İpod

Bu konuyu okuyanlar

S.1.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abilerim iyi akşamlar şimdiden CUMHURİYET Bayramınız kutlu olsun. Cuma günü kısmetse kendime bir mp3 player alacağım.Marka olarak apple tercihim.Ancak model olarak shuffle mi alsam nanomu alsam bir türlü karar veremedim.Belki sizin deneyimlerinizden yararlanırım diye bu konuyu açtım.Öncelikle dinlediğim müzik tarzları rock-metal tarzıdır.
2 gb altında olucayacak alacağım mp3 player.Şimdi bu 2 model arasında bir ses farkı varmı?Sizce hangisini almalıyım?Sadece ekran için neredeyse 100 lira fark vermeye değermi?Yada ekransız bir mp3 player kötümü olur?Lütfen uzunca bir anlatırsanız çok memnun olurum çünkü az-uz para değil pişman olmayayım.Bu arada kesinlikle video falan izlemem mp3 ten onuda belirteyim

MyaspM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben sana şöyle söyleyeyim sen iPod Shuffle alacaksın fakat çok farklı şarkıcılardan şarkılar varsa sorun yaşarsın.Bende iPod nano var ve çok memnunum ödediğin farka değer çünkü istediğin şarkıyı bulmak çok uzun sürebilir Shuffle'da..

S.1.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladım bende öyle düşündüm.Peki piyasa fiyatı nedir acaba ipod nano 2 gb ?Media markt almayı düşünüyorum kısmetse ama gitmeden bir bilgim olsun dedim?

MyaspM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu da internetten araştır artık :D

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sen "Marka seçimim Apple" demişin ama..

Sony Walkman'lere mutlaka bak.. Ses kalitesi olarak Ipod'dan daha iyiler..

;)

MyaspM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen "Marka seçimim Apple" demişin ama..

Sony Walkman'lere mutlaka bak.. Ses kalitesi olarak Ipod'dan daha iyiler..

;)

Kesinlikle doğru benim arkadaşımda var ses kalitesi gerçekten çok iyi ayrıca tarz modelleri de var ;)

S.1.23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim ilave edeceğiniz birşey varsa daha 2 günüm var cuma almaya gideceğim.