Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Volkan35kanarya

Üyecik
Selamunaleyküm arkadaşım, öncelikle geçmiş olsun. Sanki 870 liraymış gibi yazmışsın! 8700 lira telefona verilirmi? Aklını başına al! Mesajı yazdığın telefonu kullanmaya devam et. Paranı da çatır çatır ye!

MrJokes

Doçent
Selamunaleyküm arkadaşım, öncelikle geçmiş olsun. Sanki 870 liraymış gibi yazmışsın! 8700 lira telefona verilirmi? Aklını başına al! Mesajı yazdığın telefonu kullanmaya devam et. Paranı da çatır çatır ye!
telefonum şu anda yok. Laptop üzerinden yazıyorum. Yorumu telefon alınır mı diye yazmadım. Kuveytten alınma sorun çıkar mı acaba diye yazdım. Bu yüzden bu yönde bilgisi olan arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum.

Leand

Profesör
Ben kuveytten aldım bi sıkıntı görmedim diyen 2 arkadaş çıksa alır kullanırım alasım varsa.
Hocam temin eden kim yani sağlam tanıdık mı? Sahibinden gibi yerlerdense zaten spot çeşididir ayrıca sağlam tanıdık birisi fatura ile pasaport kayıtlı getiriyorsa türkiyede geçerli olan model kodu olan cihazı isteyin çünkü öteki cihazlara servis hizmeti bile yok

MrJokes

Doçent
Hocam temin eden kim yani sağlam tanıdık mı? Sahibinden gibi yerlerdense zaten spot çeşididir ayrıca sağlam tanıdık birisi fatura ile pasaport kayıtlı getiriyorsa türkiyede geçerli olan model kodu olan cihazı isteyin çünkü öteki cihazlara servis hizmeti bile yok
tanıdık daha önce alışveriş yaptım. ancak o da bilmiyor model no 2101 kuveytten alınma dedi.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Birinin maddi durumuna göre yaptığı veya yapacağı alışverişlerde harcadığı parayı dalga geçermiş gibi eleştirmeye cidden gerek var mı?

kemalbat

Asistan
keşke $1100 olsa da alsak, Türkiye'de iki katı fiyatına satılıyor

Volkan35kanarya

Üyecik
Birinin maddi durumuna göre yaptığı veya yapacağı alışverişlerde harcadığı parayı dalga geçermiş gibi eleştirmeye cidden gerek var mı?
---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşım! para kolaymı kazanılıyor!

Selamunaleyküm arkadaşlar; en pahalisini alin.Gereki̇rse kredi̇ çeki̇n.Arabanizi satip, alin! Yeterli̇mi̇ bu açiklama! Aç kalin ama i̇phone'si̇z kalmayin.

seyhmus21

Profesör
Türkiye'ye bu saatten sonra ancak Aralık gibi gelir ve satılmaz 15 bin TL buna vereceğime eve buzdolabı klima ve LCD tv alırım daha iyi

EvReN 7

Üyecik
ben yaklaşık 2 hafta önce Almanya Münih'ten aldım Xs Max. Şu ana kadarki en iyi iphone diyebilirim. daha önce ekran boyutundan dolayı hep note serisi kullandım. hemen hemen tüm note serilerini kullandım. ama bu cihaz tam bana göre olmuş. Tax free ile 8bine falan denk geldi. şimdi kur indi biraz daha aşağıya gelir. yurt içinden alınmaz bu cihaz. alacak varsa yurt dışından alsın kesinlikle.

Volkan35kanarya

Üyecik
ben yaklaşık 2 hafta önce Almanya Münih'ten aldım Xs Max. Şu ana kadarki en iyi iphone diyebilirim. daha önce ekran boyutundan dolayı hep note serisi kullandım. hemen hemen tüm note serilerini kullandım. ama bu cihaz tam bana göre olmuş. Tax free ile 8bine falan denk geldi. şimdi kur indi biraz daha aşağıya gelir. yurt içinden alınmaz bu cihaz. alacak varsa yurt dışından alsın kesinlikle.

Selamunaleyküm. Bundan önceki telefonunun marka ve modeli neydi? Şimdi iphone xs max kullanınca hayatında ne değişti? Cevaplarsan çok sevinirim

Son düzenleme:

civilengineer61

Üyecik
Note serisi kullanıcısıyım. Iphone XS Max'ın Çin için üretilmiş modellerinde dual sim varmış (ikisi de nano sim).
Bu modelden alsam çift sim kullanabilir miyim Türkiye'de? Bilgisi olan?

EvReN 7

Üyecik

Selamunaleyküm. Bundan önceki telefonunun marka ve modeli neydi? Şimdi iphone xs max kullanınca hayatında ne değişti? Cevaplarsan çok sevinirim
Aleykümselam.
note8 kullanıyordum.
şarj süresi arasında 2 kat fark var. note8 1 günü çıkaramıyordu ama xs max 2 gün rahat rahat götürür beni. sabah 7 gece 12 arası kullanıyorum ve max'i şarja takarken gece %45-50 civarlarında oluyor hep.
onun dışında kamerası ve ekranı daha kaliteli.
ios daha kaliteli. yağ gibi akıyor.
store daha kaliteli.
iş yaptığım için ve banka hesapları için daha güvenli.
tasarımı çok hoşuma gitti ilk defa bir iphone için olmuş dedim.
ekran kasa oranı gayet güzel.
işletim sistemi desteği her zaman var.
face id çok iyi çalışıyor. (note8 de takılıyordu arada. gece hiç çalışmıyordu mesela.)

valla daha da vardır ama aklıma şimdilik bunlar geldi. en az 2 sene en çok 3 sene kullanmayı düşünüyorum max'i.

Berksan

Üyecik
Merhaba, Yurtdışından iphone xs cihaz getirdim, pasaport kayıtı için kutu altında 2 adet imei bulunuyor, ikisinide kaydetmemiz lazım mı yoksa *#06# tuşladığımızda çıkan imei kaydetmemiz yeterli mi ? ilginiz için çok teşekkürler.

civilengineer61

Üyecik
Merhaba, Yurtdışından iphone xs cihaz getirdim, pasaport kayıtı için kutu altında 2 adet imei bulunuyor, ikisinide kaydetmemiz lazım mı yoksa *#06# tuşladığımızda çıkan imei kaydetmemiz yeterli mi ? ilginiz için çok teşekkürler.
Eğer getirttiğiniz telefon Çin ve ya Hong Kong için üretilmiş dual sim modellerinden değilse tek imei'si vardır cihazın.
*#06# tuşladığınızda çıkan imei'yi kaydetmeniz yeterlidir.

stat counter