Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hukuka8787

Üyecik
Imbd bakıyorum da 2000-2005 arası olabilir çoğunluğu o yıllarda çıktı araştıracağım çok zaman harcayacağım Imbd teker teker bakacağım

root61

Profesör
90 lı yıllarda izlemiştim, ama muhtemelen 80 lerde çekilmiş film olabilir. Bir aile var kaybolmuş mu emin değilim Orman yada Ada gibi yerde büyük ağaçlar da yaşamaya çalışıyorlar, ilkel bir asansörleri de var.

Diğeri dizi yine 90 lar da bilim kurgu. Beyinleri yıkanan tek tip üniforma giydirilmiş insanlar var.
Duş da su yok lazerle (gusül: )alıyorlar.
Bir kız kaçmaya çalışıyor. Hadi bulun bakayım.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
90 lı yıllarda izlemiştim, ama muhtemelen 80 lerde çekilmiş film olabilir. Bir aile var kaybolmuş mu emin değilim Orman yada Ada gibi yerde büyük ağaçlar da yaşamaya çalışıyorlar, ilkel bir asansörleri de var.

Diğeri dizi yine 90 lar da bilim kurgu. Beyinleri yıkanan tek tip üniforma giydirilmiş insanlar var.
Duş da su yok lazerle (gusül: )alıyorlar.
Bir kız kaçmaya çalışıyor. Hadi bulun bakayım.
ilk film çıkaramadım ama ikinci ada filmine benziyor

managerajan

Üyecik
Öncelikle merhaba ve yardımlarınız için teşekkürler.Benim de aradığım bir film var filmden hatırladıklarım şunlar:Bir adam var bu adam geleceği görebiliyor ama ne hikmetse bu gücüne rağmen bir mafayaya çalışıyor.Bu adam bir bankaya düzenli olarak para yatırmaktadır.Bankada çalışan ve bu adamdan parayı her zaman alan vezne görevlisi(hep aynı kişi)bu adamın sürekli para getirdiğini fark eder ve bir açık bularak adamın getirdiği en son parayla kumar oynar.Ama kaybeder ve bizim adamda geleceği gördüğü için bunu bilir aslında oraya sürekli para yatırması da bu sebepten dolayıdır o adamın kumar oynayacağını bilmesi.Hatta mafya bu adama işkence falan ediyordu.Birde filmin sonlarından biraz hatırlıyorum .Bizim geleceği gören adam bir kızla ilişkiye girdiği için güçlerini kaybediyor ve mafyayla karşı karşıya geliyor.Mafya bu adamın peşine düşüyor.Ve şöyle bir sahne hatırlıyorum mafya bizim geleceği gören adamın karnına vuruyor ve bizim adam yerde kıvranırken mafyanın lideriydi sanırım yoksa güçlerini mi kaybettin bizim geleceğimizi göremedin mi gibi bir konuşma gerçekleşiyordu hatırladıklarım bu kadar filmin adını bilen varsa yazabilir mi teşekkürler.

SeloEW54

Üyecik
Ben bir korku filmi hatırlıyorum şöyle 2008 2012 arası taş patlasa 2014 tür. TV de yayınlanmıştı ama bilindik kanal olmayabilir. Böyle bir canavar var ( Doğrusu canavar değil insana benziyo ama siz anladınız). Filmin bir yerinde bir kaç insan hatta 7 - 8 yani bir grup tahta masa sandalyelerde oturuyo bir çiftlik gibi bir yerde dışarısı karanlık bir tek o yer var yağmur yağıyor. Çatıdan kan damlıyor .Sonra yaratık geliyo bunları öldürüyor. aksiyon falan işte baltayla kurtulmaya çalışıyor. Sonra buna benzeyen yaratık var galiba. Bir adam filmin sonunda taşla kafasını yarıyor. Barbarlar iskandinav gibi yada avrupa

CagatayAksoy

Üyecik
Eski olmayan filmler arasında;
Bir sokakta yaşayan adam vardı sonra bu bir akrabasının firmasına gidiyordu şirketten hisse alıyordu, bir dövüşçüyle falan tanışıyordu.
Hangi filmdi hatırlayamadım ?
Yabancı,
2017, 2018.

Hawis

Üyecik
Merhaba,
Geçen aylarda bir fragman izledim.
Uzaylıya benzer 2 kişi devasa bir şelalenin yanına geldi. Sonra bedenleri parçalandı sanki hücrelerine bölündü ve suya karışıp aktı. insanlıktan önceki çağlar gibiydi. Sonra sanırım günümüze gelerek film devam etti.

Son yıllarda çekilmiş bir film olsa gerek
Bilen var mı?
Teşekkürler

Hawis

Üyecik
Merhaba,
Geçen aylarda bir fragman izledim.
Uzaylıya benzer 2 kişi devasa bir şelalenin yanına geldi. Sonra bedenleri parçalandı sanki hücrelerine bölündü ve suya karışıp aktı. insanlıktan önceki çağlar gibiydi. Sonra sanırım günümüze gelerek film devam etti.

Son yıllarda çekilmiş bir film olsa gerek
Bilen var mı?
Teşekkürler
Prometheus

Hawis

Üyecik
Ben 2 3 sene öncesine kadar bir film izlemiştim Filmde Hatırladıgım Kadarıyla Başrol The Rock'tı Ve Adamı parayla hapishaneye sokup bütün hapishanelerden kaçıyordu kaçamadıgı hapishane yoktu. En kısa Zamanda Filmi bulup yazarsanız Çok sevinirim :)
Kaçış planı

stat counter