Iphone XR Fiyat

IPHONE XR VS IPHONE 8 PLUS

• IPHONE XR

Kullanılan: 18 85.7%
  • IPHONE 8 PLUS

Kullanılan: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
57
kimse sizi takmaz, paranız yok çatlıyorsunuz alamıyorsunuz diye :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gelsede şu Xr alsam parayıda haketiyor :)

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315

Saçma konuşuyorsun emin ol en fakir adam bile parayı verip en iyi telefonu alabilir telefon sonuçta.burada konuşan herkes gidip en pahalı telefonu da alabilecek düzeyde.
Bir akıllı telefona bu kadar para vermek kimine uyar kimine uymaz sadece.Benim tanıdığım nice adamlar var ki milyonları var ama S5 kullanıyor kimin umrunda.
Madem bu kadar paran var git XS Max al kimsenin umrunda olmaz yeter ki gelip burada aşağılamaya falan çalışma gözünü seveyim:tearsofjoy:;)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Yurtdışı fiyatı Note 9 dan ucuz olan bi telefonu Apple Türkiye fiyatı körükleyip size kakalıyor senin gibi isheeplerde sazan gibi atlıyor gerçekten kıskançlıktan çatlıyorum...

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

Tekrar ediyorum, bir an önce doktora görünmen gerekiyor. O kafayla fazla yaşamazsın.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104

Yalnız şu bir gerçek bunun parayla alakası yok note 9 ucuz bir cihaz değil samsung eskiden tasarım olarak iyi değildi şimdi apple ' ıgeçti note 9'da daha premium bir his var ayrıca note 9'u alacak parası olan gider iphone xs'yi de alır burda tercih meselesi ios veya android işletim sistemi yercihi olabilir unutmadan çevremde bir kaç kişi iphone x satıp note 9 aldılar ve bu kişiler android hiç bir şekilde kullanmam diyen kişiler..

M

Murat Burç

SDN Okuru

X 7500 TL iken bu ülkede 8000 TL'ye Mate 10 Porsche Desing satılıyordu. Şimdi X almayıp Mate 10 PD'yi alanlar fakir mi oluyor biri bana açıklasın. :D :D

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
9500 e note 9 alabiliyoruz sıkıntı yok,mesele senin gibi ortalık yerde şov yapmaksa bende s10 plusı bekliyorum 10.500 tlden 512 gb versiyonunu alacam gerçi senin gibi ioscular s10 dan falan anlamaz sen daha işlemci dışında note 9 a zar zor yetişen xr yi alırsın ben gider xs max ı bilmem kaça katlayıp kaça bölecek s10 plusı alırım.
Bu fiyatlara iPhone alan akılsızdır :D

X 7500 TL iken bu ülkede 8000 TL'ye Mate 10 Porsche Desing satılıyordu. Şimdi X almayıp Mate 10 PD'yi alanlar fakir mi oluyor biri bana açıklasın. :D:D
Benim Porschem olsa, yada olmasın, param olsa yine gider Mate 10 Porsche Design ya da Mate RS alırdım. Bu Apple'cılar niye kendini nimetten sayıyor anlamadım. :D

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bu fiyatlara iPhone alan akılsızdır :D

Benim Porschem olsa, yada olmasın, param olsa yine gider Mate 10 Porsche Design ya da Mate RS alırdım. Bu Apple'cılar niye kendini nimetten sayıyor anlamadım. :D
Eğer ülkemize gelirse yine çok satılıp rekor kıracak isterse 20.000tl olsun yinede alacaklar olacak akıl mantık işi değil :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Iphone XR Fiyatı ve 8 Plus vsIphone XR
Bütçen elveriyorsa İphone XR tabiki.
Daha yeni telefona sahip olabilip daha çok yenilikçi özelliklerden erken erişim ve uzun ömürlülük için tavsiye ederim. :)

Son mesajlar