfen cevap yazsın 2 yıldır birtürlü hatırlayamadım :)
Aradığın film "Karanlık Saat (The Darkest Hour) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim. Elektrik topu dedin aklıma gelmedi bunuda film arşivimde gezerken buldum sanırım senin dediğin film bu olabilir

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Gerçekten çok teşekkür ederim uzun zamandır aradığım bir filmdi sağolun.

Aradığın film "Sinemalar.com" bu "Bring It On Again" linke tıklarsan serisini bulacaksın serinin hangi filmi olduğunu hatırlamıyorum ve 2 fragman yanlış konulmuş ama internette senin aradığın film vardı izledim çünkü ben

Aradığın film "Karanlık Saat (The Darkest Hour) filmi - Sinemalar.com" bu doğruysa veya değilse dönüş yaparsan sevinirim. Elektrik topu dedin aklıma gelmedi bunuda film arşivimde gezerken buldum sanırım senin dediğin film bu olabilir

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Merhabalar kucuklugumde izledigim bir film vardi tam hatirlayamiyorum ama soyle bir sahne vardi cocuk gece ormanda elinde bir gaz lambasi yada fener gibi bir sey var sonra bir sesler duyuyor kulube gibi bir sey vardi cocuk duydugu garip ses yuzunden karavandan inmişti. ardindan o sese yoneldiginde tipki astronot kiyafetli gibi bir sey ici ateslemi dolu ışıkla mı ne tam bilmiyorum bir canli ona dogru hareket ediyordu ayaga kalkarak sanirim yaratikti. cocuk korkmustu ve birden kosmaya baslamisti yillardir ariyorum ama bulamadim yardimci olursaniz cok sevinirim .

yaloxturbo1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
beyler yıllar önce aradıgım bı fılmı bulamıyorum konusu içindeki bi sahne 2 tane piskopat çift genc cocukla sevgilisini kacırıp biyerde işkence ve tecavüz yapıyolar hem cocugu hem kızı :D yardım

AtakaNY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarih yok , oyuncu yok , konu yok filmle ilgili aklımda kalan sadece 2 bölüm var
Hatırladığım kadarıyla hacker bir adama var ıssız bir yerde evde yaşıyor sonra bilgisayarla ilgilenirken telefon çalıyor açtıktan sonra arayan kişi GELİYORLAR diyor. Siyah jipler falan adamın evine doğru gidiyor adam hemen telefonu kapatıyor bilgisayarlarını yakıyor evi altında motorsikletine (cross) binip kaçmaya çalışıyor.(çok aksiyon dolu bir sahneydi) Sonra yakalanıyor tabi. Bu adam bir çeteye giriyor herhalde öyle hatırlıyorum.

Bir bölüm daha hatırlıyorum çetede bir kadın var eski sevgilisiniz bilgilerini hacker adama veriyor. Sonra kadının eski sevgilisini buluyor. Sonra hacker adam ŞUAN ARABADA İSTERSEN KAZA YAPTIRABİLİRİM diyor. İşte herkes şaşırıyor falan.

Katagori olarak hacker filmi, aksiyon filmi gibi konularda arattım ama hiçbir yerde bulamadım ya da gözden kaçırdım. Çok eski bir film değildi. Birde forumu deneyeceğim inşallah bilen vardır..

muzobaba027

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaşlar adını ve oyuncularını bilmediğim bir film arıyorum.
Filmin Türü: Romantik komedi
4 yıl önce izlemiştim çok eski değil 2010 sonrası filme benziyor
Erkek başrol: Steve Carell e benziyor ama o değil. bu adamın filmlerine ve arkadaştan öte filmi gibi filmlere benziyor. Kadın barda çalışan oyuncu esmer tenli biriydi.
Konusu: Tanıdık bir erkek başrol ve nişanlısı ile gece kulübünde çalışan bir kadın arasında geçmekte. Adam çok saf ve temiz nişanlısı ise sex tutkunu bir kadın ve çevreden insanlarla grup sex lez sex yapmaktadır. nişanlısı ile birgun tartışırlar küfür dahi etmeyi bilmeyen adam tartışmadan sonra çıkar ve bir kulube gider orda çalışan bir bayanla tanışır. Kadın bu adamı açmak için yardımcı olur küfür etmeyi sex yapmayı öğretir.. Birgun adamı masaj salonuna götürür ve adama boşalmaması için nasihatlerde bulunur. Komik sahnelerde masaj başlar ve adam dayanmaya çalışır kadın her yerini açar ama adam salakça düşüncelerle maatamatik oyunları filan duşünerek boşalmamaya çalışır. sonunda dayanamaz ve kadının üzerine komik şekilde boş..... ordan kovulurlar eve geçerler ve nişanlısını kıskandırmak için bar çalışanı kadın ona yardım ederek üzerıne oturur ve selfie resim çekerek adamın nişanlısına gönderirler.Barda çalışan kadın borçludur ve film sonlara yaklaştıkça adam ona yardımcı olur Daha sonra aralarında gun geçtıkçe yaklaşmalar ve aşk başlar. Bu film çok komedi ve romantik olduğu için bulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

mountain63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
konusu. street fighter oynayarak başlıyor. sonra iki kanka bilgisayar şirketinde çalışan bir arkadaşlarını kızkerdeşinin gizli fotosunu çekerek oyun yapması çin ikna ediyorlar. başroldeki kişi oyunu şirkete gösteriyor büyük beğeni alıyor ve şirketin en iyi oyunu oluyor. daha sonra yönetici kadın kurnazlık yapıp oyunu kendisi yapmış gösteriyor ve lansman gecesinde başrol çoçuğu içeri almıyorlar. tam burda otobüs yolculuğum bitti:)

zhrltr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu filmi kimsenin işlemediğine o kadar Eminim ki aylardır bulamıyorum. Bir kadın ve adam var müstakil göl kenarı yan yana komşu evlerde yaşıyorlar. Adam, kız kardeş ve babası ile yaşıyor. Kadın yanlız hatırladığım kadarıyla kadının köpeğide var. Hatta adam ve babası veteriner. Adam sürekli bahçede akşamları yüksek müzik eşliğinde kendine özel bi koltuğu var kendi yaptığı onda uzanıp müzik dinliyor kadında yüksek müzikten rahatsız oluyor. İlk tanışmaları kavgalı oluyor. Çocuğun kız kardeşi aralarında bir şeyler olabileceğini düşünüyor. Bu arada adamın annesi de vefat etmiş ama her yıl ailecek bir pastayla kutluyorlar felan. Yine bu adam ve ailesi ahbapları ile tekne gezisine çıkarken bu kızısa çağırıyorlar. Orada kaynaşıyorlar felan. Kızın erkek arkadaşı da başka bir ülkeye mi şehiremi ne bir şey için gidiyor ama kız bu çocuğa aşık oluyor birlikte yemek felan yapıp yiyorlar sürekli. Daha sonra bir karmaşa oluyor bunlar arasında ama biri çocuğu ya da kızın ailesi kızı ikna mı ediyor bir şey oluyor. Çocuk evlilik teklifi yaptığında kızın babası ile annesiyle karşılıyor karışık hatırlamıyorum. Evleniyorlar mutlular kadın yağmurlu bir akşam trafik kazası geçirip komaya giriyor. Herkes perişan tabi adam sonra bir gün kamelya yapıp oraya rüzgar çanı asıyor tam o gün kadında komadan çıkıyor adam koşa koşa hastaneye gidiyor ve bir görüyor kadın kendine gelmiş mutlu oluyorlar felan. Adam sanırım bi ameliyat yüzünden geç kalıyordu kadının kaza geçirdiği gün kadında bekliyor lokantada gelmeyince dönüyor o sırada kaza yapıyordu. Yıllar oldu karıştırmış olabilirim Filmin adında ay, gök,güneş tarzı bir şeyler vardı sanki. Aşk yemini , ay ışığı, güneş doğarken felan değil bu arada :)

serhanbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir Amerikan kasabasının banliyösünde bir ev. Sanırım 5 kişilik bir aile. Anımsadığım önemli sahneler, evin bahçesine bir sabah gökten ölü balıklar yağıyor. Evlerini ziyaret eden kasabanın şerifi başka evlerin bahçelerine de tuhaf şeylerin yağdığını söylüyor. Yine bu eve gelen bir genç, deli gibi yemek yerken birden saldırganlaşıyor. Evin oğlu tarafından öldürüldüğünde içinden siyah bulutumsu bir şey çıkıyor. Evin kızı, birden gökyüzüne çekilip, ilgisiz bir yere düşüyor. Onunla birlikte düşen genci saldırganlaşması üzerine öldürüyor. Bu kız, yola düştüğünde, tanıdıkları şerifin arabasına denk geliyor. Ancak şerif ve beraberindeki adam da değişmiş ve saldırganlaşmış durumda. Gittikleri bir yolüstü lokantasında oradaki aykırı bazı tiplerle işbirliği yaparak ölmelerini sağlıyor. Öte yandan aile, bir karavanla evden ayrılıp, kızlarını aramaya koyuluyorlar. Evin annesi, aklımda kaldığı kadarıyla eski bir silahlı kuvvetler mensubu. Devlet tarafından koruma altına alınmış bir kentte kızlarıyla bağlantı kurdukları sırada kent alevli-ateşli bir saldırıya uğruyor. Konusu bu olan diziyi bilen ve adını bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Sergenosa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çocukluğumda izlediğim ve bende travma yaratan bir film vardı. O kadar aramama rağmen bulamadim. Türü bilim kurguydu. Hatırlayabildigim detayları yazayim. Bir tane küçük kız vardı. Mars gibi bir yerden gelmişti. Bir ailenin yanına yerleşiyordu. Dünyayı filan çok seviyordu. Sonrasında ise bunun kullandığı bir ilaç vardı. O ilacı kullanmadığından dolayı

Mediumqf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 7 ay önce show tvde askerdeyken cikmisti film. Konusu zengin bi adam var bunu polis bi suçtan yakaliyor. Yakalanan suclu kameralara beni kurtarana buyuk bi para oldulu veicem diyo ve buyuk mafyalar suc orgutleri kurtarmak icin can atiyo bol aksiyonlu bi filmdi ismini biri yazsin lutfen

Dorukyasar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Filmde bi aile bir yerden ormandaki bir eve taşınıyolar evde daha önceden bulunan gizli bir yerde kitap var bu kitapta araştırmalar var evin etrafını daha önceden mantarlarla çevrilmiş mantarlar koruma kalkanı kalkanın dışında kitabı almaya çalışan canavarlar var filmin sonunda doktorla onun kızı falan buluşuyo lütfen yardım edin

ozandeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2-3 yıl önce atv de izlemiştim diye hatırlıyorum
bir adam lens ile canlı yayın yapıyordu lens abisinden kalmıştı bu yayınlar internetten canlı olarak izlenebiliyordu ve çok takipcisi olan bi adamdi abisi
abisi öldüğünde abisinin yerine geçip o canlı yayın yapmaya başlıyordu araba çalarak eğleniyordu ve takipçi kazanıyordu yanında da kız vardı

N1K0T1N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Meraba arkadaşlar adını ve oyuncularını bilmediğim bir film arıyorum.
Filmin Türü: Romantik komedi
4 yıl önce izlemiştim çok eski değil 2010 sonrası filme benziyor
Erkek başrol: Steve Carell e benziyor ama o değil. bu adamın filmlerine ve arkadaştan öte filmi gibi filmlere benziyor. Kadın barda çalışan oyuncu esmer tenli biriydi.
Konusu: Tanıdık bir erkek başrol ve nişanlısı ile gece kulübünde çalışan bir kadın arasında geçmekte. Adam çok saf ve temiz nişanlısı ise sex tutkunu bir kadın ve çevreden insanlarla grup sex lez sex yapmaktadır. nişanlısı ile birgun tartışırlar küfür dahi etmeyi bilmeyen adam tartışmadan sonra çıkar ve bir kulube gider orda çalışan bir bayanla tanışır. Kadın bu adamı açmak için yardımcı olur küfür etmeyi sex yapmayı öğretir.. Birgun adamı masaj salonuna götürür ve adama boşalmaması için nasihatlerde bulunur. Komik sahnelerde masaj başlar ve adam dayanmaya çalışır kadın her yerini açar ama adam salakça düşüncelerle maatamatik oyunları filan duşünerek boşalmamaya çalışır. sonunda dayanamaz ve kadının üzerine komik şekilde boş..... ordan kovulurlar eve geçerler ve nişanlısını kıskandırmak için bar çalışanı kadın ona yardım ederek üzerıne oturur ve selfie resim çekerek adamın nişanlısına gönderirler.Barda çalışan kadın borçludur ve film sonlara yaklaştıkça adam ona yardımcı olur Daha sonra aralarında gun geçtıkçe yaklaşmalar ve aşk başlar. Bu film çok komedi ve romantik olduğu için bulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Ben Stiller' in filmlerine baktın mı izlemediğim için o filmi benim bulmam zor olur.
Filmde bi aile bir yerden ormandaki bir eve taşınıyolar evde daha önceden bulunan gizli bir yerde kitap var bu kitapta araştırmalar var evin etrafını daha önceden mantarlarla çevrilmiş mantarlar koruma kalkanı kalkanın dışında kitabı almaya çalışan canavarlar var filmin sonunda doktorla onun kızı falan buluşuyo lütfen yardım edin
Spiderwick Günceleri (The Spiderwick Chronicles) filmi - Sinemalar.com bu film yaklaşık her 10 sayfada bir soruluyor yazmaktan bıkmaya başladım.

Zeknur91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır hatırlamaya çalıştığım ama hatırlamayıp artıkm zaman zaman geceleri uyuyamadığım düşünmekten alıkoyamadığım inada bindirdiğim bir film :) tek umudum burası artık. Arkadaşlar lütfen bu kabuslarıma bir son verin artık.

Bir çift bir mahalleye taşınıyor. Karşı binalarında yalnız yaşayan bir adam var. Genç-orta yaşlarda bir adam. Psikopat gibi. Evin içi gözükmüyor. Perdeler kapalı evi pis. Kadın tuhaf şeyler yaşıyor. Etrafındaki kimseye anlatamıyor. Farkında olmadan kendi evinin içerisinde herhangi bir saatte uyuyakalıyor ve uyandığında nasıl uyduğunu bile hatırlamıyor. Zaman zaman vücudunun belirli bölümlerinde morluklar fark ediyor nasıl oluştuğunu bilmiyor. Uzun zaman bu böyle devam ediyor ve bazı şeylerden şüphelenip karşı binada oturan adamın ebine gizlice giriyor. Bir kamerada eski görüntüleri izlerken adamın kendi evine girdiğini bir şekilde onu ilaçla uyutup defalarca tecavüz ettiğini. Burası biraz saçmaydı tabi ama kadına yaralar açıyor dövüyor ve bir şekilde bu izleri yok ediyor. Sanki bir doktormuşçasına. Ve sanki yanlış hatırlamıyorsm kadını öldürüp diriltiypr gibi bişeylerde var. Her gün yapıyormuş bunları kadına ve kadın bunları kamera kaydondan izleyip şok oluyor. Hatırlayabildiklerim bunlar. Ne olur yardımcı olun yoksa bende kafayı yicem :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kimse bilmiyor mu bu filmi lütfen yardımcı olun :(

Reaksiyon puanı
0
Sevgili arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Yıllardır aradığım bir film var. 6 yıldır arıyorum bulamıyorum. Nolur bana yardımcı olun lütfen okuyun arkadaşlar. 17-18 yaşlarında bir genç kız var. Adı Adele. Bu kızın babası senato üyesi senator galiba. Adele kızımız çılgın, yaramaz, düşüncesiz, yaptığı hareketlerden utanmayan bir genç kız. Babası artık dayanamaz ve babası onun Adab-ı Muaşeret dersleri alması akıllanması ve tam bir hanımefendi olması için zorla leydilik okuluna gönderir. Orda da akıllı durmaz ancak sonradan akıllanır hanımefendi olur. İpucları: (Leydilik okulunda bir erkekle tanısır aşık olur.Filmin sonunda tam bir hanımefendi olur. sevdiği çocukla birlikte olabilmek için sevdiği çocuğun ailesine ve herkese değiştiğini kanıtlamaya çalısır, cabalar. Sonunda da mutlu biter.)

Son mesajlar