İphone7den S8e geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Yusufozdn60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İphone 7 128gb cihazım.
Acaba S8 e geçilir mi?
(Ekstra fiyat farkı yok.)
Tamamen birebir hatta cebimde bir miktar para da kalabilir büyük ihtimalle,sizce deneyim ve kullanım açısından geçilir mi?

Silva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S9 veya S9+ a geçilebilir fakat S8'e geçileceğini düşünmüyorum. Hemen hemen aynı telefonlar evet boyutları farklı, S8'in kamerası biraz daha iyi olabilir fakat S8'e geçmek bana göre mantıksız.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İphone 7 128gb cihazım.
Acaba S8 e geçilir mi?
Tamamen birebir hatta cebimde bir miktar para da kalabilir büyük ihtimalle,sizce deneyim ve kullanım açısından geçilir mi?
Satın almayı düşünüyorsan, Galaxy S8'e geçmeye değmez. Maksimum bütçeni söylersen daha iyi bir telefon önerebiliriz.

Yusufozdn60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S8 den vazgeçtim fakat bu seferde
Yurtdışından gelmiş 4 aylık ve kayıtlı S9 modeli var ve benim cihazım ile takas istiyor.Fakat üstüne 300 vermemi istiyor.Sizce ne yapmalıyım?ben sıcak bakıyorum.Yıllardır hiçbir telefonumda servislik durum olmadı bir sorun olsa da telefoncularda hallederim diye düşünüyorum.Bütçem yok gibi bir şey o yüzden takas veya satıp 200-300 ekleyerek yeni bir model amaçlıyorum.Düşünceleriniz?

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
S9+ falan olsa tamam da s8....

Takas yapmak kötü fikir olmayabilir. Ama cihazın sağlam olduğundan emin ol

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
S8 den vazgeçtim fakat bu seferde
Yurtdışından gelmiş 4 aylık ve kayıtlı S9 modeli var ve benim cihazım ile takas istiyor.Fakat üstüne 300 vermemi istiyor.Sizce ne yapmalıyım?ben sıcak bakıyorum.Yıllardır hiçbir telefonumda servislik durum olmadı bir sorun olsa da telefoncularda hallederim diye düşünüyorum.Bütçem yok gibi bir şey o yüzden takas veya satıp 200-300 ekleyerek yeni bir model amaçlıyorum.Düşünceleriniz?
S9 dediğin telefon S9 plus in kırpılmış hali. Tek kameralı 4gb ramli bir telefon.Şuan ip7 den s9+ a geçmek mantikli olur.Onun dışında s9u ben iyi bir telefon olarak görmüyorum.S serisinde plus tercih edilmesi taraftariyim.Bence s9 u geçin 6gb ramli telefonlara odaklanın.Ayrıca s9 da 3000 mah pil mevcut.Buda büyük handikap , tek artısı 845 muadili işlemcisi olması o kadar. Şahsi fikrim..

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,212
İphone 7 128gb cihazım.
Acaba S8 e geçilir mi?

S8'e geçmenizi tavsiye etmem, Samsung Galaxy S9+ almanızı tavsiye ederim, Bir günü rahatlıkla çıkarıyor ama S9 da 3000 mAh batarya kapasitesi var günü çıkarmayabilir.

Yusufozdn60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Maalesef s9 alabilecek durumum yok.Ancak anlamıyorum her yönden s8 daha iyi bir telefon ip7 den.Özelleştirmeler,sonsuz ekran vs.Bazı konularda geri olabilir evet.Ama üstüne para ödemeden sıfıra yakın bir s8 ile takas etmenin neresinde mantıksızlık?