Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Reybat

Üyecik
arkadaşlar filmin en başında trende bir kız uyanıyodu hiçbirşey hatırlamıyodu sonra yanına bir erkek gelmişti ve benimle gel tarzı bişey demişti orasını tam hatırlamıyorum filmin ortalarında da yatılı okul gibi bir yerden kaçmaya çalışıyorlardı bulursanız çok sevinirim aklıma takıldı kaç haftadır bi ümitle buraya yazdım

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar filmin en başında trende bir kız uyanıyodu hiçbirşey hatırlamıyodu sonra yanına bir erkek gelmişti ve benimle gel tarzı bişey demişti orasını tam hatırlamıyorum filmin ortalarında da yatılı okul gibi bir yerden kaçmaya çalışıyorlardı bulursanız çok sevinirim aklıma takıldı kaç haftadır bi ümitle buraya yazdım
eski bir film değildi bide büyük ihtimalle 2010dan sonradır

Son düzenleme:

Faruk97

Üyecik
Arkadaşlar bir filim vardı adam bir liste buluyordu listedeki tüm kadınlarla beraber oluyordu listenin sonundaki kadınla beraber olunca ölücegini sanıyordu filmin adını bilen varmı

cefaz

Üyecik
90 larda seyretmiştim
bi çocuğa (galiba çocuk) yürek nakli gerekiyor donör buluyorlar adam hapishanede
Müebbet hapis cezası almış birisi anlaşıyorlar hastaneye gidince yolda kaçıyor
hatırladığım bu kadar
bilen olursa lütfen cevap bekliyorum
teşekkürler
filmden bir sahne de hatırladım
hapishanediki adam naylon poşetlere su doldurup spor yapıyordu

Reybat

Üyecik

eski bir film değildi bide büyük ihtimalle 2010dan sonradır.tren değildi metroydu karıştırdım

YeniNagual

Üyecik
Merhaba,
Geçen aylarda bir fragman izledim.
Uzaylıya benzer 2 kişi devasa bir şelalenin yanına geldi. Sonra bedenleri parçalandı sanki hücrelerine bölündü ve suya karışıp aktı. insanlıktan önceki çağlar gibiydi. Sonra sanırım günümüze gelerek film devam etti.

Son yıllarda çekilmiş bir film olsa gerek
Bilen var mı?
Teşekkürler

Ankara34

Üyecik
Dead Silence 1991 olabilir mi?
Ya bende bir film arıyorum yardımcı olur musunuz

Çok eski bir korku filmi bir grup genç dağ evine gider gençler teker teker oluyor nasıl kim öldürüyor göstermiyor çok net hatırladığım filmin sonu 2 kisi kurtulur evden büyük aynaya çıkıp aynayı kuyuya atıyorlar aynanın ufak bir parçası çocuğun ayakkabısının altına yapışıyor ama kimse fark etmiyor v film bitiyor yani döngü devam ediyor sanırım aynanın gücü öldürüyordu bu filmin ismi lazım bana bir türlü hatırlıyorum nette baktım bulamadim

Son düzenleme:

Emir Timur

Profesör
Çok eski bir korku filmi bir grup genç dağ evine gider gençler teker teker oluyor nasıl kim öldürüyor göstermiyor çok net hatırladığım filmin sonu 2 kisi kurtulur evden büyük aynaya çıkıp aynayı kuyuya atıyorlar aynanın ufak bir parçası çocuğun ayakkabısının altına yapışıyor ama kimse fark etmiyor v film bitiyor yani döngü devam ediyor sanırım aynanın gücü öldürüyordu bu filmin ismi lazım bana bir türlü hatırlıyorum nette baktım bulamadim
Küçük çocuğun ayakkabısına ayna yapışma gibi bir konu The Boogeyman (1980)'de geçiyor (youtube'de filmin 1sa 05dakikasında böyle bir sahne var), ama diğer bilgilerin ne kadar uyduğunu bilmiyorum.

domatesciim

Üyecik
Arkadaşlar iki film soracağım öncelikle ilk filimde bir kız ve arkadaşları vardı bi tane çocuk o kızla arkadaşlarını bir mağara gibi yere götürüyordu arkadaşları orada takılıyordu sonra çocuk kilitliyordu mağarayı çıkamıyorlardı kız hastanedeydi kısa saçlı bir kızdı. Bi kadın sürekli onun yanına gelip eskileri anlatmasını istiyordu

İkinci filmdeyse yine bir grup arkadaş hep alay konusu oluyor onlara kötülük yapıyorlar sonra bunlar bir parti veriyor içeceklere ilaç koyuyorlar herkes bayılınca bunlark bağlayıp iskence ediyorlar en sonda polis geliyo herkes ölüyo adamlar maske falan takmıs bide

SCHMETZ

Üyecik
Arkadaşlar yıllardır arıyorum hatırlayan lütfen yazsın japon filmiydi özel yetenekli ninjalar vardı biri bi adamı öldürünce kendi vücudundada kesik oluyordu falan hepainin değişik özellikleri vardı bide bunların başı vardı kötü adan insan kalbi yiyerek ömrünü uzatıyordu falan

Sevilhan

Üyecik
2001 doğumluyum. Küçükken izlediğim bir film vardı. CD'si çizikti hatta. Hatırladığım kadarıyla filmde canavarlar çölde yarış yapıyordu. Birinin kolu kopuyordu falan. Bir animasyon filmiydi. Tek hatırladığım karakter Ben10'deki Heatblast'e (ektedir) benziyordu ama kahverengi tonundaydı.(kolu kopan) Yanlış hatırlıyor olabilirim ama böyle bir film izlediğime eminim. Hatta haftada en az 1 kez izlerdim. Uzun zamandır aklımdaydı ve bu akşam araştırma yapmak için zaman bulabildim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!Ekli dosyayı görüntüle 60576
aylar önce tariften benzettiğim kadarıyla ben de bu film için girdim foruma. Ben 33 yaşındayım bir kere çocukken denk geldiğim kısmında böyle ellerde ayaklarda motor tekerleğinden biraz daha küçük tekerlekli yarı insan yaratıklar vardı. Fazla detay da veremiyorum geçmiş zamandı başka filmlerle harmanlayıp hafızamın yanıltmasını istemiyorum. Çölde çorak topraklarda geçiyor kol kopması gibi bir sahne de var. Yardım lütfen sinir hastası oldum. Abim “Oz büyücüsü” demişti ama aradım taradım bulamadım öyle sahne

Son düzenleme:

fmbozdemir

Üyecik
Evet 2018 yılına girmeye aylar kala halen filmi bulabilmiş değilim :D varın halimi siz düşünün.
Filmin konusunu tekrar etmek istiyorum.
Bir kadın çocuğu ve eşi kış mevsiminde geçiyor olay çocğun gösterisi için babasıyla annesinin yanına geliyorlar kadın mimar.Tam vedalaşıp yolu dönerlerken kamyon çarpıyor adam ve çocuk ölüyor.Kadın büyük annesinden kalma bir eve yerleşiyor evi restore ederken duvarın arasında bir kutu buluyor. Kutuyu ilk açtığında ne olacağını bilmiyor. Ertesi sabah uyandığında eşi halen ölü kızı tekerlekli sandalyede ama yaşıyor.Her sabah farklı bir değişiklikle uyanıyor . Bir diğer gün eşide kızıda yaşıyor gayet sağlıklı. Bu sefer en yakın arkadaşı ölmüş.Sonra evde kalmamaya karar verip bir pansiyona yerleşiyor. Orta yaşlarda karı kocanın işlettiği bir yer . O civarın birde delisi var açık kumral bir tip. Kadını sürekli takip ediyor. Birşeyler söyleyip uyarıyor. Filmin sonlarına doğru kadın kutudan kurtulmaya çalışıyor. ve bir gerçeği daha anlıyor kaldığı pansiyondakiler aslında ölülermiş. 2 kere seyrettim fox tv yada tv 8 de olabilir ramazan aylarındaydı. Sandra Blokkun oynadığı film değil ama o tarz bir film.Buda esmer uzun saçlı bir kadındı.
Umarım bulan olur.

2019 yılına girmişiz ve ben halaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filmi bulamadım yok mu izleyen arkadaşlar

Hukuka8787

Üyecik
Slmlar

Tvde yayınlanmış 5 flim ismini unuttum beyler yardımcı olursanız sevinirim

1 konu : İngiliz iki asker ikinci dünya savaşı sırasında esir kampına düşer arkadaşı kaçar ve İngiltereye gider sonrasında kampta bulunan esir arkadaşının kız arkadaşına göz koyar sevgilisinin savaşta öldüğünü söyler sonra diğer arkadaşı da İngiltereye gelir...atv de yayı landı 2010-2014 arası çok yayınlanmıştı

2 konu tv 8 de yayınlanan flim ada gibi yer İskandinav ülkesi gibi bir lanetli kız çocuğu doğar ada sakini o kıza ugursuz günde doğduğu için uğursuz derler. Ardından adaya gemi yanaşır genç kaptana aşık olur. Flimin sonunda kaptan ölüyordu.

3 konu tv8 de yayınlanan bir flim barbar bir grup kızları ve aileleri öldürüyor hatta bir kızı alıp evlat ediniyor sarışın bir barbar psikopat gibi diğer kız ise kızı kurtarmak için mücadele ediyor. İskandinav gibi ülkede geçiyor konu

4 konu çok eski flim terminator tarzı flim kadın sırtında cern taşıyor terminator gibi adam var cern i öldürmek için mücadele ediyor

5 konu bir çiftin evine meksikalı gelir. Meksikalı çifti evinden atar türlü türlü eziyet yapar kanal d

Hukuka8787

Üyecik
Slm beyler bu iki flimi hatırlayan varmı varsa çok memnun olurum
1 konu tv8 de yayınlanan bir flim barbar bir grup kızları ve aileleri öldürüyor hatta bir kızı alıp evlat ediniyor sarışın bir barbar psikopat gibi uzun etekli küçük diğer kız ise kızı kurtarmak için mücadele ediyor. Hatta onu belli bir süre esir alıyor kaçmayı başarıyor. İskandinav gibi ülkede geçiyor konu

2 konu çok eski flim terminator tarzı flim kadın sırtında cenin taşıyor terminator gibi adam var cenin öl
dürmeye çalışıyor. Kıyamet gününde insan ırkının kurtarılması amaç. Adamın yapısı deri montlu beyaz saçlı. Kadın kendisini savunurken adamda açtıgı yarada beyaz sıvı akıyor

Hukuka8787

Üyecik
En son söylediğim çok eski bir flim 80 li 90 lı yıllar diğeri şans eseri izledim muhakkak çıkar 6 tane flimi böyle çıkardım sağolsun arkadaşlar yardımlarını esirgemediler.

stat counter