İphone4 almak istiyorum, yardım lütfen?

Bu konuyu okuyanlar

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bizimde size tavsiye etmeyin demiyoruz zaten, ama IPS lcd ekrankarı kolay bi şekilde kırılabiliyor bunu belirtmek istiyoruz sadece. Bazı arkadaslarda bunları örneklerle gösterdiler zaten.

Reaksiyon puanı
188
Bizimde size tavsiye etmeyin demiyoruz zaten, ama IPS lcd ekrankarı kolay bi şekilde kırılabiliyor bunu belirtmek istiyoruz sadece. Bazı arkadaslarda bunları örneklerle gösterdiler zaten.

Ben de diyorum ki o kadar uğraştık kıramadık siz nasıl becerdiniz ekran kırmayı :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
gelsın bak nasıl kırıyor bızım eleman bır otursun ustune :p :D

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben de diyorum ki o kadar uğraştık kıramadık siz nasıl becerdiniz ekran kırmayı :D

ya yanlış anlama sadece merakımdan soruyorum. bedavaya mı verdiler size o iphone'u üzerinde deneme yaparken hiç mi korkmadınız ya kırılırsa felan diye :D

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bizim arkadaşa kullanıcı hatası dendi. hoş denmese de cihaz yurtdışından geldiği için garanti kapsamında değildi.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
zaten öyle olur.. başkası götürür bizden kaynaklı derler yenisini verirler.. sen götürüsün sizden kaynaklı olur :)

Reaksiyon puanı
188
zaten öyle olur.. başkası götürür bizden kaynaklı derler yenisini verirler.. sen götürüsün sizden kaynaklı olur :)

Biraz da garanti kapsamı ile alakalı aslında. No matter what garantilerde (daha doğrusu sigorta diyelim) çalınsa bile yenisini veriyorlar.

ozkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakın bi arkadaşımın abisi 1000 tl'ye aldı arabistandan(iphone4)
bende fiyat sordurdum bikaç kişiye 1500 dediler anlamadım gitti, aslında anladım ama günahlarını almak istemiyorum:) bende galaxy s siparişi verdim bikaç gün içinde gelir inş.

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende Sana Sonyericsson Xperia 10 Öneririm Mükemmel Telefon.

efg_ersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar.. Suan Amerikada yasiyorum ve Haziran ayinda tatil amacli Turkiye`ye donecegim. Gecen hafta Amerika Apple Store`dan Factory Unlock iPhone 4 16GB aldim ve istenildigini takdirde satmayi dusunuyorum. Telefon sadece 5 gun kullanildi ve alindigi tarihten itibaren bir yil Amerika Apple Store Garantilidir. Urunu aldiginiz takdirde eger bir sorunla karsilasirsaniz ilerleyen yillarda Amerikada olacagim icin garanti konusunda, kargo ucretleri karsilanmak kaydiyla bana gondermeniz halinde ilgilenecegimi bildirmek istiyorum. Haziran ayinin ilk haftasinda Trye gelecegim. Telefonun geldigim tarihten itibaren bir aylik pasaport kayitsiz kullanim hakki bulunuyor. Daha sonra kullanabilmeniz icin bildiginiz gibi pasaport kaydi yaptirmaniz gerekiyor. Bu konuda da Tr de skinti cekmeyeceginizi dusunuyorum. Urun ve tum sorulariniz icin ``[email protected]`` mail adresinden iletisime gecebilirsiniz. Urun sifir kutusundadir ve tum parcalari kullanilmamis vaziyette kutu icerisindedir. Gevey kart gerektirmez, sifresiz rahatlikla kullanabilirsiniz.

Urun fiyati : 1750 TL

Ayrica Haziran ayinda donecek olmamdan dolayi siparislerinizi de goz onunde bulundurabilirm. Ikinci el cok az kullanilmis iPhone 4 16GB istiyorsaniz, bu konuda da donmeden once yardimci olabilirim. Fakat bu telefonlar gevey kartla kullanilmakta ve gevey kart da ucretsiz olarak urunun yaninda verilmektedir. Tam emin olmamakla birlikte fiyat araligi 1300TL- 1600 TL arasidir. 10 gunluk surem kaldigi icin hizli iletisim saglandigi takdirde bu konuda da yardimci olabilirim.

Ek olarak beyaz sifir iPhone 4 16GB unlock Apple store urunu isterseniz bu konuda da ayrica yardimci olabilirim.

Iletisim adresi tekrar: [email protected]

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
forumda satış yasak.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bende okuyorum .. :) adam resmen gittigidiyor yapmış :D

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
IPhone 4 16gb yeni aldım ondan öndece 3gs kulanıyorum ama 4 gerçekten güzel sadece şuanda görüntülü konuşma olayını çözmeye uğraşıyorum tasarımı hoşuma gidiyor apple'ın ürünlerinin ondan dolayı bu saatten sonra sürekli apple'dayım :)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende Sana Sonyericsson Xperia 10 Öneririm Mükemmel Telefon.

her markayı kötüleyen mızmız adamı oynuyor gibi olmak istemem, yanlış anlamayın ama sony ericsson kullanıcının güvenini çok fazla sarstı. özellikle sürekli ortaya çıkan yazılım sorunları bezdirdi kullanıcıları. her sene distribütör değiştiren, teknik servisi belli olmayan ve belli olsada kullanıcıya çok çektiren bir firma oldu. bende sony ericsson hayranıydım uzun süre w810i ve t707 kullandım. tüm bu sorunlar ikisinde de geldi başıma ve başına gelen sadece ben değilmişim bunu gözlemledim. bu yüzden sony ericcson alacaksanız ya iyi düşünüp araştırmasını yapın yada dua edin şansınıza sağlam olan telefon düşsün elinize.
son olarak xperia x10 güzel telefon eyvallah ama multi-touch teknolojisine sahip değil yani çoklu dokunma olayı yok yazılım güncellemesiyle olabileceği söyleniyordu. ayrıca 8 mp lik kamerası rakiplerine göre daha zayıf deniyor.

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok merak ettim @efg_ersin neden 5 günlük iphone nunu satmak istiyor acaba?

@sinna sen artık almışsındır telefonunu sanırım... ne aldın acaba? bizimle de paylaşsan..

bir de almadıysan adroid işlemci al muhakkak. çığ gibi büyüyor bu işletim sistemi..

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
android farkını tez zamanda gösterdi hakkaten.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Konuyu neden hortlattınız