iPhone x veya 8'i nereden alabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
hepsiburada da satıcısı hepsiburada olan fiyatlar 350 tl kadar daha uygun aslında ama biraz şüphe uyandırdı neden mediamarkt,teknosa,operatörlerden ucuz

iade edilmiş ürünleri paketleyip gönderiyor diyenler oldu , yurtdışında getiriyo ithlatçı garantili apple değil diyenler oldu hepsiburada için ne derece doğrudur

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
applekutusu diye site var Hakkı Alkan İphone 8 Plus'u ordan almıştı sende oradan alabilirsin

Fatih Sancak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama için rahat etmiyorsa 300-350 TL fazla ver derim.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
hepsiburada da satıcısı hepsiburada olan fiyatlar 350 tl kadar daha uygun aslında ama biraz şüphe uyandırdı neden mediamarkt,teknosa,operatörlerden ucuz

iade edilmiş ürünleri paketleyip gönderiyor diyenler oldu , yurtdışında getiriyo ithlatçı garantili apple değil diyenler oldu hepsiburada için ne derece doğrudur
Bak sana kendim den örnek vereyim kardeşim 6 mı hb dan aldım kılıfımı aynı şekilde gerekli aksesuarlarımı traş makinası olsun bağzen kişisel bakım ürünleri olsun fiyatı uygun olduğu için hb dan alıyordum gerçi şuan da mağazalar uygun kampanyalar yapınca gerek duymaz oldum hiç bir sıkıntı yaşamadım. İşte kilit noktaya gelelim forum da ki bağzı arkadaşlar bilir 6s telefonu mu bizzat İstanbul'da apple mağazasından aldım telefonun başına gelmeyen kalmadı kaçkare servise gönderdim değişim geldi bir sorun çıktı şuan da ölü piksel sorunu var. Umarım soruna cevap olmuştur. Eğer apple Türkiye garantili ise sorun olacağını sanmıyorum

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Bak sana kendim den örnek vereyim kardeşim 6 mı hb dan aldım kılıfımı aynı şekilde gerekli aksesuarlarımı traş makinası olsun bağzen kişisel bakım ürünleri olsun fiyatı uygun olduğu için hb dan alıyordum gerçi şuan da mağazalar uygun kampanyalar yapınca gerek duymaz oldum hiç bir sıkıntı yaşamadım. İşte kilit noktaya gelelim forum da ki bağzı arkadaşlar bilir 6s telefonu mu bizzat İstanbul'da apple mağazasından aldım telefonun başına gelmeyen kalmadı kaçkare servise gönderdim değişim geldi bir sorun çıktı şuan da ölü piksel sorunu var. Umarım soruna cevap olmuştur. Eğer apple Türkiye garantili ise sorun olacağını sanmıyorum

ithalatçı garantili olarak getirdikleri telefona yalandan apple garantili yazmazlar heralde değilmi birde ben aslında nasıl ucuza satabiliyolar onuda biraz merak ediyorum ve ucuz satıyolarsa diğerleri nasıl ayakta kalıyo

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
ithalatçı garantili olarak getirdikleri telefona yalandan apple garantili yazmazlar heralde değilmi birde ben aslında nasıl ucuza satabiliyolar onuda biraz merak ediyorum ve ucuz satıyolarsa diğerleri nasıl ayakta kalıyo
Mağazaların bir kere dükkanları var , kirası var , elemanları var , standı var her bir şeyi var ve bunların parasını nereden ödeyecek? İşte direk elden almanın güvencesiyle bunları bahane ederek bir cihazı uzun süre yuksek fiyatlardan satıyorlar. Millet güveniyor magazalara. Sanki sorunlu cihaz olduğunda mağazadan çıkamıyor? Ya da mağazada sen alacağın cihazı görüp hatası olup olmadığına bakabiliyorsun? Adam sana teşhir ürünü gösteriyor , alttan kapalı kutuyu veriyor. Yani bi mantığı yok. Bir telefonu beğendiysen ve almaya karar verdiysen hiçbir şey farketmez. Belki satıcının ilgisi alakası sebebiyle fark olabilir. Ama Hb bu işte çok iyi. Alıcıya güven sağlıyor ve memnun kalmayan yok diyebilirim sana.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bir media mark ya da teknosanın avm kirasını elektrik parasını vs hesaplasan fiyat farkını anlarsın. Bir çok kişi var 300 400 tl yi göze alır anında bir ürün sahibi olmak için kargo bekleme sıkıcısı yok bir sorun olsa muhattap olacağı bir yer var. Tabi bu kişinin tercihi ve maddi durumuna bağlı. Mağaza ile aynı fiyata satsa hb kimse bu riski alıp satın almaz

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Bir media mark ya da teknosanın avm kirasını elektrik parasını vs hesaplasan fiyat farkını anlarsın. Bir çok kişi var 300 400 tl yi göze alır anında bir ürün sahibi olmak için kargo bekleme sıkıcısı yok bir sorun olsa muhattap olacağı bir yer var. Tabi bu kişinin tercihi ve maddi durumuna bağlı. Mağaza ile aynı fiyata satsa hb kimse bu riski alıp satın almaz
Haklısınız ama bu risk olayını aştılar artık , özellikle Hepsiburada'nin kendi sattığı cihazlarında kargo 1-2 gün gecikse itiraz etmen ile sana hediye çeki falan gönderiyor. Sizi mağdur bırakmıyor. Anlayacağınız güven veriyor artık.
Diğer satıcıları bilmem ama Hb kendisi iyi.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Haklısınız ama bu risk olayını aştılar artık , özellikle Hepsiburada'nin kendi sattığı cihazlarında kargo 1-2 gün gecikse itiraz etmen ile sana hediye çeki falan gönderiyor. Sizi mağdur bırakmıyor. Anlayacağınız güven veriyor artık.
Diğer satıcıları bilmem ama Hb kendisi iyi.
Ben genel olarak diyorum kimisi de sabırsız oluyor hani o parayı veriyorum anında elim de olsun diye düşünüyor. Bende çok alışveriş yaptım hb yani gerçekten kaliteli firmalarla çalışıyor ve hızlı gönderimi var mümkün derece

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İstanbulda yaşıyorsanız gidin az daha pahalı olsada kendi bayiisinden alın. Onun Haricinde pazarlama bayileri yani Mediamarkt, Teknosa, Vatan vs.

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2 ay önce internetten medya markt dan ıphone 7 aldım cuma sipariş verdim pazartesi elimdeydi hiç bir sorun yaşamadım çok şükür telefon gelince Apple ın sitesinden seri numarasını falan kontrol de ettirebilirsiniz.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
hepsiburada tarzı sitelerden alışveriş yaparken tek dikkat etmeniz gereken; ithalatçı firma garantili mi yoksa apple türkiye garantili mi? çünkü bir arıza olursa cihazınızda ithalatçı garantili ürünü aldığınız yerle irtibata geçmeniz gerekiyor. Apple Türkiye garantili alırsanız isterseniz direk merkeze gönderseniz cihazınıza gerekli işlemi yaparlar. inşallah yazdıklarım sizlere yardımcı olmuştur. iyi günler.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
2 telefonda alınmaz bence yeni modelleri bekle

jacknjones

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 1 ay önce iphone x aldım. İngiltere konumlu bir siteden.. capitaloshop.com diye bir site.. tesadüfen buldum o siteyi de.. diger sitelere göre daha uyguna veriyorlardı. ilkönce tereddüt ettim ama sonradan güven geldi siparişi verdim.. amerika fıyatının daha altındaydı hatta. 64 gb silverı ben 880 dolara aldım. kargoyu da onlar ödediler. ama ilkönce bu işi bilen birisne sordum.. sıkıntı olmaz dedi. şimdi çatır çatır kullanıyorum.. Arkadaşlarımda sipariş verdi.. kargo da 7 güne geldi.. DHL ile.. hiç bir sıkıntı yaşamadım..