Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Sucrofe

Profesör
En güçlü işlemciye sahip olması ne fark eder ki? Yapılan işlemler belli.

Zevk meselesi, fakat mobilde en güçlü işlemciye sahip.
Ne yapiyoruz işte 7nm işlemciyle. Tamam en iyisi ama ne işimize yarıyor. Önceden bu tarz güçlü amiral gemilerini bizi baya götürsün diye alırdık. Şimdi aynı paraya çok farklı şeyler alabiliyoruz.

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Ne yapiyoruz işte 7nm işlemciyle. Tamam en iyisi ama ne işimize yarıyor. Önceden bu tarz güçlü amiral gemilerini bizi baya götürsün diye alırdık. Şimdi aynı paraya çok farklı şeyler alabiliyoruz.
Daha az ısınabiliyor ve telefon kasasında kullanılan yer daha da küçülüyor. :)

Hakikaten şu telefonu alıp denemek istiyorum ama bu kadar verilir mi emin değilim.iPhone dan Huawei p20 proya geçtim kullandım baya bir süre .Resmen eski iPhone daki akıcılığı zevki tattırdı p20 pro. bu zamana kadar iphone 5 hariç tüm iPhone ları kullanmış biri olarak konuşuyorum. Gerçekten haketmiyor artık parasını. Bunu I3OK atmak için yazmıyorum. Olur da birisi almak ister buraya bakar. İyice düşünsün karar versin. Hakkı abi UKT geleceğini söyledi. Bakalım bu şarj sorunu onda da oldu mu.

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Hakikaten şu telefonu alıp denemek istiyorum ama bu kadar verilir mi emin değilim.iPhone dan Huawei p20 proya geçtim kullandım baya bir süre . bu zamana kadar iphone 5 hariç tüm iPhone ları kullanmış biri olarak konuşuyorum. Gerçekten haketmiyor artık parasını. Bunu I3OK atmak için yazmıyorum. Olur da birisi almak ister buraya bakar. İyice düşünsün karar versin. Hakkı abi UKT geleceğini söyledi. Bakalım bu şarj sorunu onda da oldu mu.
Şarj etmede çok uzun sürüyor. Günlük kullanımda 8 Plus'a göre daha iyi sonuç elde edilebilir duruma gelecektir.

Türkiye fiyatlarını merakla bekliyorum. Denildiği gibi 12 bin TL ile çıkış yapmayabilir diye düşünüyorum.

Onrk94

Üyecik
Size bir sorum olacaktı, ben Huawei P20 kullanıcısıydım. Şarj performansından etkilendiğim bu telefonu fotoğraf anlamında da kullanmak için aynı zamanda app. Developer için almaktan çekinmedim fakat xs max beni derinden etkileyen bir telefon oldu. Sipariş verdim.
Bu videolarda gördüğümüz problem(sarj olmama veya telefon uyandırıldıktan sonra sarj olma problemi) yazılımsal mı? yoksa donanımsal mı? İlk sorum bu diğeri ise;
Elimde Huawei p20 nin süper charge adaptörü var xs max aldım OUTPUT: 5V=2A OR 4,5V=5A OR 5V=4,5A veriyor bu adaptör ile orijinal apple şarj kablosu ile xs max şarj etsem bataryada problem yaşar mıyım? yani şişme patlama veya Çabuk ömür tüketmesi, gibi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Size bir sorum olacaktı, ben Huawei P20 kullanıcısıydım. Şarj performansından etkilendiğim bu telefonu fotoğraf anlamında da kullanmak için aynı zamanda app. Developer için almaktan çekinmedim fakat xs max beni derinden etkileyen bir telefon oldu. Sipariş verdim.
Bu videolarda gördüğümüz problem(sarj olmama veya telefon uyandırıldıktan sonra sarj olma problemi) yazılımsal mı? yoksa donanımsal mı? İlk sorum bu diğeri ise;
Elimde Huawei p20 nin süper charge adaptörü var xs max aldım OUTPUT: 5V=2A OR 4,5V=5A OR 5V=4,5A veriyor bu adaptör ile orijinal apple şarj kablosu ile xs max şarj etsem bataryada problem yaşar mıyım? yani şişme patlama veya Çabuk ömür tüketmesi, gibi bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Bir sorun olmaz fakat Apple'ın lighting uçlu kablosunu dönüşütürüp öyle adaptöre takıp şarj etmen gerekiyor.
Pil performansı konusunda oldukça fark yaşayacaksın gene kullanıma göre ama onun dışında ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek uzun ömürlü güncel ve çok güçlü bir telefon elde edeceksin.

Onrk94

Üyecik
Bir sorun olmaz fakat Apple'ın lighting uçlu kablosunu dönüşütürüp öyle adaptöre takıp şarj etmen gerekiyor.
Pil performansı konusunda oldukça fark yaşayacaksın gene kullanıma göre ama onun dışında ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek uzun ömürlü güncel ve çok güçlü bir telefon elde edeceksin.
Afedersiniz benim electronic konusunda çok bilgim yok siz expertlere danışmamın ilk sebebi bu bir ikinci sorum ortaya çıktı siz az önceki sorumu cevapladığınızda şimdi lightling kablosunu neye dönüştürmem gerekiyor ve neden ? direkt adaptore usb olarak takıp sarj edemeiyormuyum? birde batarya hakkında şişme yanma yavaş yavaş ömrünün bitmesi etksini arttırımı bu kullanım?

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Afedersiniz benim electronic konusunda çok bilgim yok siz expertlere danışmamın ilk sebebi bu bir ikinci sorum ortaya çıktı siz az önceki sorumu cevapladığınızda şimdi lightling kablosunu neye dönüştürmem gerekiyor ve neden ? direkt adaptore usb olarak takıp sarj edemeiyormuyum? birde batarya hakkında şişme yanma yavaş yavaş ömrünün bitmesi etksini arttırımı bu kullanım?
Burada da dendiği gibi bir adet kablo ile macbook pro veya ipad adaptörü ile hızlı şarj edebilirsiniz.

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Zevk meselesi, fakat mobilde en güçlü işlemciye sahip.
En güçlü işlemciye sahip diye vermek mantıklı mı üstelik kendi ülkesinde 2.000 birime satılan telefona 17 bin vermek. Teknolojik alete bu kadar para verilmez hele türkiyede

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
En güçlü işlemciye sahip diye vermek mantıklı mı üstelik kendi ülkesinde 2.000 birime satılan telefona 17 bin vermek. Teknolojik alete bu kadar para verilmez hele türkiyede
Bütçe sorunu olmayan bir tüketici, 1-2 yıllık cihazı varsa tabiki XS Max'a geçmesi daha iyi olur ama yok bütçede takılı ve daha cihazını yeni almış veya maddi durumu iyi olmayan eski cihazından yeni bir cihaza geçmek isteyen tüketicinin zaten bu fiyatlardaki cihazlara yönelmemesi en iyisi olacak.

Bütçe sorunu olmayan!!!

İsterse ayda 1000000 tl kazansın
Bir ürünün ederinden fazlasını vermek akıl işi değildir.

10.000 Tl üzeri bir cihaz bu paranın karşılığı olarak ne sunuyor?

Kimin ne kadar parası var?
Kim alabilir kim alamaz meselesi değil...

Bu cihaz 10.000 Tl’ye ne yapıyor? Ne yapıyor? Ne yapıyor?

Hava atmak desen bu artık hava atma meselesini geçti.

Bunun zevk ile alakası yok, alınan alınsın. Şu fiyata rağmen şu telefonu alan varsa ya zengindir ya da kapitalistlerin oyuncağı olmuş bir enayidir. Ülkemizdeki döviz kuru yüksek, tamam ama daha uyguna alabileceğiniz ve sizi tatmin edecek telefonlar var. Paranıza yazık etmeyin.
---- Mesajlar birleştirildi ----

En mantıklı cevap budur. Alkışlıyorum...

Son düzenleme:
Arkadaşlar 8700 tl yurtdışı kayıtlı XS max . Kuveytten alınma ne dersiniz sorun çıkar mı acaba alınır mı.