iPhone'da Windows Olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Üçüncü nesil şebeke desteğine sahip iPhone'da Windows Mobile işletim sistemi kullanılır mı? Apple'ın aklından zoru mu var yoksa, farklı konular mı gündemde?

Apple'ın üçüncü nesil şebeke desteğine sahip iPhone ürünlerinin çıkacağını duyurmuştuk. Bu telefonlarda üçüncü nesil GSM desteğinin yanı sıra az çok değiştirilmiş ve geliştirilmiş bir donanım ve yazılım tabanı da bulunacak. Yeni iPhone'larda Windows Mobile bulunabileceği fikri de insanların birbirine acımasızca şaka yaptığı bu günde ortaya atılmış bir haber olarak akıl karıştırıyor. Bugün gördüğümüz bazı söylentilere göre, her ne kadar bu bir 1 Nisan şakası gibi de gözükse, Palm'ın Windows Mobile işletim sistemli ürün üretmesi gibi, Apple'ın iPhone'unda da Windows Mobile işletim sistemi görmemiz olası. Olmaz olmaz. Apple'ın, kırılmalardan ve Mac OS'un 3G konusundaki bazı sorunlarından dolayı böyle bir fikre sahip olduğu söyleniyor.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Olur mu olur. Neden olmasın? İnsan yapmış ne de olsa.
Ayrıca "böyle bir fikre sahip olduğu söyleniyor." yazısında ilgili bağlantı yok. Bir bakar mısınız Berkin Bey?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
kullanıcı dedi ki:
Olur mu olur. Neden olmasın? İnsan yapmış ne de olsa.
Ayrıca "böyle bir fikre sahip olduğu söyleniyor." yazısında ilgili bağlantı yok. Bir bakar mısınız Berkin Bey?

Anasayfada konulmuş ama buraya eklemeyi unutulmuş sanırım :)

kullanıcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
İnsanlık hali. Dikkatlerden kaçmış. O yüzden bakmasını istedim. ^^
Düzeltebilirsen sen düzeltsene. Mod yetkim olsa düzeltirdim de yok ki. :(