Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40

İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

movie_search.png

Bu başlık altından ismini hatırlamadığınız, unuttuğunuz, bilmediğiniz filmleri, film hakkında bilgi vererek bulmaya çalışabilirsiniz.

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo

Son düzenleyen moderatör:

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla ne yalan söyleyim kız arkadaşımla izlecem diyince romantik bi film zannetmiştim...bu kadar psikopat bi filmi tek başına izlesen daha iyi gibi :D

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Bence TİTANİK Türü bişey izleyin. Bu ağır kacar gibi geliyo :)

emkalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hoca bu film +EVLİ OLANLAR İÇİN BİLE FAZLA. Nişanlılar için çok sakat bir film :))

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
oh be sonunda buldum izlemenizi şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar
fimin ismi:
Martyrs – Pascal Laugier

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Martyrs-İşkence-Odası.jpg

Filmin Adı : İşkence Odası

kakkaly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bi film vardı yaklaşık 6-8 sene önce izlemiştim. Ama ismini bir türlü hatırlamıyorum anlatacağım filmin varsa ismini bilenler veya film hakkında yardımcı olacaklar cevap yazsın lütfen. Film şöyle idi:Olay bir köyde başlamaktadır .köy bol yeşillikli 19. yy İskandinav köyleri gibi (tabi bu benzetmeler diğer filmlerden gösterilenlerden çıkarımlardır). Kişi 18 19 yaşlarında genç bir erkek. Bu bir demircinin oğlu. Bir köye bir çetenin saldıracağı haberi gelir. Bütün köy köyün girişinde ellerinde silahlarıyla beklemektedirler. Ama bunun elinde silah falan yok babası eline bir balta neyim sıkıştırmaya çalışsada bu reddeder. herkes pür dikkat beklerken bu kendinden geçmeye başlar. Tam kavganın başlayacağı sırada bir sis yığını bu haydutları silip süpürür .çocuğun yaptığı büyü sayesinde herkes kurtulur fakat çocuktan rahatsız olurlar.
Daha sonra bir yolgezer köyden bu çocuğun yaptıklarını duyar. Kendini büyücü olduğunu söyler ve çocuğun eğitimi için ailesinden izin ister fakat ailesi izin vermez. Büyücü ayrılmadan önce çocuğa okulun yerini söyler ve yol alır köyden ayrılır. Çocuk ailesine ısrar edince izin verirler. Çocuk şehre gider ve adresi bulur. Okul kale benzeri yüksek duvarlara sahip bir yerdir. Kapı açıktır. Bu ara herhangi biri kapıdan geçmeye çalışır fakat geçemez. Yukarı dan biri belirir belirir ve çocuğa hak çok istekliysen geç der. Ve aniden kapının arkasında belirir. Çocuk girer.
Dahasında eğitim gördüğü yer: geniş bir odada duvarlara dayalı çok yüksek raflar bulunmakta ve öğrenciler ise masalarda çalışmaktadırlar. Yüksekçe bir yerde oturan öğretmen ise raflardaki rulo şeklideki kağıtları havada süzdürerek öğrencilere ulaştırmaktadır. Öğrenciler ise bu kağıtlardaki isimleri ezberledikçe kafalarının üzerlerindenezberledikleri isimler uçar. Bizimkisine ise sayfa dayanmamaktadır. Ardı ardına hocası buna ruloları gönderir. Diğerlerinden farklı olarak çok hızlı bir şekilde öğrenmektedir ve bu öğretmenin hoşuna gider. Yanındaki arkadaşı ‘’ bu kadar hızlı olman seni erken mezun etmez’’ der. Çocuk ta ‘’önemli değil ben öğrenmeyi seviyorum hiç durmadan devamedebilirim ‘’ der. Bundan ötürü filmi bu kadar merak ediyorum. Daha sonrasında birkaç kişi bunu kıskandığı için buna sataşırlar. bu 1. sınıf onlarda (galiba) daha üst sınıf oldukları halde bunlara büyüyle derslerini verir.
Daha fazlasını pek hatırlamıyorum. Film ciddi bi filmdi. Üzerinde bayağı düşünmüşlerdi. Bildiğiniz başka site varsa kopyalayıp yayınlarsanız çok sevinirim. Yada başka bir detay hatırlarsanız cevap yazmınızı rica ederim
Şimdiden teşekkürler.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Daha sonra da zevk olsun diye filmdekileri kendinize tatbik edersiniz.Adama bak nişanlısıyla ne seyredecek.O onu kesmiş o onu biçmiş.Ya havle vela gençlik nereye gidiyor.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bu film izlediğim en iyi korku filmlerinden ve bende sürekli ismini unutuyorum bir arkadası arayıp soruyordum hani gittiğimiz korku filmi vardı ya deyip 3 sene öncesini soruyorum sağolsun cevap veriyor :D

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bir Film Arıyorum Hocam Adamın Annesini Babasını Öldürüyorlar Evi Yakıyorlar...Adamda Yanıyor Ancak Yüzünün Sağ Tarafı Yanıyor...Yanmış Tarafına Bakınca İçerdeki Dişleri Gözüküyor...Hatta Bir Sahnesini Hatırlıyorum da Adamın Elinde Kolye Gibi Bişey Var Ölünün Mezarını Açıyor Kolyeyi Yaklaştırıyor Ölü Birden Eski Bedenine Dönüyor Canlanıyor Ona Birkaç Birşey Soracakken Ölü İle Eski Bir Husumeti Olduğu İçin Ölü Canlandığında Birden Bu Canlandıran Adamın Üzerine Atlıyor...Canlandıran Adamla Biraz Kavga Ediyorlar Sonra Bu Ölüyü Canlandıran Adam Soruyor Şu Şu Kişiyi Nereden Bulabilirim Diye...Konuşuyorlar Bu Canlandıran Adam Gidincede Tekrar Çürümüş Bedenine Geri Dönüyor...Ölü Beni Tekrar Mezara Sokma Bu Köpekler Beni Yiyecek Felan Diyor...Canlandıran Adamda Onlar Cehennem Köpekleri Senin İçin Geliyorlar Diyor...Vede Gidiyor...:D:D Ya Bu Canlandıran Adamın İsmi Filmin İsmiydi...:D Bu Adamın İsmi Lazım Veya Filmin İsmi :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Jonah Hex olabilir. mi ?

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aynen Rom. fiLm Jonah Hex.

Megan Fox'ta oynuyorrr :D Güzel fiLmdir.

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Jonah Hex olabilir. mi ?

Hocam Seni Çok Seviyorum Ben Yaaa :D:D Teşekkür Ederim :D Aklıma Gelmiyordu Söylediğin İçin Teşekkür Ediyorum Epeydir Arıyordum :D Kaçtane Film Sitesine Girip Çıktım Bulamadıydım :D Çok Teşekkür Ederim Hocam :D ;);)

--- Mesaj Güncellendi ---

Aynen Rom. fiLm Jonah Hex.

Megan Fox'ta oynuyorrr :D Güzel fiLmdir.

Sanada Teşekkür Ederim Kardeşim :D Allah Tuttuğunu Ne İstiyorsun O Etsin İnşallah :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
benim izlediğim uzakdoğu filmleri imdb'de genelde olmuyor, olsa da 5-10 kişi puan vermiş oluyor :)

angel2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 2009 yılında bir film izlemiştim.İsmini unuttum. yabancı cinemaydı korku filmdi,iki kız kardeş ve babası vardı hatırladığım kadarıyla normal bi aile daha sonra işte ölümler korku dolu olaylar falan yaşıyorlar en sonunda kızların birisinin elende bıçak bunları yapan kendisiymiş. film orda bitiyordu. umarım yardımcı olabilirsiniz alt yazı olarak izlemiştik ve ben unuttum.

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ben de bir film arıyorum.
küçük bir çocuk kuyuya düşüyordu ve onu kurtarmak için bir sürü kişi uğraşıyordu. uzun ve güzel bir filmdi. adı neydi?

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende 2009 yılında bir film izlemiştim.İsmini unuttum. yabancı cinemaydı korku filmdi,iki kız kardeş ve babası vardı hatırladığım kadarıyla normal bi aile daha sonra işte ölümler korku dolu olaylar falan yaşıyorlar en sonunda kızların birisinin elende bıçak bunları yapan kendisiymiş. film orda bitiyordu. umarım yardımcı olabilirsiniz alt yazı olarak izlemiştik ve ben unuttum.

The Uninvited olabilir mi ?

berk_rock2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olursanız sevinirim filmin adını unuttum filmde yanlış hatırlamıyorsam baş rolde keanu reeves oyunuyor filmde adam melek ama kimse onları göremiyor sahilde toplantı yapıyolar sonra bir kadına aşık oluyor bir süre onu takip ediyor filmin sonuna doğru adam bir binanın tepesinden atlıyor ve insan oluyor kızla yaşmak için ama kız bisikletiyle ormanda dolaşırken bir araç ona çarpıyor ve orda ölüyor ve adam sevdiğine kavuşamıyor romantik film güzel ama ben bir türlü ismini hatırlayamadım eski bir film belki 10 senelik yada dağa fazla bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
yardımcı olursanız sevinirim filmin adını unuttum filmde yanlış hatırlamıyorsam baş rolde keanu reeves oyunuyor filmde adam melek ama kimse onları göremiyor sahilde toplantı yapıyolar sonra bir kadına aşık oluyor bir süre onu takip ediyor filmin sonuna doğru adam bir binanın tepesinden atlıyor ve insan oluyor kızla yaşmak için ama kız bisikletiyle ormanda dolaşırken bir araç ona çarpıyor ve orda ölüyor ve adam sevdiğine kavuşamıyor romantik film güzel ama ben bir türlü ismini hatırlayamadım eski bir film belki 10 senelik yada dağa fazla bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler....

filmin adı city of angels http://www.imdb.com/title/tt0120632/

keanu reeves değil nicolas cage oynuyor

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
10numara filmdir kızlarla izlemiştik son sahnesinde salya sümük kalmışlardı :D