İş Takip Yazılımı v2 ÇIKTI !

Bu konuyu okuyanlar

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Merhaba Arkadaşlar,

Daha öncesinde iş takip yazılımı v1 kodlayarak herkesin kullanımına ücretsiz olarak sunmuştum. Kullanan herkes beğenileri teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmediler sağ olsunlar.

Şimdide bu uygulamanın yeni halini sıfırdan kodlayarak ücretli olarak satışına başladık.
Bir çok özelliğe sahip uygulamayı inceleyip değerlendirmeniz için DEMO hesabı paylaşıyorum.
Fiyat konusunda bilgi almak için web sitemden yada buradan özel mesaj ile talepte bulunabilirsiniz.

DEMO : DEMO HESAP GİRİŞ

Uygulamaya Yetkili olarak oturum açmak için
Kullanıcı adı : ahmet
Şifre : 1

Normal Personel olarak giriş yapmak ve atanan görevleri takip etmek için
Kullanıcı adı : soner
şifre : 1

Kullanıcı adı : ali
Şifre : 1

öneri ve eleştirileriniz beklerim arkadaşlar, kalın sağlıcakla

1111.png

nurdede1986

Asistan
Reaksiyon puanı
9
elinize sağlık güzel olmuş. :) birincisi şimdilik işimizi görüyor. ihtiyaç olursa ulaşalım inşAllah

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Soldaki sayfaların başlığı için Font Awesome kullanarak çok daha güzel hale getirebilirsin.(Örneğin "Yeni Görev"in önünde + iconu kullanmak vs.)

Anasayfada yer alan "Personel Görev / İş Durumu" kısmında, Boostrap'ın Card'ını kullanmanı öneririm.

Yine anasayfadaki kutuların içerisindeki renkler için Flat UI Colors 2 - 14 Color Palettes, 280 colors bu siteden bir palete girip seçim yaparsan daha güzel olabilir. Buradaki renkler çok daha çekici çünkü.

Ben de senin gibi bir web projesi üzerinde çalışıyorum ve gerçekten bu işler kolay işler değil, çok zaman istiyor. Bu yüzden eline, emeğine sağlık. Benim son bir önerim var sana, bu yaptığın sistemin İngilizce versiyonunu da hazırla, yabancı sitelerde satışa çıkar. Çünkü oralarda emek daha çok saygı görüyor, daha çok değer görüyor :)

Son düzenleme:

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Aynen kardeşim haklısın. Öneriler için de çok teşekkür ederim.

Seni wmaraci miydi, r10 muydu orda gördüm geçen. Js ile titile değiștirme olayını soruyordun :) konuya cevap yazacaktım ki sen cevabı bulmuștun.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Abi eline sağlık ama açık buldum galiba, ahmet şifresi 1 olan hesapta şifre değiştirmek mümkün, açığı kapatmalısın ya da ben yanlış gördim.
0f32abc3f6b9d3a549e1d342c7bf1f65.jpg

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
:) güvenlik açığı değil o.. Ben bilerek kapatmadım. Demo zaten herkes girip bakabilsin. Olurda șifreyi değișirlerse ben yine 1 yaparım.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Eyvallah kardeșim. Çook teşekkür ederim. Kib

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
bu arada, iş takip 1'i yükledim. Fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursan sevinirim...