iPhone XR, S10 Plus ve Huawei P30 Pro, Sizce hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RESUL BARUTCU

Üyecik
İphone 8 plus satmak istiyorum,İPHONE XR,S10 PLUS,HUAWEİ P30 PRO arasında kararsız kaldım.Sizce hangisini almalıyım

İphone 8 plus satmak istiyorum,İPHONE XR,S10 PLUS,HUAWEİ P30 PRO arasında kararsız kaldım.Sizce hangisini almalıyım
XR batarya’dan dolayı rakiplerinin gerisinde kaldığından dolayı bence alınmaz. S10+ ile P30 Pro kalıyor. Şahsen ben 6.5K verdikten sonra delikli ekran görmek istemem. Mate 20 Pro öneririm. Fiyatı 3 seçenekten de daha uygun ve üç seçeneğe göre artıları bulunmakta.

BOLT

Doçent
XR batarya’dan dolayı rakiplerinin gerisinde kaldığından dolayı bence alınmaz. S10+ ile P30 Pro kalıyor. Şahsen ben 6.5K verdikten sonra delikli ekran görmek istemem. Mate 20 Pro öneririm. Fiyatı 3 seçenekten de daha uygun ve üç seçeneğe göre artıları bulunmakta.
Mate 20 pronun ısınma sorunu var

Leand

Profesör
Note 10 1/2 aya çıkar bence onu bekleyebilirsen iyi olur eğer samsung s serisi gibi uygun çıkarır üstüne cihaz değişim kampanyası uygularsa 8plus'ı iyi paraya alıp birde taksit yaparlar. Note serisi daha iyi batarya süresi veriyor s serisinden onun fiyatı uymazsa s10+ bakabilirsin.

@ardagrbz

Doçent
Madem pilden diliniz yandı bi kere ve android özgürlüğü istiyorsunuz Xr'ı eleyin. P30 Pro pil açısından daha iyi ama abartılacak kadar değil. S10+ ile ikisi bir günü geçirir hatta yarım günü bile zorlar. Şahsen benim tercihim S10+ çünkü P30 Pro'nun bazı eksikleri var ve benim beğenmedğim yanları var. Ben S10 kullanıyorum gayet memnunum S10+ sizi daha da mutlu eder.

stat counter