IPtivibu

Bu konuyu okuyanlar

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
1.Yeni Nesil TV Platformu
IPtivibu, genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformudur.

2. Yüksek Çözünürlüklü Görüntü ve Ses Kalitesi
IPtivibu ile Standart TV yayınlarının yanısıra HD (yüksek çözünürlüklü) yayın ve 5.1 Dolby digital ses iletimi ile farklı bir TV izleme deneyimi yaşarsınız.

3.IPtivibu ile Televizyonunuzun Patronu Siz Olun!
IPtivibu ile geleneksel TV hizmetinden farklı olarak Tekrar İzle servisi ile TV’de beğenilen yerli dizileri, eğlence / yarışma / spor programlarını, haberleri yayınından sonraki 1 hafta içinde istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebilirsiniz, Durdur-İzle ve Geri Al-İzle servisleri ile yayını durdurup geri alabilir, TV’iniz üzerinde bütün kontrole sahip olabilirsiniz. Seç-İzle ve Kirala-İzle servislerinin sunduğu film, dizi ve farklı pek çok program seçeneği ile TV yayın saatlerinden bağımsız televizyon ve sinema özgürlüğü yaşarsınız.

4. Dev bir interaktif dünyaya adım atın!
IPtivibu’nun interaktif servisleriyle birçok işlemi televizyonunuz üzerinden gerçekleştireblirsiniz. Örneğin, izlemekte olduğunuz programdaki ankete oy verebilir, isterseniz Yemek Sepeti uygulamasından yemek sipariş edebilirsiniz.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet standart plus paket 29tl bana göre biraz pahalı...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu forumu gizlememiz lazimdi :) ustunde calisacaktik. Simdi herkes goruyor mu? Hayiirrrrr :(

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Spor kanallarından hangileri var acaba...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
iptivibu kullanan var mı aranızda? neden derseniz, şu an pilot illerde (istanbul, ankara ve izmir) var sadece.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hakkı sen kullanmıyorsan başka kimin kullanmasını bekliyorsunki????... Bi Admin olarak önce sen kullanacaksın sonra tecrübelerini bizimle paylaşacaksın.... Sonrada senin tecrübelerine göre bizde kullanacağız...:laugh:

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112

Yeni Nesil TV Platformu

IPtivibu, genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformudur.

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü ve Ses Kalitesi

IPtivibu ile Standart TV yayınlarının yanısıra HD (yüksek çözünürlüklü) yayın ve 5.1 Dolby digital ses iletimi ile farklı bir TV izleme deneyimi yaşarsınız.

IPtivibu ile Televizyonunuzun Patronu Siz Olun!

IPtivibu ile geleneksel TV hizmetinden farklı olarak Tekrar İzle servisi ile TV’de beğenilen yerli dizileri, eğlence / yarışma / spor programlarını, haberleri yayınından sonraki 1 hafta içinde istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebilirsiniz, Durdur-İzle ve Geri Al-İzle servisleri ile yayını durdurup geri alabilir, TV’iniz üzerinde bütün kontrole sahip olabilirsiniz. Seç-İzle ve Kirala-İzle servislerinin sunduğu film, dizi ve farklı pek çok program seçeneği ile TV yayın saatlerinden bağımsız televizyon ve sinema özgürlüğü yaşarsınız.

Dev bir interaktif dünyaya adım atın!

IPtivibu’nun interaktif servisleriyle birçok işlemi televizyonunuz üzerinden gerçekleştireblirsiniz. Örneğin, izlemekte olduğunuz programdaki ankete oy verebilir, isterseniz Yemek Sepeti uygulamasından yemek sipariş edebilirsiniz.

01.jpg

Her Zevke Uygun Kanal Seçeneği

IPtivibu, bilinen ulusal kanalların, TV yayınlarının yanısıra özel tematik kanallar ve sinema kanalları ile zenginleştirilmiştir. 61 yerel, 40 yabancı olmak üzere toplam 101 kanal bulunmaktadır.

Durdur - Geri Al-İzle: Televizyonunuzun Patronu Siz Olun

IPtivibu ile izlediğiniz yerli ve yabancı toplam 101 kanalda herhangi bir programı durdurabilir, geri alıp izlemeye devam edebilirsiniz. Bu sayede kahve molasında sevdiğiniz diziyi kaçırmaz, beğendiğiniz bir sahneyi geri alıp tekrar izleme keyfine ulaşırsınız.

Tekrar İzle: Sevdiğiniz Hiçbir Programı Kaçırmayın

Tekrar İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Seç-İzle: Dilediğiniz Programı Dilediğiniz Zaman İzleyin

Seç-İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı film, popüler dizi, belgesel, çocuk ve yaşam-eğlence programlarından oluşan 1000’in üzerinde video içeriğini bir arada bulabilirsiniz. İstediğinizi seçip istediğiniz zaman izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Kirala-İzle: Tüm Filmler Sizin Olsun

Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Sinema Tutkunları İçin FilmClub

7 gün 24 saat kesintisiz olarak film yayını yapan ve FilmClub, FilmClub2 ve Club1001 kanallarından oluşan bir sinema paketinde nefes kesen Hollywood aksiyonları, hem küçükler hem de büyükler için en eğlenceli animasyonları, dünyanın dört bir yanından korku filmleri, Uzak Doğu sinemasının sıra dışı yapımları ve Türk sinemasının başarılı örnekleri sizi bekliyor.

Interaktif Servislerle Hayatınızı Kolaylaştırın

İnteraktif servislerle televizyonunuz üzerinden yemek siparişi verebilir, fotoğraflarına bakabilir, şans oyunu ve spor sonuçlarını öğrenebilir, haber merkezlerinde RSS okuyucu servisiyle son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgiler Kumandanızın Ucunda

Finans, spor, hava durumu, uçuş bilgileri, nöbetçi eczaneler, sinebiyografi gibi birçok alanda merak ettiklerinizi televizyonunuzdan öğrenebilir, acil erişmek isteyeceğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Siz Televizyon İzlerken Yemeğiniz Kapıda

Televizyon keyfi yaparken acıkırsanız, IPtivibu üzerindeki Yemek Sepeti uygulaması sizi bekliyor. Kumandanız yardımıyla geniş restoran yelpazesinden dilediğiniz yemek siparişini kolayca verebilirsiniz.

Diğer IPtivibu Kullanıcılarıyla Mesajlaşın

Mesajlarım uygulaması ile IPtivibu dünyasındaki yeniliklerden haberdar olabilir, diğer IPtivibu kullanıcılarıyla haberleşebilir, cep telefonunuzdan IPtivibu kullanan diğer abonelere mesaj gönderebilir ve hatta evde değilken bile IPtivibu’nuzu uzaktan programlayabilirsiniz.

Hatırlatma Servisiyle Hiçbir Programı Kaçırmayın

Yayın saatinde izlemek istediğiniz ve kaçırmak istemediğiniz bir program varsa hatırlatma servisiyle başlamadan önce size hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Favori Kanallarınıza Özel İlgi

Sevdiğiniz ve sıklıkla izlediğiniz programların bulunduğu kanalları diğerlerinin arasında aramakla zaman kaybetmezsiniz. Favori Mod özelliğini kullanarak bu kanallara kolayca ulaşabilirsiniz.

Televizyon Keyfinize Ara Vermeden Bilgiye Ulaşın

Araçlar Çubuğu sayesinde televizyon keyfinize ara vermeden hızlıca erişmek istediğiniz Spor Toto Süper Lig, Finans, Hava Durumu, Anadolu Ajansı haberleri, yemek tarifleri, günlük burç yorumları ve daha çok bilgiye erişebilirsiniz. Araçlar Çubuğu’na kendi tercih ettiğiniz servisleri ekleyerek ve sıralayarak kendinize özel bir menü oluşturabilirsiniz.

IPtivibu’yu izlerken internet kotam nasıl etkilenir?
IPtivibu kullanımının internet kotasına herhangi bir etkisi yoktur.

IPtivibu için gereken ekipmanlar nelerdir?
IPtivibu ADSL internet bağlantısı, ADSL modem ve IPtivibu alıcısı ile birlikte sunulmaktadır. IPtivibu alıcısı, ADSL internet bağlantısı üzerinden gelen TV ve diğer tüm yayınları görüntü ve ses hizmetine çeviren bir alıcıdır.

IPtivibu ekipmanları için para ödenecek mi?
IPtivibu ile birlikte sunulan cihazlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz

ÜCRETLENDİRME NASIL PEKİ?​

ucretler-tablosu.jpg

IPtivibu’ya nasıl abone olurum?

Standart ve HD kanallardan oluşan yerli ve yabancı toplam 101 kanal ile birlikte Durdur-İzle, Geri Al-İzle, Tekrar İzle ve Seç-İzle servislerine erişebileceğiniz Standart Plus Paket * aboneliği bulunmaktadır. Bu pakete abone olmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden ön başvuru yapabilirsiniz.

*Kirala-İzle ve FilmClub Kanallarını ayrıca opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
bence hiç de pahalı değil.
Ben tivibu yüzünden Digitürk ü iptal ettim.
IPtivibu almayı çok isterim ama IPtivibu için en az 7 mbit hat lazım.
Yani sen başvuruyorsun TTnetciler hattını ölçüyor ve hattın ok ise IPtivibu veriliyor. Digitürk ile aynı para.
IPtivibu şöyle bir avantajı var. TTnet bu servisin yaygınlaşmasını istiyor dolaysıyla da hattlarda iyileştirme yapacak.
Bundan sonra 8 mbit hat aldım ama 2 mbit gözüküyor demeyeceğiz. Çünkü ciddi çalışmalar başlandı.

Buna ek olarak şunu da düşünün. Ben bu servisi yabancı kanallar için istiyorum. Uydu al diyeceksiniz. Ama Amerikadaki kanalları izlemek için 3 mt capında canak gerek. Oysa IPtivibu bunu sana veriyor.

Bu yüzden TTNET çok güzel bir iş yaptı. Tivibu ve IPtivibu kişisel kanatimce çok başarılı.
Tivibu sayesinde eşimle kavga etmiyorum. :))

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
işyerimizde ttnet var ama evde ttnet abonesi değilim. bu internet hizmetini taşıma yapabiliyor muyduk acaba? :(

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bence pahallı sizi bilmem benim okadar ayıracak bütçem yok.Daha uygun fiyatlar olursa kullanırım kesinlikle.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
eğer türk telekom lig maçlarını alsaydı iptivibu platformu da yaygınlaşabilirdi. şimdi bu fiyatlarla biraz zor. ayda 9.90 tlye digiturk varken iptivibu'nun işi çok zor bence.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bişey sorcam yaa bu ıptivibu yu kullanmak için bana bi sebep gösterin... Yani neden o parayı ödeyeyim..... tv kanallarıysa tivibu var ayrıca tv kartımda var... Dizi filmse hepimiz internet kullanıyoruz ve önümüzde her türlü zamazingo var yani neden IPTİVİBU? neden o parayı verelim???...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ben olsam digiturk'ün bana attığı kazığa karşı denerdim. gerçekten de başvurdum ama hala sonuç gelmedi.

kayıt etme imkanı falan, bence bunlar güzel şeyler.

o da olmazsa zaten dreambox'a geçeceğim :D