İphone Xr

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İphone Xr mercan rengine baktımda 2bin tl fiyatın değerine benziyor , iphone x eskiden 5600 tl görmüşdüm şimdi ise 9.999TL media satıyor, herhalde yeni iphone almak yerine eskisini almayımı tercih etcez? bu kadar saçma bi fiyatı hem eski şeyi satıyorlar, Note 9 geçmek daha iyi düşünüyorum haklımıyım :D

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Note 9 çok iyi telefon. Şu saatten sonra Apple alınmaz bence. 500 dolarlık Iphone 7+ 5500 TL, 1000 dolarlık Note 9 6100 TL. Note 9 gibi bir telefon varken Iphone 8 falan alan yazık eder.

Note 9 varken ne xr ne xs max hiçbirini almam bütçe sıkıntısı olmasa bile gider hepsi buradadan 6500 e note 9 alırım

Note 9 lavanta moru gerçeği olarak elimi alıp göremedim sadece teknosadan okyanus mavisine bakmışdım tasarımı güzel bide kalemi oldukça hoş kullanışı iyi gibi

para sıkıntısı olmasa note9 bu yeni a12li cihazların yanında oyuncak kalır ama ülke şartları malum artık iphone almak için gerçekten bi araba parası vermek lazım

para sıkıntısı olmasa note9 bu yeni a12li cihazların yanında oyuncak kalır ama ülke şartları malum artık iphone almak için gerçekten bi araba parası vermek lazım
Ben parası olan bir insanın iphone alması gerektiğini düşünüyorum.XR 8000₺ olacak ve Note 9 da birkaç haftaya mağazalarda 8000₺ olur.A12 nin yanında,alfa fotoğrafın yanında note 9 un esamesi okunmaz.Aynı s9+.Kamerası iyi note 9 un ama iphoneun bu yeni özelliği baya iyi olacak pro foto çekmek isteyen iphone almalı renk doğruluğu çok iyi.

Ben parası olan bir insanın iphone alması gerektiğini düşünüyorum.XR 8000₺ olacak ve Note 9 da birkaç haftaya mağazalarda 8000₺ olur.A12 nin yanında,alfa fotoğrafın yanında note 9 un esamesi okunmaz.Aynı s9+.Kamerası iyi note 9 un ama iphoneun bu yeni özelliği baya iyi olacak pro foto çekmek isteyen iphone almalı renk doğruluğu çok iyi.
bende bu zamana kadar hep iphone kullandım şuanda 8+ kullanıyorum ama artık normal bizim gibi insanlar için çok ekstra fiyatlara çıktı. Adamlar gerçekten efsane bir iş çıkarmışlar ama bundan sonra bu ülkede iphone net olarak zengin işi.

bende bu zamana kadar hep iphone kullandım şuanda 8+ kullanıyorum ama artık normal bizim gibi insanlar için çok ekstra fiyatlara çıktı. Adamlar gerçekten efsane bir iş çıkarmışlar ama bundan sonra bu ülkede iphone net olarak zengin işi.
Ekstra bir fiyat ama hepsiburadayı bekleyelim o iyi indirimler yapar.Bi üç sene sonra XR ın son çıkanından istiyorum hadi hayırlısı:D

Sesli güldüm bu cihazların a12 işlemci dışında note 9 a karşı ne gibi bi avantajı varmış söylede bizde bilelim note 9 a oyuncak dediğine göre durum baya bi ciddi

Sesli güldüm bu cihazların a12 işlemci dışında note 9 a karşı ne gibi bi avantajı varmış söylede bizde bilelim note 9 a oyuncak dediğine göre durum baya bi ciddi
öncelikle bahsettiğin şey işlemci ve işlemci herhangi bir cihazın kalbidir beynidir diğer avantajlarına gelecek olursak kamera,alfa fotoğraf, hız ve akıcılık, gerçek bir yapay zeka, pil süresi,

Hahaha komikmiş:tearsofjoy:
Piyasanın kralına oyuncak demek.Şu cihazı alırken sadece işlemciye bakanlar ciddi anlamda komik XR'ın yanın da oyuncak kalırmış işlemciyi eline falan almıyorsun onun dışında Note 9'un üstünde de Hello Kitty etiketi falan görmedim ben:tearsofjoy:

stat counter