iPhone Zil Sesi Silme

Bu konuyu okuyanlar

AHMET HASAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IMG_1688.PNG
iTunes den satın aldığım en üstteki zil sesini silmek istiyorum ama başaramıyorum. Çözümü için yardınlarınızı bekliyorum.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
İ Tunes a bağlaman lazım dostum. Ordan yaparsın.

AHMET HASAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eklemesi kolay kısımmış. Silmeyi nasıl becerecem ah bir öğrensem. iTunes ile çok uğraştım ama silmek için bir kısım bulamadım.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Nasıl yükledin hangi program ile. Sadece İ Tunes ile mi?

AHMET HASAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet. iTunes store dan yükledim. Bilinen birşey zaten. Fakat geri kaldıramıyorum.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Normalde iTunes üzerinden rahatça silinmesi lazım ama garip. Telefon üzerinde sağa sola kaydırmayı bir dene belki sil tuşu çıkar :D

Alper Ulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu hortlasın :) nasıl silcez yaw... yapıştı kaldı. itunes ile kendim hazırladığım melodiyi atmasına attım fakat iş silmeye gelince olay değişti :) beceremedim.

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
konu hortlasın :) nasıl silcez yaw... yapıştı kaldı. itunes ile kendim hazırladığım melodiyi atmasına attım fakat iş silmeye gelince olay değişti :) beceremedim.

Telefonu iTunes a bağlayınca kenardaki ses tonlarından silmek istediğin hangisiyse yanındaki tik işaretini kaldırıp eşzamanla.

cenksever06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Zil sesini daha önce itunes aracılığıyla telefonuna attığın için iphone zil sesi yapma işlemindeki adımlar ile yine itunes üzerinden mevcut olan zil sesini silebilirsin.

zgrkrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Silinmeyen zil sesleri bende de mevcut telefonda 13 adet silemediğim ama kullanılabilir zil sesi var ama i tunnes üzerinden baktığımda hiç biri gözükmüyor ve bu nedenle silemiyorum farklı işlemler yapıldı iphone müşteri hizmetleri tarafından çözüme kavuşturulamadı. İş mühendis kadrosuna aktarıldı artık oradan dönüş bekliyoruz. Daha önce çözüme kavuşturan varsa bilgilendirirse çok memnun olurum

ltuyluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 27679 iTunes den satın aldığım en üstteki zil sesini silmek istiyorum ama başaramıyorum. Çözümü için yardınlarınızı bekliyorum.
İtunes programını bilgisayara yükleyip . telefonu bağlayacaksın ses tonlarına geldiğinde ses tonlarındakıni silip tekrar eş zamanla o zaman kesin olur prfilide +laarsın bi zahmet

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Silinmeyen zil sesleri bende de mevcut telefonda 13 adet silemediğim ama kullanılabilir zil sesi var ama i tunnes üzerinden baktığımda hiç biri gözükmüyor ve bu nedenle silemiyorum farklı işlemler yapıldı iphone müşteri hizmetleri tarafından çözüme kavuşturulamadı. İş mühendis kadrosuna aktarıldı artık oradan dönüş bekliyoruz. Daha önce çözüme kavuşturan varsa bilgilendirirse çok memnun olurum
Dostum evet benimde başıma geldi iTunes da görünmüyor silemiyorum bi çözüm bulabildin mi

poncikpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
GarageBand kullanıyorum ben zilsesleriyle ilgili herşeyi yapıyor nerdeyse

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
iTunes da görünmeyen GarageBand da da yok yani işe yaramadı sadece telefondan oluşturulanlar silinebiliyor

tugaysrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun şu an benimde başımda silemiyorum arkadaş !!!