iPhone xs max kullananlar?

Bu konuyu okuyanlar

Ebrarsmbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yurt dışından xs max istemeyi planlıyorum ama kafama takılan birkaç şey var internet araştırmalarımda şarjıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu okudum var mı böyle bi durum ? Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirm

Ebrarsmbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Piki neden iphone?

İphone 4 beri iPhone kullanıcısıyım suanda da elimde 7+ mevcut fakat kullanıcı hatası bi sebepten ötürü telefon çöpe çıktı diyebilirim her neyse , bi 6 ay note 2 kullandım açıkcası iOS dan sonra android bana cok karışık gelmişti iç renkleri vs hoşlanmamıştım alışamamıştım bu sebeplerle iPhone ha ama şuan aklımda note 9 da yok değil ikisi arasında gel gitler yaşıyorum burda da konum mevcut anket oluşturmuştum orda da iPhone tercih edildi

_Trinity_

Asistan
Reaksiyon puanı
81
İphone 4 beri iPhone kullanıcısıyım suanda da elimde 7+ mevcut fakat kullanıcı hatası bi sebepten ötürü telefon çöpe çıktı diyebilirim her neyse , bi 6 ay note 2 kullandım açıkcası iOS dan sonra android bana cok karışık gelmişti iç renkleri vs hoşlanmamıştım alışamamıştım bu sebeplerle iPhone ha ama şuan aklımda note 9 da yok değil ikisi arasında gel gitler yaşıyorum burda da konum mevcut anket oluşturmuştum orda da iPhone tercih edildi
Hiç İphone kullanmadım bu kadar sevilmesini ve yeni bir model çıkınca oluşan kuyrukların sebebini hep merak etmişimdir çünkü teknoloji bakımından bazı yenilikleri bile yeni getiriyor. Belki de bu satış stratejidir bilmiyorum.Bide şu eski modelleri bilerek yavaşlatma olayı var.

Ebrarsmbl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hiç İphone kullanmadım bu kadar sevilmesini ve yeni bir model çıkınca oluşan kuyrukların sebebini hep merak etmişimdir çünkü teknoloji bakımından bazı yenilikleri bile yeni getiriyor. Belki de bu satış stratejidir bilmiyorum.Bide şu eski modelleri bilerek yavaşlatma olayı var.
Açıkcası bende yeni model çıkınca oluşan kuyruklara hayretle bakıyorum
Telefonumdan cok cok memnundum ama malesef bi talihsizlik yaşadık
Evet özellik bakımından bana göre Samsung her zaman önde mesela hızlı şarj Samsung a daha önce geldi vs iPhone suan hızlı şarjı desteklemesine rağmen kutusunda hızlı şarj adaptörü bulunmuyor cok büyük eksiklikler ama insan alıştığından da vazgeçmeye cekiniyor ne yazık ki

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Şimdi çoğu akıllı cihazların şarj ı az. Gidiyor iphone nin daha az tabi